Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

AnnaMaria1982

Zarejestrowani
 • Zawartość

  104
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

17 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. AnnaMaria1982

  Bon 1000 zł na wakacje

  Plus taki ,że jest to bon dla osób pracujących. Nie jestem przeciwnikiem 500 plus itd wręcz przeciwnie ale dobrze ,że ktoś pomyslal o pracujących.
 2. AnnaMaria1982

  Chrzest

  W takiej sytuacji wystarczy jeden chrzestny. Kościół ma swoje zasady i ksiądz ma prawo odmówić.
 3. Mówisz życie usłane różami hmmmm.... ciekawe
 4. Kokonwali nie każdy może pracować zdalnie i nie każdy może tygodniami siedzieć na zasiłku. Co z tego ze jest zasiłek jak za chwile matka/ojciec nie będą mieli do czego wrócić? No i pamiętaj, ze w tym.czasie gdzie xx osob jest na zasiłku inni muszą wykonać prace za te osoby.
 5. Agnieszka zostałas matka bo mąż chcial ...przykre. Nigdy nie zrozumiem kobiet które rodzą dziecko "bo mąż chce".
 6. Ja mam sporo koleżanek które planowały 3-4 dzieci ale przez problemy z zajściem w ciążę czy donoszeniem ciąży mają 1-2 dzieci. Uważam że dużo par ma problemy z plodnoscia i przez to tez rodzi się mniej dzieci.
 7. Agnieszka czyli masz dziecko tylko dlatego bo mąż chciał....przykre.
 8. Etam teraz nie jest tak źle. Dostaniesz becikowe , kosiniakowe ,500 plus, zasiłek rodzinny,alimenty na dziecko. Jesteś młoda, dasz radę.
 9. Zawsze zastanawiam się po co bezdzietne zakładają takie tematy na forum.dot. macierzyństwa?
 10. Gdybym była w ciąży to odpuscilabym sobie chodzenie po galeriach. Dla ciężarnej grypa jest niebezpieczna i może uszkodzić płód wiec po co ryzykować?
 11. Mam przyjaciółkę i bardzo fajne koleżanki . Jak ktoś nie ma w życiu żadnych przyjaciół to bardzo źle o nim świadczy . Zamiast obwiniać innych jacy to są źli , pisać ciągle te bzdury o zazdrości itd radze zastanowić się nad swoim zachowaniem .
 12. Śliwka co to znowu za głupoty? Jaki zasiłek wychowaczy dla samotnych matek? Urlop wychowaczy jest bezpłatny a zasiłek przy niskich dochodach wynosi 400 zł.
 13. Jakie wyrabianie? Dorosly facet chyba wie skąd biorą się dzieci. Jak nie chce dzieci to niech zrobi sobie wazektomie. Jak zrobił dziecko to jego obowiązkiem jest zajmowanie się swoim potomstwem. Po raz kolejny napisze... mamy 2020 rok i antykoncepcję dostępna na każdym kroku.
 14. Jestem przeciwna wprowadzeniu aborcji na życzenie ale za to.uważam ,ze sterylizacja powinna być legalna. Jeśli kobieta/ facet nie chce dzieci i jest tego pewna/y na 100% to powinna być możliwość bezpłatnego zabiegu.
×