Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Piotr 12345

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2161
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Piotr 12345

 1. Piotr 12345

  Bielizna Stringi

  Nie.
 2. Piotr 12345

  Czy ktoś miał taka sytuacje

  Ona chyba podbiła ten temat, bo tracił na zainteresowaniu. Jeśli to problem natury fizycznej i tak facet powinien udać się do specjalisty. Jeśli natury psychicznej, ponieważ twierdzi, że nigdy wcześniej go to nie spotkało, zalecam zastosowanie efektu placebo. Chyba, że coś skrzypi i potrzebuje terapii. Chyba, że chodzi tylko o to żeby ściągnąć facetów na priv
 3. Piotr 12345

  Czy ktoś miał taka sytuacje

  Ja lubię zimę. Dopóki nie zaczyna mnie nużyć, czyli gdzieś tak od połowy stycznia mam już dość
 4. Piotr 12345

  Czy ktoś miał taka sytuacje

  A ja dam autorce sprawdzoną radę. Placebo. Niech kupi zestaw witamin i powie facetowi, że to leki na zaburzenia potencji, które ktoś jej polecił. Chociaż, jeśli facet ma skłonności do histerii, najlepiej gdyby zrobił to jakiś lekarz
 5. Piotr 12345

  Czy ktoś miał taka sytuacje

  Tak, zima idzie
 6. Piotr 12345

  Czy ktoś miał taka sytuacje

  Pewnie w odwrotną stronę, czyli o oziębłych kobietach, będziemy mieli wysyp tematów, kiedy w tv zaczną puszczać bożonarodzeniowe reklamy.
 7. Piotr 12345

  Czy ktoś miał taka sytuacje

  A tak ogólnie ma erekcję, np.rano?
 8. Piotr 12345

  Przyjaciele od łóżka

  Ja jestem w tym przypadku strasznym konserwatystą. Facet płaci i tak ma być. Kobieta może się zrewanżować się z czasem, ale tylko jeśli czuje silną potrzebę.
 9. Piotr 12345

  Przyjaciele od łóżka

  Przede wszystkim normalny facet zaprosiłby kobietę do hotelu w mieście, w którym ona mieszka. Przed seksem dobrze byłoby zjeść razem kolację albo po prostu sympatycznie pogadać w barze, przy lampce wina. Wypad za miasto proponuje się, kiedy kochankowie lepiej już się znają. Bo skąd wiadomo jak będzie? Może facet będzie chciał od ciebie czegoś, czego nie akceptujesz w seksie. Może po prostu zrezygnujesz, będziesz chciała wrócić do domu Dla twojego bezpieczeństwa najlepszy więc będzie porządny hotel. Żadnych wypadów za miasto ani w odludne miejsca, bo facet woli np. w samochodzie.
 10. Rozumiem. Ale "wulgarna zdzira" czy "perwersyjna su/ka" wcale nie wyklucza się z uległością. Kobieta wcale nie musi być delikatna, romantyczna czy słaba (to zależy od nastroju) żeby ulec. Na pewno każda kobieta ma w sobie pierwiastek dzikości. A widzisz, ja mam wtedy zupełnie inne odczucie i czuję się trochę jak pan sytuacji. Zresztą sam lubię z nią wtedy poświntuszyć Oczywiście zdaję sobie sprawę, że w pewnym sensie kobieta ma nad mężczyzną seksualną władzę. Tak zostaliśmy stworzeni
 11. Myślę jednak, że rozmowa na temat wszelkich seksualnych preferencji (forum erotyczne) jest lepsza niż trolling jego użytkowników. Chyba, że mylę nick ;)
 12. Lubię, kiedy kobieta mnie uwodzi, prowokuje- subtelnie lub bezczelnie. Sam nie wiem co lepsze ;) Ale nie mógłbym do końca jej się poddać. Swoją drogą, odważna fantazja, Marcinie. Nie każdy hetero facet miałby siłę do takiej się przyznać.
 13. To już przesada. Facet dający ci przyjemność wydaje ci się przez to mało męski? Męska dominacja nie musi polegać na "za włosy i głębokie gardło (su/ko)" ;) Zgadzam się, że aspekt psychologiczny jest bardzo ważny. Sam nie czułbym się dobrze przy tym co proponuje Ddt czy w przypadku fantazji Marcina. Zdecydowanie jestem na nie.
 14. Piotr 12345

  Tampony analne

  Dlatego nie należy z tym rodzajem seksu przesadzać.
 15. Piotr 12345

  Tampony analne

  Więc to nie jest temat na forum erotyczne.
 16. Piotr 12345

  Wiatraki

  "Pierwsza miłość z wiatrem gna, z niepokoju drży. Druga miłość życie zna i z tej pierwszej drwi. A ta trzecia jak tchórz, w drzwiach przekręca klucz i walizkę ma spakowaną już." ;)
 17. Pochwica to poważna choroba. Dobranoc
 18. A jeśli nasza dyskusja skręciłaby na choroby nowotworowe albo na stwardnienie rozsiane boczne i wynikające z powodu choroby osłabione libido? Chociaż przy początkach stwardnienia rozsianego możliwa jest nawet niepokojąca nadaktywność seksualna. Też zaleciłbyś anal? Daj spokój
 19. Niekoniecznie. Ja używam małej, bo traktuję rozmówców bardziej na "ty". W skrócie. Spoufalam się
 20. Tak, serio. A ty zawsze na wesoło?
 21. Piotr 12345

  Ciekawe

  Pieprz, ty akurat jesteś taka ostra kobieta, że nie wyobrażam sobie żebyś mogła mieć uległą błonę
 22. Leczona była przede wszystkim przez seksuologa. Przyjmowała też antydepresanty.
×