Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

親切な人

Zarejestrowani
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. 親切な人

  Posąg? Zapytanie

  Udajesz wielkiego znawcę od ortografii. A nie rozumiesz słów, których używasz. GŁUPOL - człowiek mało inteligentny, nierozgarnięty, bezmyślny, głupi. Jaki ma to związek z błędem ortograficznym. Użyje twoich słów ! Cymbale daj sobie na wstrzymanie.
 2. 親切な人

  Stopki Feet

  CYMBAŁ jest z Ciebie
 3. Skąd ja to znam 20 lat i tak sądzę, myślę mam rację i na wszystkim się znam a życie wszystko weryfikuje. Jeden pseudo kryzys virusowy i wszyscy stękają a niby takie życie jest proste. Wszyscy przyrzekają i gó...... z tego tylko dzieci z powodu rodziców którzy są niemyślącymi głupimi ...ami - cierpią !
 4. Przecież większość facetów tak oceniają kobiety i traktują je jak towar Rodzinę dom traktują ogólnie jako towar. Ja który tylko ich wyłącznie cytuje jest określany tym złym i to jest właśnie zakłamywanie rzeczywistości.
 5. Nie wszystkie a większość cytat: Poziom rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i społecznego człowieka właściwie pełniącego swoją rolę życiową oraz którego życie wewnętrzne opiera się na odczuwaniu bodźców wewnętrznych i zewnętrznych, jak również podejmowaniu decyzji o charakterze swoich zachowań . Osiągana jest około 20 roku życia i zawiera w sobie trzy aspekty: intelektualny, emocjonalny, moralny. Polega na logicznym myśleniu uwzględniającym przyczyny i skutki swoich zachowań, umiejętności oceny różnorodnych sytuacji i działań, przyjmowaniu określonych systemów wartości, kontrolowaniu swoich emocji, odpowiedzialności za swoje postępowanie i dokonywane wybory. Rozwój psychoseksualny młodych ludzi powinien zawierać elementy istotne dla rozwoju osobowości, tj. biologiczne, intelektualne, społeczne aspekty życia, w tym życia seksualnego. Duże znaczenie mają tu systemy wartości, przekonania, odpowiedzialność, kontrola nad samym sobą, jak również dorośli, którzy poprzez pełnienie określonych ról społecznych biorą udział w socjalizacji i kształtowaniu wzorców zachowań młodych ludzi. MORALNOŚĆ to w dzisiejszych czasach wolna amerykanka ! Jeśli ktoś chce awansować, by lepiej zarabiać i zapewnić byt swojej rodzinie, musi umieć walczyć o swoje kosztem innych. cytat wiek partnera od 31 do 35lat) Powiedzmy ze Moze byc starszy ode Mnie o conajmniej te 8-10lat. To jakaś wyliczanka z kalkulatora
 6. 親切な人

  Hotele Paradajs

  Przecież to tylko i wyłącznie GRA :-) z wyglądu oczywiście można wybrać ale z zachowania tych kobiet niestety istna tragedia
 7. 親切な人

  Czy dla kobiet zawsze liczy sie kasa?

  Sam pociąg do kasy jeszcze nic nie znaczy, ale rozsądne jej wydawanie świadczy o szacunku do pieniądza.
 8. 親切な人

  Pytanie Psychologiczne

  życia
 9. jw. Oczywiście każdy ma inne wymagania, ale po trzydziestce to zwykle towar przebrany, zużyty lub z poważnymi wadami Niestety 20 - to parolatki są na tyle głupie i prawie zawsze wybierają bad boyów, bawi Damków gruby portfel muskuły fury i komóry. Później, chciałyby zostać przyjęte, z otwartymi rękoma. Gdy, zauważyły swój błąd (po raz n-ty) a koryto, niestety wyschło. Rozsądna, uczciwa, (mądra, ale nie zarozumiała) zadbana po trochę kobieca nieleniwa. Szóstka w totka Możliwe, że przez maskowanie się w określonym celu przez lata względem kobiet, wybór był mniejszy. Ale patrząc na to z góry, po latach niestety ! był to rozsądny wybór. Dlaczego zostałyście odrzucone ? lub same zrezygnowałyście z małżeństwa ??
 10. jw. Oczywiście każdy ma inne wymagania, ale po trzydziestce to zwykle towar przebrany, zużyty lub z poważnymi wadami Niestety 20 - to parolatki są na tyle głupie i prawie zawsze wybierają bad boyów, bawi Damków gruby portfel muskuły fury i komóry. Później, chciałyby zostać przyjęte, z otwartymi rękoma. Gdy, zauważyły swój błąd (po raz n-ty) a koryto, niestety wyschło. Rozsądna, uczciwa, (mądra, ale nie zarozumiała) zadbana po trochę kobieca nieleniwa. Szóstka w totka Możliwe, że przez maskowanie się w określonym celu przez lata względem kobiet, wybór był mniejszy. Ale patrząc na to z góry, po latach niestety ! był to rozsądny wybór. Dlaczego zostałyście odrzucone ? lub same zrezygnowałyście z małżeństwa ??
 11. Pytanie ? ile miałaś lat biorąc ślub i jak długo się znaliście ?
 12. 親切な人

  Ominęło mnie

  Branie ślubu w wieku 18-stu, 25-ciu. to czysta loteria. Większość osób w tym wieku to jeszcze dorosłe dzieci które bawią się w rodzinę. Z ślubu jedynie pozostają dzieci mama po rozwodzie idzie na łowy i łapie kolejnych naiwnych facetów. A facet poluje na mądre kobiety wpadając po raz kolejny w sidła rozwódek i matek z dziećmi. Zastanawiam się czego niedojrzały facet oczekuje od małżeństwa biorąc ślub w wieku dwudziestu paru lat
 13. Czy wy jesteście tak głupi, wszystkie te oferty pracy przez internet to większa lub mniejsza ściema dla naiwnych. Każda praca to większa lub mniejsza ściemo-piramida. Czym mniejsze są nasze kwalifikacje i mniej informacji dostajemy na temat pracy to prawdopodobieństwo zarobienia pieniędzy do poświęconego czasu jest mniejsze. Mrówki zarabiają na duże pieniądze.
 14. Może wracaj z powrotem na Ukrainę
×