Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Tfc

Zarejestrowani
 • Zawartość

  174
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

40 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. OMG! Nie wiem co napisać, mam jednak nadzieję, że to co się właśnie wydarza, to jest dokładnie to, co przyniesie Ci szczęście.
 2. To prawda, ale chyba prawdziwa drama (i rażenie) zaczyna się wtedy, gdy to my na własnej skórze doświadczamy tego przeobrażenia się słowa w ciało i nagle stajemy nie przed definicją a czynem. I nagle wachlarz emocji, że aż mózg paruje Stąd pewnie takie długie życie naszego wątku
 3. Ale Judyto można też z drugiej strony na to spojrzeć. Szacunek, lojalność, wierność, prawda, itd to są słowa nam dane. Przez kulturę, religię, rodzinę, wychowanie. Są abstrakcyjne ale i zdefiniowane, każdy też sam wypełnia je własną trescią. Są naturalne i nienaturalne jednocześnie Ja np w ogóle nie określam ani swojego małżeństwa, ani romansu, ani żadnej innej relacji takimi słowami. To co mnie interesuje, to to czy ona działa i czy jestem szczęśliwa, czy on jest szczęśliwy. Czy chcę, czy on chce. I tylko tymi kategoriami się posługuje. Nic więcej mnie nie interesuje.
 4. Cóż to zatem musi być za gratka, ta abstrakcja, dla tak inteligentnej dziewczyny! A tak na marginesie, przecinka używamy w następujący sposób: Słowo przecinek spacja słowo. Przykład: dziewucho, odpocznij proszę, bo ten romans Cię spalił.
 5. Dagmara, dopiero styczeń, gdzie do końca roku?! A resztę rozumiem. Trzymam zatem kciuki by się jednak wykluło coś nowego, i to szybciej niż tarot zapowiada. Musisz mieć romans, bo jak miała nie będziesz to niedługo Ci się tu znudzi i porzucisz nas
 6. Dziewucha, nie Twoją sprawą jest to kim ona jest, jaka jest, i jakie są ich relacje. Ty masz swoją z nim, i tym się zajmuj. Tym co jest między WAMI, nie tym co jest miedzy NIMI. Inteligencji tu nikomu udowadniać nie musisz, zresztą romans to jest taki temat, w którym i mądrym nic po rozumie gdy chemia i adrenalina zaczynają działać
 7. Dokładnie, wszystko kosztuje, ale jeśli cena nie jest za wysoka na nasze możliwości, szkoda rezygnować z przyjemności.
 8. Ja to sobie muszę zapamiętać
 9. Dagmara, to może jeszcze raz, tylko nieco bardziej na Twoich zasadach? Plus jakiś kompromis, nie bardzo zgniły Da się tak?
 10. O jej, no to napisze: póki się nie pokłócili. Pasuje?
 11. Lola od lat nie mieszka w Pl, więc błędy się jej zdarzają. Najpewniej jednak teraz tak się zawstydzi, że napisze w zeszycie tysiąc razy: póki.
 12. To już dziesięć dni! Dzielna jesteś, kiedyś będzie jeszcze dobrze
 13. Zacznij czytać w torbie na głowie, może pomoże
 14. Tak, zdecydowanie. Jeśli kiedyś wreszcie dorosnę, chce zostać Dagmarą! Dagmara, serdeczności Lola, w Polsce rocznie wykonuje się około tysiąca aborcji. 98% dokonuje się z przesłanek embriopatologicznych, a tego właśnie zabronił pseudo TK. My tu walczymy nie dlatego, że ktoś jest fanem aborcji lub nie. Mnie nie obchodzą niczyje poglądy na aborcję. Mnie interesuje stan prawny, a po wyroku jesteśmy w czarnej doopie. I tak, mnie stać na wiele, mogę sobie pojechać gdzie chcę. Nie w tym jednak rzecz. I bardzo mnie denerwuje, gdy ktoś próbuje deprecjonować moje uczestnictwo w protestach, sugerowaniem, że jestem manipulowana lub sterowana przez kogoś tam. Mam nadzieje, ze nie zabrzmiało to niemiło. Jestem jednak teraz w trybie rewolucyjnym i jestem zmęczona tłumaczeniem stale tego samego.
 15. LimBoska w swoim czasie, bez presji. Tymczasem mój k. zamilkł. Może mu się wiadomość nie spodobała, a może ma coś innego na głowie. Tego jeszcze nie było Ja tymczasem każdy dzień spędzam na protestach. No nic mnie tak mocno nie wkurzyło jeszcze, jak wyrok pseudo TK. ***** ***
×