Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

szu301

Zarejestrowani
 • Zawartość

  301
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

16 Good

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

650 wyświetleń profilu
 1. Oczywiście, że są na to rady.
 2. ksiądz adam boniecki znany jest z występowania przeciw wierze i kościołowi - jest tak zwanym odszczepieńcem od wiary - po prostu jest bezczelnym grzesznikiem
 3. Jeden z najbardziej zlewaczonych odszczepieńców wiary jest ksiądz Adam Boniecki niewolnik żydowski, który to poparł tego margota jakiegoś tam szymona czy coś.
 4. CHodzi o tą ulicę przy dworcu autobusowym oraz ulicy prostopadłej do dworca kolejowego.
 5. Dziękuję. Jeżeli jesteś mądrzejszy ode mnie to znaczy, że oceniłeś mnie i nie pomogłeś dojść do prawdy. Jezus cię wypunktuje za to.
 6. polubiłaś znacznie więcej treści - i zgodziłaś się z nieprawdami tam zawartymi.
 7. No to dlaczego polubiłaś tekst pisany wyżej, który jest obrażający ? co najmniej uczucia religijne, oraz samą religię.
 8. jak was wychowują w dzisiejszych szkołach... na satanistów i wspólników masońskich oprawców!
 9. No właśnie. Piszesz bez refleksji. Twoje zdania nie są poprawne.
 10. Zachowujesz sięwłaśnie jakbyś miała co najmniej dziesięciu, zatem sama się zastanów jak swoim słowem gorszysz ludzi ( mnie oraz innych zdrowo myślących katolików). pis już nazwałem po imieniu za głosowania przeciw ustawie stop 447. lgbt to w tej chwili są bardzo zagubieni ludzie, oscylujący na poziomie adolfa hitlrea oraz wspólnicy masońskich oprawców. Zatem formalnie to ludzie tylko z nazwy.
 11. Jeżeli twój mąż jest dziesiąty, to Jezus ci pobłogosławi w jednej dziesiątej.
 12. A czy ty nie jesteś fanatykiem lgbt ? W twojej kulturze narodu polskiego jest obowiązkiem mieć czystość dla swojego męża, poza tym obowiązkiem jest szanowanie kultury twoich rdzennych przodków.
 13. widzę, że nie jesteś już dziewicą, ani ruszana tylko przez swojego przyszłego męża. (jesteś mocno poyebana kulturowo)
 14. Jest coś takiego jak przekaz literalny syna swojego o swojej matce. To dawna sztuka zwana wychowaniem. Nieznana już raczej.
×