Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

pela123

Zarejestrowani
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. pela123

  Sklepy z kosmetykami

  Ja kupuję droższe kosmetyki praktycznie tylko w internecie. Różne firmy, ale zawsze staram się przeczytać najpierw opinie. Nie warto też kusić się na podejrzanie niską cenę.
 2. Zawsze polecam mojego mecenasa Marcina Stachowiaka - adwokata z Poznania. Pomógł mi bardzo dużo w życiu. Miałam taki czas, że wszystko posypało mi się na głowę i tylko pomoc z tej kancelarii sprawiła, że wyszłam na prostą. Przerobiłam przed nim naprawdę dużo płatnych i darmowych porad, dlatego mogę coś o tym powiedzieć.
 3. Lubię gotówkę. Kiedyś Cejrowski napisał, że jak komuś płacisz gotówką, to on cie podświadomie kocha :))
 4. Prawdą jest, że dzisiaj dużo łatwiej niż kiedyś kobiety godzą się na sex-układy bez większych zobowiązań. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Kiedyś spora część małżeństw była zawierana nie z miłości, ale dlatego, że kobieta potrzebowała utrzymania. Dzisiaj niezależność jest dużo większa
 5. Jesli jesteś szczęśliwy sam ze sobą, to nie szukasz przygód. Mówię tu tylko o swoim przykładzie. Oczywiście ludzie są różni
 6. pela123

  Dobry prawnik Poznań

  Polecam adwokata Marcina Stachowiaka, dla mnie to najlepszy prawnik w Poznaniu. Prowadził mi sprawy w Sądzie (niezwiązane co prawda z moją firmą) ale też dużo pomógł przy przekształceniu działalności w spółkę zoo. Sama długo szukałam kogoś pewnego, więc teraz mogę polecać
 7. Mam wątpliwości czy bojkot wyborów to dobry wybór. To raczej przejaw bezradności niestety
 8. pela123

  Konkubinat?

  Nawet z punktu widzenia prawa mają prawo do kontaktu ze sobą. Uważam, że powinnaś na kontakt pozwolić. Ewentualnie kontrolować sytuację, tak żeby dla dziecka było dobrze.
 9. Wg mnie człowiek jest monogamiczny. Poszukiwanie nowych przygód jest często przejawem nieuporządkowania własnego życia wewnętrznego i szukania rozwiązania na zewnątrz...
 10. pela123

  Straciłam pracę..:(

  Teraz wiele osób będzie w trudnej sytuacji. Miejmy nadzieję, że społeczeństwo jest silne i ma zasoby, które pozwolą odbić się jak tylko epidemia się skończy.
 11. pela123

  Wierzycie w tego koronawirusa ?

  Ja wierzę, problem jest duży i nowy. Dlatego też nikt nie wie jak na niego zareagować.
 12. Zrób test ciążowy. Wszystkie objawy, o których pisałaś są nieswoiste.
 13. Hej :)) dołączam się do tematu :)
 14. Ciekawe dlaczego nasz rzad nic nie robi w kwestii odzyskania wraku. Kiedy rządziło POPSL to krzyczeli o tym bardzo dużo :)
 15. Jeśli to jeszcze aktualne, to ja zawsze polecam moją kancelarię - adwokat Marcin Stachowiak z Poznania. Mail do nich kontakt@adwokat-stachowiak.pl Mega dużo pomogli mi w bardzo trudnej sprawie o odszkodowanie w której inni rozkładali ręce. Profesjonaliści, do tego uczciwi i (w miarę) niedrodzy.
×