Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

agamisiaczek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Heja! Jak wybieracie buty to zwracacie uwagę na twardość podeszwy? Osttanio modne stały się wysokie buty trochę przypominające glany, ale na wyższych podeszwach. Zaczęłam się zastanawiać na ile to jest praktyczne? Napewno nie trzeba tak dokładnie patrzeć pod nogi Ale może wypowie się któraś z Was która ma takie buty?
 2. agamisiaczek

  Glany

  O kurde A co zdarzyło Ci się nimi zdeptać?
 3. Męczy mnie to od jakiegoś czasu, więc pomyślałam że się spytam, czy ktoś ma coś takiego samego Od kiedy mam prawko, odkryłam, że uwielbiam niszczyć różne rzeczy przejeżdżając po nich. Czy to plastikowa butelka leży na parkingu, czy ktoś wyrzucił puszkę na jezdnię, czy nawet zdarzyło mi się wracając z zakupami do auta, "przypadkiem" zostawić jeden jogurt, tylko po to żeby po nim przejechać. Nie potrafię opisać co mi to daje, ale jakąś taką wewnętrzną satysfakcje. Spotkaliście się z czymś takim? Może któraś z Was ma podobnie?
 4. agamisiaczek

  Glany

  Pytanie do dziewczyn które chodziły kiedyś w glanach (chłopaków ewentualnie też ) Czy to prawda że idąc w glanach, nie czuć co ma się pod butami? Że mniejsze rzeczy na chodniku można zdeptać i tego nawet nie poczuć?
 5. Hej, pytanie do dziewczyn które miały na nogach drewniaki Jak się chodzi mając taką twardą podeszwę? Wygodne to jest?
 6. No jasne żeby sprawdzać. Ale o co chodzi z tym podkładaniem? W sensie zabawa? Czy nie wiem co? Bo to dziwne...
 7. Hej! Pytanie może wydawać się głupie, ale w sumie nie wiem co o tym myśleć. Jakiś czas temu zauważyłam, że znajomy podkłada mi czasem różne rzeczy pod koła mojego samochodu. A to jogurt, a to jakąś plastikową zabawkę. Głupio mi przepytać o co chodzi, raz przyłapałam go na gorącym uczynku, to zgrał głupiego i że przypadkiem kopnął leżącego śmiecia na chodniku, ale wyglądał na bardzo speszonego. Ogólnie już prawie o tym zapomniałam, bo dzieje się to pod liceum, czyli przy aktualnej sytuacji nie dzieje się Ale tak mnie tknęło ostatnio. Miała któraś z Was coś takiego? O co może chodzić?
 8. agamisiaczek

  Kilka pytań o chodzenie w glanach

  Czyli nie miałaś nigdy ochoty zdeptać nic tak o, dla zabawy? ;)
 9. agamisiaczek

  Kilka pytań o chodzenie w glanach

  Ale idąc w glanach czułaś taką chęć zdeptania jak coś widziałaś na chodniku? Nie wiem czy dobrze opisuje, ale jakbyś szła w trampkach to byś ominęła, a w glanach specjalnie byś po tym przeszła?
 10. Hej, pytanie do dziewczyn które chodzą w glanach :) Czy to prawda, że są tak twarde, że absolutnie nie czuje się tego, po czym się idzie? Np można zdeptać jakieś mniejsze śmieci na chodniku i nawet tego nei poczuć? I czy mając takie buty na nogach odczuwa się jakoś większą przyjemność z deptania różnych rzeczy? Chodzi mi o to, że ludzie idący w trampkach raczej ominął potłuczoną butelkę, a kilka razy widziałam dziewczyny w glanach, któ©e specjalnie przechodzą po takich rzeczach gniotąc to pod butami, i ciekawi mnie czy jest to jakieś fajne czy jak :D
×