Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

gosiaczek1975

Zarejestrowani
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Rodziłam w wieku 38 lat trzecie dziecko, różnica między drugim a trzecim dzieckiem 13 lat. Poród sn, w wodzie. Poszło całkiem sprawnie, od pierwszego skurczu do porodu minęło niecałe 7 godzin, pierwsze skurcze o 3 w nocy, przed 7 byłam w szpitalu ze skurczami co 5-7 minut, chwilę po 9 odeszły wody, do wanny i za 15 minut miałam dziecko na rekach.
 2. No a u mnie tak się złożyło, że w jednym roku zostanę i mamą i babcią, bo w weekend starsza córka zakomunikowała, że jest w ciąży i ma termin na koniec grudnia
 3. U mnie na 99,99% będzie Zosia. Decyzja wspólna moja, mojego partnera i starszych dzieciaków. Na genetyczne się wybieram.
 4. Cześć dziewczyny, Termin mam na 11 lipca, chciałabym sn, ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Będzie dziewczynka, imię już prawie wybrane, wyprawka na zaawansowanym etapie kompletowania.
 5. Ja urodziłam trzecie dziecko w wieku 38 lat. Teraz mam 45 lat i jestem w ciąży, rodzę na początku lipca. Nie planowałam tego, tak nam się przydarzyło z partnerem, że mój lekarz był na urlopie, a drugi przyjmujący w przychodni nie chciał mi wypisać tabletki "dzień po", bo "w moim wieku już nie potrzebuję". W końcu zdobyłam tą tabletkę, ale już się zadziało. Oprócz mojego siedmiolatka mam jeszcze dwie dorosłe córki - 25 i 20 lat.
×