Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Amadeusz Szowin

Zarejestrowani
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

14 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Amadeusz Szowin

  Chciałabym być chłopakiem

  Myślicie ze to takie wygodne chodzić z 20cm kiełbasa, dyndajaca między nogami. Osoba która wymyśliła jeansy powinna wylądować w więzieniu.
 2. Amadeusz Szowin

  Dalszy temat o prostytucji.

  Jesteś wspaniała. Umówimy się?
 3. Amadeusz Szowin

  Dalszy temat o prostytucji.

  Ale o to chodzi że taka prostytucja do której jest ktoś zmuszany nie jest spoko. Spoko to taka która pasuje każdej stronie, płacenie za taką usługę jest jak podpisanie umowy na którą mogą lub nie, zgodzić się obie strony. Taka jaka opisujesz to jest prostytucja gdzie jednej stronie warunki nie pasują. Na normalna pracę bym się nie zgodził za minimalna. Jeżeli taka praca by komuś pasowała to czemu nie. Jestem zwolennikiem prostytucji tylko takiej która jest spoko.
 4. Facet powinien się pogodzić ze będzie płacił połowę. Wogóle opłaty że dziecko nie powinno być przedmiotem dyskusji. Twój wybranek autorko coś mówił na ten temat?
 5. Jest wiele takich naturalnych kobiet, a znam jedna która do tego ma duża pupę i na mnie leci. Zauważyłem że im wyższa kobieta bym lepsze ma ciało.
 6. 3 miesiące, 6dni/tydzień pąpki. jeżeli nie jesteś gruby. To nie jest wcale takie trudne, oby jakoś się zmotywować. A jak już to zrobisz to efekty będziesz miał z tego bardzo długi czas.
 7. Amadeusz Szowin

  Dalszy temat o prostytucji.

  A czemu miał bym nie o...ic petardy jak zapłacili by mi kupę kasę. Niestety raczej wątpię że ktoś zapłacił by mi tyle ile bym chciał. Nadal uważam że prostytucja jest spoko, jeżeli obie strony wyrażają na to zgodę. Mimo że na razie nie korzystam.
 8. Amadeusz Szowin

  do prawicowych wyborców pisu jeśli tacy istnieją

  Co się dzieje z tym polskim ludem ze znów wybrał dudę?
 9. Amadeusz Szowin

  Zrobiłam z siebie ...kę przed chłopakiem

  Pani autorko po prostu jest pani materialistka, to że ktoś mieszka z rodzicami nie znaczy że jest gorszy. Znam wielu takich ludzi nawet po 28 roku życia. Pani myślenie o człowieku jako o rzeczy jest złe. Człowiek to nie przedmiot który musi mieć jakieś dodatki. Ja osobiście uważam że popełniam błąd finansowy mieszkając sam. Ale swoboda ma swoją cenę.
 10. Amadeusz Szowin

  Babki, co robicie jak facet was ignoruje?

  Zauważyć to można u facetów którzy są w wieloletnich związkach z pierwszymi kobietami w swoim życiu. Taki facet ma już prze...e, ale jeszcze tego nie wie. Faceci dopiero zaczynają myśleć po pierwszym rozstaniu.
 11. Amadeusz Szowin

  Rozgryźć faceta

  Gdzie wy znajdujecie takich facetów? Przecież każdy wie że takich rzeczy się nie mówi. Co to a typ?
 12. Amadeusz Szowin

  Babki, co robicie jak facet was ignoruje?

  Pani Onkosfera ma bardzo racjonalne podejście, ale raczej nie polecam tej petardy odpierdalać, wtedy jeżeli facet się zakocha podczas takiego opierdalania to ta miłość będzie wynikiem manipulacji. Toksyczna miłość. Niestety ale to prawda że facetowi wystarczy taka czynność i może się zakochać, przykre.
 13. Amadeusz Szowin

  Babki, co robicie jak facet was ignoruje?

  Jeżeli ignoruje to znaczy że nie jest zainteresowany.
 14. Amadeusz Szowin

  Dalszy temat o prostytucji.

  Prostytucja jest spoko, ja się zbieram na odwagę żeby iść pierwszy raz.
×