Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

agamisiaczek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Hej, pytanie do dziewczyn które miały na nogach drewniaki Jak się chodzi mając taką twardą podeszwę? Wygodne to jest?
 2. No jasne żeby sprawdzać. Ale o co chodzi z tym podkładaniem? W sensie zabawa? Czy nie wiem co? Bo to dziwne...
 3. Hej! Pytanie może wydawać się głupie, ale w sumie nie wiem co o tym myśleć. Jakiś czas temu zauważyłam, że znajomy podkłada mi czasem różne rzeczy pod koła mojego samochodu. A to jogurt, a to jakąś plastikową zabawkę. Głupio mi przepytać o co chodzi, raz przyłapałam go na gorącym uczynku, to zgrał głupiego i że przypadkiem kopnął leżącego śmiecia na chodniku, ale wyglądał na bardzo speszonego. Ogólnie już prawie o tym zapomniałam, bo dzieje się to pod liceum, czyli przy aktualnej sytuacji nie dzieje się Ale tak mnie tknęło ostatnio. Miała któraś z Was coś takiego? O co może chodzić?
 4. agamisiaczek

  Kilka pytań o chodzenie w glanach

  Czyli nie miałaś nigdy ochoty zdeptać nic tak o, dla zabawy? ;)
 5. agamisiaczek

  Kilka pytań o chodzenie w glanach

  Ale idąc w glanach czułaś taką chęć zdeptania jak coś widziałaś na chodniku? Nie wiem czy dobrze opisuje, ale jakbyś szła w trampkach to byś ominęła, a w glanach specjalnie byś po tym przeszła?
 6. Hej, pytanie do dziewczyn które chodzą w glanach :) Czy to prawda, że są tak twarde, że absolutnie nie czuje się tego, po czym się idzie? Np można zdeptać jakieś mniejsze śmieci na chodniku i nawet tego nei poczuć? I czy mając takie buty na nogach odczuwa się jakoś większą przyjemność z deptania różnych rzeczy? Chodzi mi o to, że ludzie idący w trampkach raczej ominął potłuczoną butelkę, a kilka razy widziałam dziewczyny w glanach, któ©e specjalnie przechodzą po takich rzeczach gniotąc to pod butami, i ciekawi mnie czy jest to jakieś fajne czy jak :D
×