Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

karolina551

Zarejestrowani
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Otóż biorę tabletki antykoncepcyjne od 4 miesięcy i wszystko do tej pory było dobrze. Zaczęłam je brać specjalnie przed przyjazdem mojego chłopaka, żeby mój organizm się przyzwyczaił. Kiedy już wrócił 2 lipca to odbyliśmy stosunek przerywany, bo nie baliśmy się, bo jestem na tabletkach. Nie doszedł we mnie. Tabletki zawsze regularnie brałam, nigdy nie pominęłam żadnej. Dzisiaj niestety zaczęłam plamić, sikałam co chwilę i bardzo mnie to bolało i nadal boli. Muszę całe czas chodzić do łazienki i nie wiem czy to ze stresu czy nie. Strasznie się obawiam, że pomimo brania tabletek zaszłam w ciąże, jednak czy tak szybko miałabym objawy? Minęły z 3/4 dni od tamtego, więc nie mogę uwierzyć że to jest to. Dzisiaj też dużo wypiłam alkoholu, czy to może mieć wpływ na plamienie? Proszę o szybką odpowiedź, bo naprawdę czuję się jakby całe moje życie miałoby się zaraz skończyć.
  2. Mam wielki problem. Otóż już od 4 miesięcy zażywam tabletki antykoncepcyjne Axia Conti. Zawsze przyjmowałam je regularnie po 23 godzinie, nie było żadnych problemów. Odbywaliśmy z moim partnerem stosunek przerywany, gdyż nie baliśmy się, bo brałam tabletki. Ale dzisiaj gdy oddaje mocz bardzo mnie boli i do tego mam plamienia. Nie są one duże, ale jednak widać zabarwienie na czerwono. Okres z odstawienia miałam już tydzień temu, więc to nie to. Czy powinnam się martwić, że źle stosowałam tabletki i może wystąpić prawdopodobieństwo ciąży? Bardzo się tym przejmuję, bo nigdy nie miałam takiego plamienia wcześniej, w czasie brania różowych tabletek. Było wszystko w porządku. Proszę bardzo o pomoc
  3. Sytuacja wygląda tak, ostatni stosunek miałam na początku marca, z zabezpieczeniem, gdzie po nim dostałam okresu, był on normalny. Kolejny dostałam według terminu na początku kwietnia, na początku był lekko brązowawy, ale później kolor był już czerwony, zaczęłam jednak wtedy brać tabletki antykoncepcyjne, które przedłużyły mi ten okres (normalnie mam 4-5 dni, wtedy miałam 9 a końcówka była mocno brązowa). Teraz powinnam dostać swój pierwszy okres z odstawienia (biorę axia conti), ale zamiast normalnego okresu mam brązowy śluz. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo że jestem w ciąży?? Wspomnę, że od tego marca już nie współżyłam
×