Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Vessna_1

Zarejestrowani
 • Zawartość

  266
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

173 Excellent

O Vessna_1

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Vessna_1

  Szarlotka z rodzicami

  Nie ma takiego zamiaru. W ostatnim filmie jak pokazuje sklep, Luka mówi, że powinna sama obsłużyć pierwsza klientke. I to wg mnie fajny pomysł, miły akcent. Andziaks potakuje, ale nie brzmi na przekonana. Wiecie może wtedy akurat wypadną jej wakacje, albo wizyta na paznokciach.
 2. Vessna_1

  Samotna amiszka bez japonek

  I brokaty! Ona ma serio coś z głową.
 3. Vessna_1

  Samotna amiszka bez japonek

  Wychowalabys się w szczęśliwej rodzinie, zaznała miłości to byś się teraz głupio nie pytala To było chyba tak, że ta durnostrojke miała Gajka. I Dana stwierdziła, że jak ma Gajka to i Maciek powinien mieć. I chyba nie wyrywają się z zakupem, a dla Marzeny to było drogo
 4. Vessna_1

  Szarlotka z rodzicami

  Obejrzałam ten film że sklepem. Jak zaczęła pitolic, że powie o tym letyshop, bo wicki proszą, bo nie zdarzyły sobie zapisać to padlam. To może mogą puścić ponownie ten fragment filmu? Ona brzmi jakby reklamowala z kartki, bo ma już wyuczone kalki i bredzi wiecznie to samo.
 5. Vessna_1

  Mniejsze od trzech

  Ja przestałam oglądać. Już końcówka Gdańska była taka sobie, ale od powrotu do Ozorkowa to jakaś porażka. Zabierali się wizualnie i intelektualnie strasznie. Tyle dobrze, że Rafał pogodził się z rodzicami w końcu.
 6. Vessna_1

  Samotna amiszka bez japonek

  Ja od razu mam prz3d 9czami słynny wytrzeszcz nad bodajże zapiekanka
 7. Vessna_1

  Gosia sacała i jej piosenka

  Jeśli za Ciebie żeby to wybranie. Nie takie afery znikały na Youtube. Nikt już nie pamięta o nich. Gosia musi wziąć się w garść, zacisnąć zęby i nagrywać dalej. Ona jest trenerem głosu, czy ona musi umieć śpiewać? Poza tym są takie osoby jak Natasza Urbańska- utalentowana A nie udaje jej się przebić. Nie każdy może żyć z występów. Gosia może dobrze żyć z bycia trenerem:)
 8. Vessna_1

  Szarlotka z rodzicami

  Oni mają słuchawki wyciszajave dla tej małej. Może w wesołym miasteczkutez ubrali.
 9. Vessna_1

  Gosia sacała i jej piosenka

  Gosia miała fajnie rozwijający się kanał. Ludzie odbierali ja pozytywnie. I nagle cala pracę przekreslila raz- publikując kiepska piosenkę i teledysk dziwaczny. Potem nagrywajac kiepskie tłumaczenie. Jak na osobę żyjącą z oceniania innych, bardzo kiepsko. Straciła wiarygodność.
 10. Vessna_1

  Szarlotka z rodzicami

  Teraz ma pełniejszy biust, bo karmi piersią.
 11. Vessna_1

  Szarlotka z rodzicami

  Tak, nie pionizuje sie dziecka. Nie powinno sie tez go nosic przodem do swiata zanim ukonczy 3 miesiac zycia bo to za duzo bodzcow dla niego. Nie powinno sie przykrywac.pielucha takiego maluszka, bo ona jeszcze nie jest na tyle sprawa na, silną, aby sobie ja zdjąć z twarzy jak będzie miała mało powietrza. Nie powinno sie wozić dziecka w samochodzie w gondoli zamiast foteliku. Nie podnosi się tak dziecka jak oni to robią na filmach. To i wiele innych rzeczy. Ja wiem, że oni nie krzywda tego dziecka specjalnie. Trochę smutno, że mieli tyle czasu, a nic się nie szykowali z zakresu pielęgnacji i rozwoju niemowlęcia. Tak, wiem my żyjemy A nami się też tak opiekowano. Tylko skądś są te wady kręgosłupa, skoliozy, bóle pleców itd.
 12. Vessna_1

  Jessa

  Moze nie ma rownie zamoznych znajomych zeby z nia jezdzili po luksusowych hotelach?
 13. Vessna_1

  Mniejsze od trzech

  Czy ona kiedykolwiek ogląda jak wychodzi i się zachowuje? Skończyła dziennikarstwo, to chyba powinna wiedzieć, że ta nadmierna ekspresja u niej może ujdzie w jej filmach, ale w wywiad ze daje efekt jakby była trochę uposledzona. Buja się, robi dziubki, skwapliwie kiwa głową to ja przekrzywia. Filmów nie oglądam już jakiś czas, włączyłam ten wywiad i po dwóch minutach jej zachowania wylaczylam. Przecież na dziennikarstwie ich uczą jak się zachowywać...
 14. To było dziwne, nawet kluczy do rodzinnego domubwtedy nie miala niewiele czy się tak poklocili, czy ona w złości rzuciła im kluczami, ale musiało się nadziać skoro jeździli po mieście, bo nie mieli wejścia na Zatorze. Dla mnie to sama zapracowana na by ie samotna matka. Wierzę, że zaplanowalata wpadkę. Szybko zaczęła być pewna tego związku, że aż po grób. Przecież ona odkladala ciuchy dla drugiego dziecka!
 15. Vessna_1

  Kup ten dziennik

  Tylko ile szmat i kosmetyków możesz upchnąć w domu? Jej siostra i mama pewnie też już mają wszystkiego po kokarde.
×