Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Christmas_Pudding

Zarejestrowani
 • Zawartość

  586
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

177 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Christmas_Pudding

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Ten cały Fasola to zawsze mi się wydawało że funta klakow wart. Potwierdziło się. Skoro już wyszło z tego takie jedno wielkie g..... to jakby miał resztki jakiejś zwykłej ludzkiej przyzwoitości, sumienia, empatii to siedziałby cicho jak trusia, zamiast upubliczniać konto i na dodatek urządzać durne pytania i odpowiedzi jakby nie wiadomo kim był. U jego lubej też Alina specjalnie pokazana. Co są warci tacy ludzie?
 2. Mnie akurat żadne z tych imion się nie podoba. Tylko te wchodzą w rachubę? Najgorsze to chyba Klara, potem Łucja i na końcu Rozalia.
 3. Zajmij się seksem zamiast mierzeniem szyjki to szybciej w ciążę zajdziesz
 4. Anielka jest na pewno lepszym imieniem niż Rózia czyli Rozalia.
 5. Christmas_Pudding

  Imię

  Hej, Ja wyżej skrytykowałam imię Emilka. Poprawie się i napiszę że jest w porządku, tyle tylko, że ja się tak osłuchałam tym imieniem, że mi się przejadło. Ale ogólnie jest ok
 6. Christmas_Pudding

  Imię

  Marysia najlepsze Emilka jakieś takie mdłe i pospolite
 7. Christmas_Pudding

  Badanie prenatalne - płeć ;)

  Gratulacje synka, czyli miałaś tak jak ja
 8. Dalej do ciebie nie dotarło, może ci po prostu brakuje inteligencji, nawiedzona, roszczeniowa babo. A osmieszylas to się już na kafe nie raz i nie dwa i bardzo dobrze cię tu znają.
 9. Do odstrzału to ty jesteś, prostaczko. Tata tak się zwracał do mamusi że się nauczyłaś? Kultura rynsztokowy, poziom zero.
 10. Już Ci to tluklam do łba, ale jak widać dalej nie dociera. Pół mózgu mniej? Że tylko jeden mój dziadek żyje, drugi niestety nie. I to po nim mój syn ma imię a dziadek był i jest najwspanialszym dziadkiem jaki może być. Chciałam takie imię to takie dałam i łaskawie odwal się od mojej rodziny. Moja córka ma imię po babci męża, która to babcia również była z nim blisko całe życie. Druga babcia Gienia widywała go od wielkiego dzwonu, nie dbała szczególnie o relacje i miała wszystko gdzies. To jeśli taka osoba miałaby pretensje że nie nadali jej imienia tylko po tej drugiej, musiałalaby być chyba nienormalna. Albo być takim człowiekiem jak ty..
 11. Do tej pory śmieszyły mnie Twoje wpisy ale teraz dochodzę do wniosku, że jesteś po prostu nawiedzona, żeby nie powiedzieć gorzej - chora psych...... Twojego bełkotu już nawet do końca nie czytam, bo szkoda oczu i nerwów. Ale powiem Ci jedno - od mojej rodziny to się ODWAL, bo na pewno każdy jej członek jest normalniejszy od Ciebie. Już nie raz tutaj na kafe się z kimś pokłóciłas, kiedyś ze mną też a teraz chyba nie możesz zapomnieć i dalej wylewasz swoje zale. Mieli Cię dość nawet na tematcie które sama założyłaś. A co do imienia mojego dziecka to już Ci napisałam, że wszystkim to pasuje a Ty nie możesz odpuścić i dalej jak nawiedzona swoje pseudo racje próbujesz komuś wmawiać. A moje wnuki mogą nosić imię po kimkolwiek, po mojej swatowej jak najbardziej, jeśli tylko moim dzieciom będzie się ono podobać, to niech nadają. Posiadasz wiele złych cech, jesteś zawistna, kłótliwa, roszczeniowa, masz brzydka naturę. Żegnam ozięble.
 12. Jesteś natrętna, wiesz o tym? Nie, to imię nie było po obu stronach rodziny, było tylko w mojej. To o czym piszesz to stwarzanie wyimaginowanych problemów. I juz Ci pisałam, że współczuję Twojej rodzinie w dobie Twojej starości. To że ty znasz kogoś niezadowolonego guzik mnie obchodzi. Ja piszę o swojej, nikt problemu nie miał, wszyscy zadowoleni. I napisałam Ci też kilka przypadków dlaczego tak może być i dalej to do Ciebie nie dociera. Ciężki przypadek. Idź na temat o imionach nadawanych. Tam piszesz sama ze sobą, to choć raz z nikim się nie poklocisz.
 13. Dobrosulko, przestań na siłę wmawiać swoje racje innym. Wszyscy w rodzinie są zadowoleni tylko jakaś obca baba z internetu nie. Mam nadzieję że we własnej rodzinie nie stwarzasz takich problemów i nie robisz dram.
 14. Napisalam jakie mogą być przyczyny takiego stanu rzeczy. Jeśli jeden dziadek czy babcia nie interesuje się wnukiem a drugi wprost przeciwnie, dba o relacje i jest super dziadkiem czy babcia, to ja nie widzę przeszkód żeby nadać po nim imię. Trzeba mieć z głową żeby np mieć kogoś gdzieś , nie interesowac się a potem jeszcze mieć pretensje że nie wybrało się imienia po nim.
 15. Christmas_Pudding

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Bo to niemęskie. Może jeszcze puder do tego
×