Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

grażyna966

Zarejestrowani
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez grażyna966

  1. Witam, szukam pomocy, podpowiedzi księgowego albo prawnika z zakresu podatku VAT - chodzi konkretnie o deklaracje VAT-7 i tzw. firmy słupy, likwidacje firmy. Ja nie poruszam się w tych tematach, a niechcący znalazłam się w posiadaniu dziwnych dokumentów i informacji. Zależy mi na ocenie, podpowiedzi czy jakiejkolwiek sugestii kogoś w tym temacie kompetentnego - ja - jak pisałam - nie jestem mocna w tych tematach.
  2. no widzisz, a mnie chodzi po prostu o pomoc, jakies kilka zdań - bo byc może moja siostra zrobiła coś durnego i nie wiem jak to sprawdzic, żeby nie narobić niepotrzebnego zamieszania....... pewnie nie lubisz jeszcze wielu innych ludzi, ale to juz twoj problem, mądralo
  3. ok, rozumiem do czego zmierzasz i jakby w pełni popieram twoja czujność. Nie będzie kryptoreklamy miedzy kupami i pazurami i to co napisałeś o deklaracji i liście aktywnych tez wiem, geniuszu, ale o inne informacje mi chodzi a nie o takie które każdy ...a znajdzie sobie sam. Nie znam tego forum i zarejestrowałam się przed chwila - nie musisz się popisywać i mnie obrażać. Bo to , że wbiłam sie tu gdzie sie wbiłam nie daje ci prawa do obrażania mnie. Masz cos merytorycznego do powiedzenia to napisz, podpowiedz mi gdzie mogę napisać, jeżeli nie trafiłam, bo na razie to poza mieleniem tej samej treści nie wnosisz nic konkretnego - i nie wiem po co w ogole zabierasz głos.
  4. Może to faktycznie zabrzmiało jakoś tak kulawo, ale niczego nie wkleję i to nie jest żaden trick. Nie wiem ile mogę napisać na takim forum, dlatego może z punktu widzenia osoby czytającej wygląda to tak jak piszesz. A ty nie musisz obrażać, jak do końca nie wiesz o co chodzi, bo nie wiesz skoro pytasz do czego zmierzam.
×