Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gggfg

Zarejestrowani
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. To prawda. Sama tak robiłam wiedziałam jak się odżywiać a gdy nie było rodziców to chipsy cola pizza itd z tym że jak byłam zawsze szczupła i potem jakoś mi to przeszło
 2. Wiem że dziecko samo może widzieć że jest grubsze ale np. moja córka chyba wogóle te nie zauważa i ja też jej tego nie powiem . To nie jest problem tylko pytam z ciekawości i nudy. Tak po za tym to rady się jak narazie sprawdziły znowu płakała jakieś ok 3 godzin a potem przestała i dzisiaj jadła co dostała.
 3. Bardziej podoba wam się Maria czy Magdalena i Michał czy Przemysław?
 4. Dobrze może trochę to moja wina ale co ja poradzę na charakter dziecka. Od urodzenia jest uparta i ciężko jej odmówić. Ale dobrze w takim razie słucham co ja mam zrobić?
 5. Dlaczego ja? Może faktycznie trochę ją rozpieściłam jak to jedynaczkę ale to chyba nie moja wina że dziecko je tylko to co mu się podoba.
 6. Nie zupełnie tak było. Dałam jej jedzenie a ona nie chciała tego zjeść więc jej powiedziałam że ma jeść to co jej daje bo nic innego nie dostanie ale ona zaczęła płakać i przestała dopiero po 3 godzinach jak dałam jej batona na drugi dzień dałam jej znowu jeść i powiedziałam że tym razem to już na 100 % nic innego nie dostanie więc powiedziała że ona nie musi jeść i nie zjdła nic przez cały dzień.
 7. A jak coś się jej stanie np. zasłabnie. Wiem że ona jest bardzo uparta i będzie w stanie długo wytrzymać.
 8. To chyba i tak jesteś w lepszej sytuacji wystarczy że będziesz kupowała tylko to co zdrowe a moja jak tak zrobię i nie kupię nic co jest niezdrowe i kaloryczne nie będzie jadła żeby mi zrobić na złość i wytrzyma tak cały dzień.
 9. Faktycznie ale to polegało na tym że ona nie chciała zjeść kompletnie nic przez cały dzień.
 10. Już tak próbowałam i faktycznie dopóki ma zajęcie to się oderwie od jedzenia ale potem je dalej tak samo. Robiłam też tak że kupowałam wyłącznie zdrowe rzeczy ale był nowy problem a mianowicie taki że tego wogóle nie chciała jeść. Być może robiła to na złość że nie ma słodyczy ale nie jestem pewna.
 11. Moja córka bardzo lubi jeść nadmierny apetyt zaczął się gdzieś gdy miała 5 lat miała jeszcze odpowiednią masę ciała a teraz mocno przytyła jest otyła. Ma 123 cm wzrostu i waży 30 kg w wieku 7 lat. Bardzo lubi słodycze a gdy ich nie ma je byle co byle by tylko jeść w ciągu 1 dnia potrafi zjeść naprawdę dużo. Miałam robione badania i wyszło że jest całkowicie zdrowa. Nawet stosowanie się do rad dietetyka nie pomogło ona lubi jeść i tyle. Co zrobić żeby zmniejszyć apetyt. Proszę o porady.
×