Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Malicee

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zadałem 2 razy pytanie adekwatne do forum i nawet nikt nie chciał odpowiedzieć. Ogólnie to zadawane są pytania bezsensowne ( jasne, że są tacy pewnie co muszą się wyżyć trolując), albo pytania nie są w formie pytań, tylko w formie artykułu z gazety skopiowanego. I co na to odpowiedzieć mam? Kogo to obchodzi tu, od tego są wiadomości i jak sam będę chciał się dowiedzieć to poczytam wiadomości. Albo najlopularniejsze czy mogę gotować bigos w bieliźnie? Nawet nie czytałem tego, można nawet bez gotować i z czymś wsadzonym gdzieś
 2. Napisano 11 godzin temu Musiałem pożyczyć mamie prawie nowe buty adidasa do pracy na 2 dni. Nosiła je z takimi skatpetkami z dużymi dziurami z siateczki. Po co są takie skarpety, skoro i tak się jest tak jakby boso? Głupia moda? Efekt tego jest tylko taki, że buty mi teraz śmierdzą, a są zrobione z materiału który nie powinno się prać.
 3. Musiałem pożyczyć mamie prawie nowe buty adidasa do pracy na 2 dni. Nosiła je z takimi skatpetkami z dużymi dziurami z siateczki. Po co są takie skarpety, skoro i tak się jest tak jakby boso? Głupia moda? Efekt tego jest tylko taki, że buty mi teraz śmierdzą, a są zrobione z materiału który nie powinno się prać.
 4. Mojej mamie musiałem pożyczyć na 2 dni do pracy prawie nowe buty adidasa. Nosiła je z takimi skarpetkami z dużymi dziurami, siatkowanymi. Przecież to jakby nie mieć skarpetek wogóle, więc po co one są? Efekt jest taki, że teraz buty mi śmierdzą xD, a są zrobione z materiału który nie powinno się prać.
 5. Dzień dobry. Mojej mamie musiałem pożyczyć na 2 dni do pracy prawie nowe buty adidasa. Nosiła je z takimi skarpetkami z dużymi dziurami, siatkowanymi. Przecież to jakby nie mieć skarpetek wogóle, więc po co one są? Efekt jest taki, że teraz buty mi śmierdzą xd, a są zrobione z materiału który nie powinno się prać.
×