Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

BitchNaughty

Zarejestrowani
 • Zawartość

  446
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

189 Excellent

2 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. BitchNaughty

  Ciąża

  Wywróżyć Ci z fusów?
 2. BitchNaughty

  Dni płodne

  I co, mamy Ci wywróżyć? Uprawiasz seks bez zabezpieczenia (stosunek przerywany nie jest metodą zabezpieczenia) więc musisz liczyć się z ciążą. Na biologię chodziłaś czy do szkoły pod górkę miałaś?
 3. BitchNaughty

  Ciąża?

  Wywróżyć Ci z fusów czy zapytać szklanej kuli? A na biologię chodziłaś?
 4. Przyrost HCG robi się w odstępie 48 godzinnym, a nie 24 godzinnym. To raz. A dwa, skoro lekarze nie wiedzą to na forum mamy Ci wywróżyć czy co?
 5. Może jednak do lekarza idź zamiast pytać na forum? Mogło to być zarówno poronienie jak i inne sprawy, tego tu nikt Ci nie powie.
 6. BitchNaughty

  Ciąża

  Jesteś zwykłą oszustką. A co jeśli Wam się nie uda w krótkim czasie, co zrobisz? Nadal będziesz kłamać? Współczuję Twojej teściowej takiej synowej.
 7. BitchNaughty

  rodzice

  Nawet prowokacji nie umiesz stworzyć. "xaxnxo. Napisano 27 Listopad rodzice oddają mi 500+ ale został mi tylko rok tego ponieważ za rok mam 18 lat. chodze do szkoły ucze sie jeszcze i lecze zęby. chodze do specjalisty jestem już po dwóch wizytach i w tej klinice w której lecze zęby nie stać mnie będzie na to wszystko bo jest za drogo. rodzice nie załatwili aparatu na zęby jak byłam mlodsza a bede musiała go mieć a w tej klinice jest on drogi i plus wszystkie wizyty i wyrywanie zębow. resekcje korzenia to będzie duży koszt. a ja też mam swoje wydatki oprócz zębów. i nie wiem co mam zrobić czy iść szukać pracy czy wziąść kredyt bo napewno wyjdzie mnie to. 10tyś całe leczenie.."
 8. Ale czy to jest mój problem, że ktoś stracił pracę (swoją drogą nie straciła pracy)? I nie, nie brakowało mi tej jednej opłaty, ale z jakiej racji ktoś ma na mnie pasożytować? Taka była umowa, najemca zna warunki, podpisując zgadza się na nie.
 9. Tak, miałam już takich potencjalnych najemców, którzy po usłyszeniu, że podpisuję tylko najem okwzjonalny rezygnowali. I tak, spotkałam się z tego powodu z pretensjami. Ja kaucji nie oddaję tylko w przypadku kiedy ktos zalega z płatnościami bądź w mieszkaniu są jakieś zniszczenia, które nie zostają zgłoszone podczas najmu.
 10. Ja sobie wypieram osoby, którym wynajmę. A wynajmujących mam różnych. I nawet jeśli byliby to studenci, którzy by nie płacili to tak samo by wylecieli. Bo ja pasożytów utrzymywać nie będę. A to, że ktoś ma dziecko to nie mój problem, wyjamujesz to płacisz, a jak nie to wypad. A nawet jak płacisz to ja mam prawo wypowiedzieć umowę, bo to moja własność.
 11. Bo mogłam dać taką umowę jak chciałam, jestem właścicielem i to ja decyduję o swojej własności. A to, że ktoś ma dziecko? Nie mój problem generalnie. Ale żeby zaspokoić Twoją ciekawość, teraz daje tylko najem okazjonalny w efekcie którego miesiąc temu pozbyłam się rodziny z trójką dzieci, którzy nie płacili przez miesiąc. Oj jaki był płacz, że co oni mają zrobić, że ich nie stać na wynajem, bo matka zrezygnowała z pracy. A co to, przepraszam, mój problem? Niekoniecznie.
 12. Jaką trzeba być głupią żeby nie dogadywac się z facetem, myśleć o rozwodzie i radośnie uprawiać seks bez zabezpieczenia. A później "ojojoj, ale ja nie chce być w ciąży".
 13. Wywróżyć Ci z fusów czy zapytać szklanej kuli? Opcje są dwie. Albo jesteś w ciąży albo nie jesteś, przez internet nikt Ci tego nie stwierdzi. Zresztą skoro masz regularne cykle to na tym etapie nie ma prawa być żadnych objawów ciąży, bo ledwie doszło do zapłodnienia.
 14. Lumpami to są osoby, które tylko oczekują ludzkiego współczucia, bo oni mają bombelki i klękajcie narody. Mnie, jako osoby, która wynajmuje mieszkania, nie interesuje czy ktoś ma dziecko, bo to nie mój problem. Kończy się umowa bądź z jakiegoś powodu ją wypowiadam wynajmującym i nie bardzo interesuje mnie, że ktoś ma dzieci. Miałam już taką rodzinkę, która nie płaciła przez 5 mięsiecy i myśleli, że mogą sobie mieszkać jak takie pasożyty, bo oni dziecko mają. Oj bardzo się pomylili, bo ja nie mam żadnych sentymentów.
 15. Tak, tak, jasne, wszyscy mają się kłaniać, bo ktoś ma dziecko. I tak, właściciel ma prawo zarządzać swoją własnością jak tylko zechce i może mieć w nosie to czy ktoś sobie poradzi czy nie. A zasłanianie się dzieckiem jest żenujące.
×