Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Hermiona

Zarejestrowani
 • Zawartość

  128
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

125 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hermiona

  Kwiatki i misiaczki

  Czyli cała Marta. Nieraz już było pisane że na liveach jest arogancka.
 2. Hermiona

  Juraaa, ja więcej pracuję od Ciebie

  Chyba nietrudno się domyślić, jeżeli ogląda się vlogi.
 3. Hermiona

  Kollmeblondee

  Przerost formy nad treścią może i tak.. Ale generalnie sam filmik słaby. Jest tylko świetnych krótkich zwiastunów, które przykuwają i klika się replay a ten taki zwykły o.. Swoją drogą chata w której przygotowywali się do ślubu - niezła.
 4. Hermiona

  Takoł mamoł też jestem

  2-3 lata odkąd nie ma Dre a tam nie pojawił się nawet żaden następca. I żaden się nie pojawi.... Bo kto z nią wytrzyma, takie chore z niej babsko...
 5. Hermiona

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Celem na ten rok powinno być dla Ali zerwanie kontaktów z Aliną. Obejrzałam to story. Patologia. Wieśniary bawią się przy disco polo. Bleh.
 6. Hermiona

  Wieczny relaks - wieczne spa

  A swoją drogą to co ta cała Alina robi? Studiuje? Pracuje? Coś wiadomo o niej?
 7. Hermiona

  Kornela55

  Ja bym obstawiała nawet że oni wrócili razem ale niestety on pracował pewnie za jakiś 2-3 tyś. Kornela bez pracy, nic nie mogła znaleźć i życie zweryfikowało ich powrót. W tle budowa domu więc trzeba było wyjechać za pieniądzem.
 8. Hermiona

  Matka kwiatów i misiaków

  Niestety ale to jest bardzo smutne i to nietylko u Donci da się zauważyć, że odkąd są zamknięte galerie to youtuberzy nie mają gdzie wychodzić. Na następnym Q&A trzeba zapytać Donci kto częściej wychodzi z psami. Ja obstawiam, że idą dookoła osiedla i wracają do domu. Biedna narzeka, że nie ma gdzie wyrobić limitu kroków a jak byli w górach to zamiast udać się na jakiś szlak to siedzieli cały czas na chacie. Oj Doncia Doncia. Też przeczuwam powrót do włosingu.
 9. Hermiona

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Reportaż był o badaniach z których wynika że 70% Nas stalkuje swojego exa w social mediach.
 10. Hermiona

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Ale bardzo dobrze, że powiedziała. Ba, ona nie powiedziała tego wprost tylko dała do myślenia. Każdy sam już sobie wyciągnął wnioski co stoi za tym rozstaniem. Dla mnie to takie usprawiedliwianie samej zdrady. Nie powiem, że zdradził bo każdy teraz na ulicy będzie wytykał Esia, że zdradził żonę. I bardzo dobrze, że Ala dała Nam do myślenia, ja na miejscu Ali powiedziałabym wprost - Emil odszedł do innej. Dla mnie Emil to zwykła świnia, która nawet nie miała odwagi powiedzieć wprost Ali, że kogoś poznał i ma wątpliwości co do ich związku.
 11. Hermiona

  Wieczny relaks - wieczne spa

  A czy ktoś zadał najważniejsze pytanie - jak dowiedziała się Ala? Czy miał na tyle odwagi by stanąć przed nią i jej powiedzieć? Wątpię. Mleko się wylało i poooszło. Ala sama mówiła że się domyślała ale nie chciała wierzyć.. Więc to się ciągnęło i ciągnęło, może Martynka w końcu postawiła altimatum i powiedziała basta, musisz jej powiedzieć.
 12. Hermiona

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Dla mnie ludzie słuchający disco polo zawsze kojarzą się z niższym ilorazem inteligencji i to stories mnie tylko w tym utwierdza. Esiu taki całuśny. Raz jedną koleżankę całuje, raz drugą. Jeszcze została tylko Alina! Czekamy Esiu!
 13. Hermiona

  Kornela55

  Kornela świętuje dziś 30tke. Szkoda tylko, że bez męża. Ten jej Patryk to średnio urodziwy chłopak, mogłaby trochę o niego zadbać. Okulary to ma chyba sprzed 10 lat. Jest tyle modnych i ładnych oprawek, że możnaby to zmienić a juz chlopak wyglądałby lepiej.
 14. Hermiona

  Kornela55

  Chyba poszła po rozum do głowy, że nie ma o czym nagrywać i widownia już nie ta sama, oglądalność coraz mniejsza. Kilka darmoszek zgarnęła i nara.
 15. Hermiona

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Zacznijmy od tego, że skoro ona siedzi cały czas w domu, nie ma pracy do której musi pójść na 8-12 godzin to już w poniedziałek czy dzisiaj powinna wyjechać do domu rodzinnego i pomagać Mamie w kuchni czy to sprzątaniu. Ale nie.. Aliss musi siedzieć do ostatniej chwili w Gdańsku i nic nie robić. Ano robić - zapomniałam! Myć okna i mierzyć sobie czas ich umycia.
×