Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bluebibi

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1727
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Bluebibi wygrał w ostatnim dniu 21 Czerwiec 2020

Bluebibi ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1779 Excellent

3 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Bluebibi

  Olejek dżodżoba

  Post z zeszłego roku mówi, że dziecko ma dwa lata i ojciec jest z niego kompletnie wykluczony. Czyli tyle czasu nie było widzeń ani kontaktów. Mam nadzieję, że to się zmieniło. Sądzę tez, choć chcę się mylić, że gruba utrudnia jak może. Jak Dre dzwoni, to Fajka śpi, albo tak się zajęła puclami, ze nie chce rozmawiać, odsyła prezenty od niego, zniechęca dziecko do tej relacji. Dziwi mnie, że ten biorąc pod uwagę, że jest dosyć znana i nie boi się, że ten Dre siądzie i nagra o niej jakiś film? On pewnie byłby się, że gruba zapewni trwałego bana na Fajkę. W naszym po.p.jerdolonym panstwie panuje powszechna opinia, że dzieci są matki i rozstanie z matką to też odejście od dzieci, z reszta równe zaangażowanie ojców w wychowanie to tez nowość ostatnich dziesięcioleci. Do tego dodajmy stereotyp porzuconej świętej matki p0lki. Więc oczywiście usprawiedliwia się taką alienacje i wydaje się oczywista. Będę zawsze mówić, że ojciec to taki sam rodzic jak matką. Wielu z nich, gdyby mogło, to by i nosili w brzuchu i karmili piersią. Żadna "zamierzchła przeszłość", podła wariatko. Czy tego chcesz, czy nie, ojciec zawsze będzie częścią życia twojego dziecka. Im prędzej do ciebie dotrze, tym lepiej, bo alienować od trzylatki jest latwo, z wiekiem będzie coraz trudniej, aż wreszcie będzie to niemożliwe.
 2. Bluebibi

  Olejek dżodżoba

  Lałurka widzę siedzi cicho przed dniem O jak Ojciec. Pewnie piłuje już swoj tekst.
 3. Bluebibi

  Olejek dżodżoba

  Oooj będzie bolało gdy Mojacóreczka będzie wolała bawić się z koleżankami, zamiast siedzieć na kawce i lodach z otyłą matką, gdy będzie chciala iść na imprezę, gdy wyjedzie na studia na drugi koniec polski, gdy wyprowadzi się za granicę... Będzie płacz i rozpacz, że tyle się z nią nasiedziała, nachuchała, pucli się naukładała, karmiła, bonetki kupowała, zdjęcia robiła, a ta niewdzięcznica odchodzi. A najgorsze stanie się, gdy dowie się już, że tato chciał się z nią widzieć, wychowywać, bawić. Ale go nie było, bo otyła matka nie pozwoliła. Dwie się Fajka na pewno, bo raz że mamy coś takiego jak internet i nie ma siły, żeby dziewczynka nie miała dostępu.
 4. Bluebibi

  Olejek dżodżoba

  Mam 2 przyjaciół, jednak przez ostatni rok i więcej (pa.n.demia, niemowlak, ciąża) sie z nimi nie widziałam face to face. Nawet rzadko gadamy, ale ja jestem intro, więc nie potrzebuję za dużo. Nie jestem pewna, czy by jechali do mnie nagle te 100km, zwłaszcza z dziećmi, sorry, ale każdy ma swoje ważne sprawy. Jednak na ile się da, mogę na nich liczyć. Jak byliśmy studentami, w jednym mieście, bez jakiś obowiązków nie do przełożenia, to byli gotowi zawsze, ja też.
 5. Bluebibi

  Olejek dżodżoba

  Wydaje mi się, że Kura to też spora atencjuszka. Więcej opowiada ze swojego życia, chętniej się pokazuje, jest śmiała, potrafi się wyluzować. Ona ma o czym pogadać z innymi matkami i nie sądzę, żeby uciekała przed ludźmi jak jakiś dzik przez cmentarze. M nie skompromitowała się nigdy w jakiś straszny sposób, nawet ten casting w topmod dało się jakoś przekuć w coś ciekawego. A Lałra? Daj spokój, przecież ona widuje tylko swoją rodzinę. Na kontakty z innymi ludźmi nie ma tyle odwagi po akcjach w necie i poza nim. Każdy może sobie jej poczynania pooglądać, kto bardziej wnikliwy to i sie dowie czegoś więcej. Założę się, że chciałaby pogadac z kimś innym, ale się boi. Ja przychodzę z dziećmi na place zabaw, znam się tam z innymi matkami, pogadamy, coś tam o sobie wiemy. Najczęściej gada się o dzieciach, wiadomo, jak poród, co je twoje dziecko, w co bawi się z tatą, gdzie mu kupujesz skarpety, czy woli psi patrol czy Pepę etc. Bubsko nie może iść na plac zabaw, bo a nuż będzie tam jakaś hejterka i podstępem dowie się czegoś, zdjęcie zrobi, popodgląda, Fajka coś palnie i na uj to.
 6. Bluebibi

