Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pauli78

Zarejestrowani
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Pauli78

  Problem rodzinny

  On już chyba jest na dnie. Nie chcę się leczyć bo mowi że nie jest alkoholikiem i dużo nie pije. Większość jego wypłaty idzie właśnie na piwo i papierosy. Mama mówi, żeby sobie dała z nim spokój. Ale sumienie moje nie potrafi go od tak zostawić.
 2. Witam. Chciałbym prosić was o pomoc. Jestem pełnoletnia. Mój tato jest alkoholikiem. Od dawna już nie mieszka z nami. Problem jest taki, że siostra postanowiła go wyrzucić od siebie z domu. Ja mu nie pomogę, bo nie mam swojego mieszkania. Jego rodzeństwo jest dość wredne i wątpię żeby pomogli mu. Stałej pracy też nie ma. Jak jest zlecenie to idzie, jak nie ma to nie. Chcę żeby postarał się o mieszkanie socjalne, ale wątpię żeby też je dostał tak szybko. Dodam, że dużo przeżyliśmy przez niego przykrości. Doradźcie co mam zrobić.
 3. Pauli78

  Problem by kogoś poznać

  Tylko pisałam do niego. Cały czas ja zaczynam rozmowę. Dlaczego tylko ja mam to robić? Przecież też może pierwszy napisać do mnie
 4. Pauli78

  Problem by kogoś poznać

  Uważam siebie nie za jakąś ładna ani za brzydka. Więc nie rozumiem jaki jest we mnie problem by po prostu kogoś poznać. I mężczyźni nie wiedzą co chcą i kobiety.
 5. Pauli78

  Problem by kogoś poznać

  To co mam zrobić by kogoś poznać? I mieć pewność co do tego?
 6. Pauli78

  Problem by kogoś poznać

  Powiedział, że myśli by kogoś poznać na poważnie. Nie było nic mówione o seksie. Nie wiem jak mam się zachować. Czy pisząc z kimś spotkać się i znowu zostać na lodzie bo coś czy jak?
 7. Cześć. Mam problem. Założyłam konto na tinderze. Spotkałam się z jednym chłopakiem i mówił że fajnie się gada i podobam mu się. A na następny dzień się nie odzywa. Później z drugim się spotkałam i to samo było. Z trzecim się spotkałam bo mówił że szuka kogoś na stałe, pisaliśmy dość długo i spotkaliśmy się. A on zadeklarował że nie wie czy będzie miał czas by się spotykać. Co ze mną jest nie tak? Doradźcie mi. Proszę. Jak kogoś poznać jak po pierwszym spotkaniu już się nie chce odzywać?
×