Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

marie3

Zarejestrowani
 • Zawartość

  93
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

9 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jesteś już dorosły. Sam podejmuj decyzje.
 2. Oczywiście że tak. Niejedna. I to jakiego, kawalera i kasiastego bo do tej pory już się dorobil facet.
 3. marie3

  Mam dość teściowej -help

  Tylko to jest wkurzające dla mnie - jego rodzice maja ogródek przy którym nie są w stanie już powoli pracować i co chwila jest tam coś do zrobienia a matka tylko wymysla raz po raz ( przynajmniej co 2 tygodnie ) kolejne zadanie To samo. Skoro ktoś nie daje już rady zajmować się ogródkiem to nie powinien go mieć. To nie jest żadna konieczność posiadanie ogródka skoro można wszystko kupić w sklepie. Wiem że swoje lepsze bo bez nawozu ale nie wykorzystuje się innych żeby spełnić tym podobne zachcianki. Co innego gdy trzeba ojcu załatwić rehabilitację. W tym faktycznie dzieci powinny pomoc.
 4. marie3

  Mam dość teściowej -help

  Niby się wydaje że nie masz racji i to egozim z Twojej strony, ale właśnie tylko się wydaje bo byłam w podobnej sytuacji i sama to przeżyłam. Ale ludzie na starość tacy właśnie się staja. Ta osoba wręcz nachalnie wtracała się w nasze życie i dzwoniła przynajmniej raz dziennie! Co chwilę trzeba jej było coś załatwić, nawet recepty z apteki sama nie wybrała. Nie miała auta a do busa nie wsiadła bo to nie dla niej chociaż nie była stara. Więc wszędzie trzeba było ja wozić bo miała taka zachciankę. Mąż z nią też nie wytrzymał, więc jego obowiązki opiekowania się królowa musiał przejąć kto inny. Ona twierdziła że to wręcz nasz obowiązkiem, do tego stopnia że nie dało się żyć własnym życiem bo ona musiała być najważniejsza.
 5. Nieraz brzydkie osoby są pełne charyzmy i potrafią przyciągać do siebie innych ludzi, w tym odmiennej plci. Najgorsza porażka jest właśnie nie wypracowany charakter, tkwienie we własnych kompleksach, to nas zamyka przed swiatem. Pracuj nad tym, pracuj.
 6. No raczej nie tylko. Wszystkim gorszym dają poczuć ze są lepsi, ważniejsi. Jak ktoś jest prawnikiem, lekarzem, itp to dosłownie wchodzą mu w d, a jak nie ma kasy to jest parobkiem i popychadłem. Próbują jeszcze obrażać takie osoby niby "w kulturalny" sposób.
 7. W mojej rodzinie u kuzyjow tak jest. Każdy sie chwali tylko stanowiskiem i kim on to nie jest. Bo kuzyn dostal stanowisko przedstawiciela ciotka dzwoni się pochwalić. Ze drugi kuzyn dostał tytuł inżyniera ciotka natychmiast obdzwoniła rodzinę żeby się pochwalić. A u innej rodzinki jak wchodzę to kuzynka od razu zaczyna się chwalić jaka dobra pracę dostała za granicą (jeździ wózkiem po magazynie i kompletuje zamówienia), jak ja tam wszyscy cenią i dostaje same pochwały. Niby dostała awans że teraz siedzi w biurze i sprawdza innych i wysyłki czy dotarły, to twierdzi że pracuje w zarządzie firmy i wszystkim tak mówi. Popoierdoleni ludzie.
 8. marie3

  Test weryfikujacy niezdecydowana kobietę

  Albo ma cie w d.. albo się boi że to spotkanie z jakichś powodów będzie ostatnim. Spotkanie na żywo wszystko weryfikuje.
 9. Brak energii życiowej, nic się nie chce, melancholia... Jaki macie sposób na powrót do formy przy spadku energii?
 10. marie3

  Pijący chłopak

  Alkoholizm to choroba. A Ty jesteś osobą współuzależniona w tym momencie gdy mu tylko we wszystkim pomagasz. On musi dostać po dupie żeby coś w sobie zmienić. Poza tym właśnie, terapia wcale nie gwarantuje wyzdowienia, po terapii napije się raz, drugi, i znowu zacznie pić. Ja bym się zastanowiła czy chcesz takiego życia dla swoich dzieci, wieczne zmartwienia, wieczna obawa o przyszłość. Ja bym uciekała jak najdalej
 11. Wada postawy, ludzie czasem już rodzą się z taka wada której nie da się "wyćwiczyć". Tak samo jeśli chodzi o inteligencję też wpływ ma dzieciństwo, później chociaż niektórzy się starają a i tak nie dorównują innym. Masz prawo tego nie akceptować u partnera jak i wszystkiego innego co ci nie odpowiada. Tylko pamiętajmy aby szanować takich ludzi bo bo nie musi być wcale ich wina że tacy są.
 12. marie3

  Co myślicie o dziewczynach

  Nie oszukujmy się, na tym forum nigdy nie było wysokiego poziomu więc taki temat nie powinien nikogo razić
 13. Które wrzucają na instagrama selfie z kibla w restauracji, dyskotece, zdjęcia przed imprezami gdy są zawsze wyszpachlowane i wystrojone w skąpe kiecki. Na wszystkich są super ekstra wystrojone, super uśmiechnięte. I tyle. I jeszcze zdjęcia ich dzieciaków, ale męża jeszcze brak.
 14. marie3

  Ile się daje w kopertę

  Kobieto już mnie zaczynasz denerwować ze swoimi odpowiedziami. Nic one nie wnoszą
×