  Olejek dżodżoba

  Ja uważam, że ona męczy się i boi negatywnego odbioru. Gdzie sie nie pojawi, to krytyka. Wypływa nawet mimo banowania na olbrzymią skalę. Coraz mniej pochwał, za to miażdżące opinie podłych hejterek. To zawsze jest spory ciężar, już abstra...ąc od tego, czy spada słusznie czy nie. Ciężko jej cokolwiek ciekawego nagrać to raz, a dwa trudno z tych materiałów wyłuskać takie, gdzie nie widać jak jest gruba.
 7. Bluebibi

  Olejek dżodżoba

  Powiedzcie, co myślicie. Bubba ogłosiła wraz w pierwszym vlogmasem z roku 2019, że już przebolała etc, a jednak "dużo nieprzyjemności się z tym wiąże" Co to kórva za nieprzyjemności? Jak już przebolała, to nie powinno być żadnych. Ona nieprzyjemności nazywa to, że Dre chce widzieć Fajkę?
 8. Bluebibi

  Olejek dżodżoba

  Luz, zaraz zostawi samo szczęśliwa mama Nie wróci narazie, może za kilka miesięcy będzie znowu reanimować kanał jak np trzeba będzie poczynić jakiś większy zakup. Podejrzewam, że znowu się jakiś przykry dla niej smrod zrobił. Po filmie ciętego tez sie schowała. Jak Dre zdesantował, to też kilka miesięcy udawała, po czym musiało się coś po.s.r.ać że padł pamiętny post o rzeczach ważniejszych niż filmik do kawki.
 9. Bluebibi

  Olejek dżodżoba

  Ja tez chodzę na terapię i polecam każdemu. Ja już nie lubię jesieni za bardzo, w jesień miałam pierwszy najstraszniejszy epizod depresji i lęków. Nadal na wspomnienie jesieni boję się, że powrócą.
 10. Bluebibi

  Olejek dżodżoba

  Ja uważam, że sama sobie kupiła ten pierścionek i gada że od Piotra.
 11. Bluebibi

  Olejek dżodżoba

  I jeszcze ten tekst, że to ich pierwsze święta XD co prawda były jeszcze jedne potem, ale za to wtedy jeszcze waszacóreczka już w drodze
 12. Bluebibi

  Olejek dżodżoba

  BTW to ten krótki klip za nic nie przypomina mi reklamy ...enki. Nigdzie nie jest pokazana w całości, jakieś krótkie dziwne preskoki i kolory NIE LAŁURKO NIE JESTES MODELKĄ!!!
 13. Bluebibi

  Olejek dżodżoba

  Te jej ciągle wspominanie o ciąży i karmieniu to jakieś kuriozum. Głaszcze się po tym brzuchu jakby z sugestią, że dzidziuś. Z drugiej strony starała się coś z ręką robić, żeby tylko nie odkleić pelikana od korpusu, więc zostało machanie paluszkiem i tęskne głasku głasku.
 14. Bluebibi

  Kunksztowa kszatanina po kuchni

  O w życiu, mówienie o porodzie jest nieskromne i lewackie, do tego nieeleganckie!!! Jasne, że co innego nastolatek, zobaczę jak będzie, ale myślę że wprowadzę moim w tym wieku listę "to do" do wykonania w tygodniu i niech zrobi kiedy chce, albo żeby wybrali co chcą robić, na pewno pozwolę im mieć bajzel w pokojach. Sama byłam przymuszana do wielu obowiązków których nie znosiłam, np musiałam myć naczynia czego nienawidzialiam a siostra lubiła, moi rodzice nie pozwalali nam się zamienić np mycie za odkurzanie. Odbierałam takie zabiegi jako robienie złośliwości. Kiedy wyprowadziłam się na studia z radością siedziałam w bałaganie którego nigdy mi nie wolno bylo mieć. Brudne kubki piętrzyły się na półkach, ciuchy walały po podłodze. Cieszyłam się taką wolnością. Dzisiaj oczywiście muszę zachować porządek i lubię mieć rzeczy na miejscu, czystość, higiena, ale też przy dwojce dzieci nie zawsze się to udaje i nie mam pretensji do siebie. Ze smaczków w komentarzach u Kaszi jej wypowiedź, że motywuje ją wymagający mąż zmiótł mnie z planszy Od dawna jestem przekonana, że K zawsze była falszywa wizerunkowo i nie wierzę w większość jej "przekonań". Podejrzewam, że siedzi w legginasach, pani sprzątająca ogarnie jej dom, a ona ma czas na wysrywanie kolejnych komentarzy. Zauważ, że produkuje się sporo, czasem cały dzień dyskutuje w komentarzach. Tego się nie da robić z trójką dzieci i wypucowanym domem.
 15. Bluebibi

  Kunksztowa kszatanina po kuchni

  Hmmm nie pamiętam już, przyswoiłam chyba tylko, że jakaś zwierzęca marka XD
×