Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

zenko112

Zarejestrowani
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. zenko112

  moja była

  Specjalnie nie pojadę to pewne. Myślałem , że jak będe przy okazji w Belgii to zajrzę :) Jej mąż jest dyplomatą to zapewne bywa na salonach.
 2. zenko112

  moja była

  Hej. Moja była ma męża i mieszka w Belgii i ma męża i dziecko. Zaprasza mnie do odwiedzin. Nasz związek to szczeniacki epizod sprzed 20 lat. Zaprasza mnie abym ją odwiedził w Belgii ? Skorzystać ? Pojechać ?
 3. zenko112

  pokochać Ukrainkę

  mam koleżankę na fb - Ukrainkę. Strasznie mi się podoba , jest śliczna. Jak do niej zagadać aby się z nią bliżej zaprzyjaźnić ? Lubi chodzić po górach itd. Tylko nie wiem czy jestem na tyle odważny.
 4. zenko112

  Dlaczego teściowe to takie s**i???

  Standard.Mi to na początku nie przeszkadzało. Dało się mieszkać...ale na dłuższą metę NIGDY ! Taką mają naturę teściowie i tyle. Może nie wszyscy ale większość. Jednym to pasuje inni będą walczyć. Teraz moje dzieci mają naście lat i dalej teściowie przyjeżdżają i ... doradzają - życie. Wniosek - od początku starać się mieszkać samemu. Na wynajmie , płacić ale SAMEMU.
 5. zenko112

  randka z tindera

  Teraz Tinder , 20 lat temu był IRC - bez fotek itd. Umawiałem się laskami nie wiedząc jak wyglądają i co ? Tak jak tu piszą , nie było fal.. ... zimna. Mimo , że na odległość się fajnie pisało to na spotkaniach wszystko jakoś tak sztywnie. MIRC, GG, Tinder, Badoo... programy się zmieniają -- ludzie są ludźmi.
 6. Macie racje i sam mam tego świadomość.To uczucie to wytwór wyobraźni. Piszemy czasem na FB sobie życzenia i nic więcej. To zupełnie inna 37 letnia dorosła dojrzała kobieta a nie 15 letnia nastolatka.Ha !
 7. Doznałem olśnienia i postanowiłem zawalczyć. Zapewne gra warta świeczki ale.. kto nie próbuje...
 8. zenko112

  Teściowa stetryczała

  Teściowa mówi do mnie w formie bezosobowej np. coś zrobił rower ? a nie czy zrobiłeś rower ? Zjadł obiad zamiast zjadłeś obiad. itd. Stare babsko mnie wkurza trochę i nie wiem czy jej nie przywalić jakiegoś tekstu. LEszek
 9. Strasznie kocham swoją pierwszą w życiu dziewczynę z przed 21 lat. Mogę jej to wyznać ? czy cała para pójdzie w gwizdek ?
×