Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Malesa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral
 1. Na allegro ale widzialam, że jest jeszcze w sklepach. Musiaabyś sobie sama poszukac bo ceny są bardzo rózne ( akurat w moim przypadku o wiele taniej było to kupić właśnie na allegro....). Czytałam jakieś badania równięż to wyszło, że działa to na prawie 90% kobiet. Kup sobie, weźmiesz. Jak mąż zobaczy jaka jesteś nakrecona na seks to jemu również będzie się o wiele bardziej chciało uprawiać . Swoją drogą to na pewno zobaczysz i tańsze preparaty ale nie polecam bo wszystkie te afrodyzjaki, które kosztują po 5 zł albo mniej to ściema. Jeśli chcesz sobie kupić porządną hiszpańską muchę to jednak trzeba zapłacic trochę więcej.
 2. Każdy potrzebuje innego czasu. Seks to nie maraton i nie trzeba go sztucznie przedłużać bo na przykład ktoś inny robi to dłużej to pewnie ja równiez powinnam robić to tak samo długo.... Tak nie ma :) Jeśli chodzi o afrodyzjaki to owszem. Mamy sex elixir ( czyli hiszpańska muchę). Fajna rzecz ale nie na co dzień ale raz na tydzień na weekendy kiedy mamy więcej czasu .Faktycznie podniecenie wtedy narasta. I jest o wiele większa ochota na seks. I potrafimy to robić nawet kilka godzin. Na tygodniu jednak jest tak jak u Ciebie. Kilkanaście minut :)
 3. Powiem szczerze, że jestem uzależniona od słodyczy. Szukam jakiejś alternatywy dla słodyczy, które będą pełniły podobny efekt. Czyli będą ograniczały apetyt na słodycze. Jak to u was wyglada ??
 4. Pomysł wydaje się być całkiem ciekawy, tylko co sprzedawać w branży, w której już jest konkurencja o ugruntowanej pozycji na rynku. Trudno będzie się ścigać z kimś, kto już jest obecny na danym rynku, kto na nim funkcjonuje, posiada klientów. Kolejna sprawa, to brak znajomości technik programistycznych, czyli konieczność opierania się na jakimś zewnętrznym wsparciu technicznym.
 5. Pisałam z telefonu i zwykła literówka. Przeoczenie. Niestety nie można edytować tytułu Nie chcę wchodzić w słowne przepychanki. Zastanawiam się generalnie nad obecną sytuacją oraz możliwościami podjęcia jakiejś pracy zarobkowej.
 6. Wydaje mi się, że przez najbliższe lata może być ciężko z prowadzeniem konwencjonalnych biznesów. Ludzie mogą się trochę bać tych wszystkich usług typu wykonywanych bezpośrednio. Jak wam się wydaje, jakie branże zyskają na obecnej sytuacji? O ile będą takie które zyskają?
 7. My płacimy w okolicach 70 zł za 1 dzień (8h).
×