Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

dl-kaw

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1351
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Wszystko napisane przez dl-kaw

 1. dl-kaw

  Czeski metal

  słyszałyście popis wokalny gdy mały taszczy choinkę?
 2. dl-kaw

  Paula Boogie- grubella

  O losie, typowy pomysł na biiiznes po polsku Dodałabym do tego przemożną chęć wybudowania wielkiego domu typu dworek za zyski z półrocznej działalności i najdroższą na rynku fuuurę w leeasssingu.
 3. dl-kaw

  Czeski metal

  Jej w ogóle mało co przeszkadza Co tam slalom między kablami, odkurzaczem i porozwalanymi butami skoro ok jest obłupana ściana, zimno, jakieś dziwne konfiguracje dywanów, praktycznie zero blatu roboczego w kuchni za to wystawiony spory stojak na kubki, niewygodne stoliki do jedzenia na werandzie i przy kanapie, zbędne figurki poupychane wszędzie gdzie się da (lałam z tego, że jakaś 'ciocia' zahaczyła eksponat z komody i musieli kleić).
 4. dl-kaw

  Czeski metal

  Tym bardziej, że wejście do garażu jest obok kozowni, cztery kroki od pokoju :D
 5. dl-kaw

  Czeski metal

  właśnieee! Wystarczy nastawić budzik i poświęcić 5 minut na dołożenie do ognia a rano będzie znośnie. Lenie patentowane. Że neurotyczna gwiazda, której przeszkadza byle dioda nie wstanie to rozumiem bo to łamaga i sierota ale rycerzyk?
 6. dl-kaw

  Czarny manikiur

  Niczym scenariusz z 'Taty' z Lindą i Segdą przeniesiony 1:1 do życia
 7. dl-kaw

  Czeski metal

  może jest mu to na rękę
 8. dl-kaw

  Czeski metal

  Mały zażywający wolności nie zwrócił uwagi na to co słonica odwaliła. Nawet nie krzyczał Oj słoniu, to dopiero byłby świąteczny widok, ten szron, migające na niebiesko wozy strażackie i spore ognicho w tle. Straszny z niej nieogar, masakra
 9. dl-kaw

  Czarny manikiur

  Co one tam wiedzą podłe hejterki, Gajeska codziennie o 7:31 tonem nie znoszącym sprzeciwu nakazuje matce wykonanie takiej właśnie fryzury i zawsze zaznacza, że uwielbia efekt lekkiego liftingu jaki uzyskuje dzięki najciaśniejszej gumie na rynku.
 10. dl-kaw

  Czarny manikiur

  hahaha, si i każdy z radością zniesie dyskretne napomknięcia o Sralando, Srelingtonie i Stolcu na polu między akapitami
 11. dl-kaw

  Czarny manikiur

  o fak, widocznie przewinęłam. Czyli nie ma ratunku
 12. dl-kaw

  Czarny manikiur

  Przypuszczam, że qra wpadła w wir podwójnego macierzyństwa i nie ma czasu na codzienne spotkanka z B, potrzebuje też więcej pomocy ze strony seniorów i samotna B zamknięta w "wymarzonym mieszkanku" gryzie ściany, stąd te niekończące się wyprawy w celu kupienia kolejnych klamotów w sklepie Wszystko po 5 zł.
 13. dl-kaw

  Czarny manikiur

  Myślę, że go zalewa. Nie na darmo ona nadal bredzi, że wyjazdy na wawę są ciężkie i nie chce o tym mówić.
 14. dl-kaw

  Czarny manikiur

  Na bank. Nie ma jak wrócić po roku do świątecznego okrzyku >>FAAAAAAAAK WIEDZIAŁAM<< na widok zepsutego szajsu.
 15. dl-kaw

  Czarny manikiur

  Oj tam, jest jeden niewątpliwy plus odcinka: pomalowała pazury i już całkiem nie będzie musiała tracić czasu na ich czyszczenie (odkryły to z manju już ze 4 lata temu)
 16. dl-kaw

  Czeski metal

  Na maksa zmarnowany. Na półwyspie prawie nie ma zabudowań a co za tym idzie ludzi, można łazić do woli, a chodzi do znudzenia tylko jedną trasą i nic więcej. Oni są tacy zastoiskowi, jak się przyczepią do czegoś to masakra. Kiedyś katowała w kółko Bibione i Hel a teraz to.
 17. dl-kaw

  Czarny manikiur

  Też pierwsze słyszę takie określenie, tak czy siak zabrzmiało soooł glam, klasa
 18. dl-kaw

  Czarny manikiur

  Będzie vlogmasowa pogadanka z choinką w tle o tym, że z braku czasu zapomniała nakręcić cokolwiek (brudne włosy i paznokcie), vlogmasowe czytanie książeczek, przebitka na mailega na nocniku, świąteczny wkoorw na dziecko z dowolnego powodu (może znów otworzy kalendarz adwentowy nie tak jak chciała mamusia) i jedna wyżebrana paczka z ornamentem. Pod koniec sprawozdanie z tego ile odcinków serialu udało jej się obejrzeć bez wstawania z kanapy.
 19. dl-kaw

  Czeski metal

  Szokująca ta jego fota sprzed 3 lat, jakoś zapomniałam jak wyglądał całkiem niedawno a przecież statyny zagryzał hamburgerem jeszcze w starym mieszkaniu. Typowy zawałowiec a koleś nie ma jeszcze 40, powodzenia. Jeszcze kilka lat takiego życia i będzie się toczył.
 20. dl-kaw

  Czarny manikiur

  Hahaha ten uroczy żarcik o puszczaniu się, no boki zrywać Kolejny raz dzięki uprzejMNości Laury (PARAPETÓWKA MARZENKI i PAWŁA 25.02.2017 4:30 ) słychać zza kadru ich swobodną, typową rozmowę przaśnych prymitywów. "Kur..., piz...pierdo..., puściłam się", a tymczasem w kadrze słodkie dziewczynki, błyszczące ozdóbki i ckliwa muzyczka. Banda wulgarnych troglodytów przebranych za rusałki. Wanka pierwsza szczekaczka a tylko jak zobaczy kamerkę to buzia w ciup, rąsie do modlitwy i z wywróconymi gałami wygłasza nawiedzone orędzie o rodzinie i wartościach
 21. dl-kaw

  Czeski metal

  akurat dzisiaj S jazgotała ostro ;)
 22. dl-kaw

  Czeski metal

  Taak! też myślę, że ona się na tę ruinkę uparła i to był koniec rozmów. Pysznie się bawię patrząc jak idiiotyycznie wydali furę siana na zakup i 'upiększenie' altany. Nad ranem 15 stopni, nieszczelne okna wymagające uszczelek jak za króla Ćwieczka, w każdym pomieszczeniu prądożerne awaryjne dogrzewanie. Przypuszczam, że poprzedni właściciele zimą nie rezydowali w domku na kurzej stopce, 5-7 miesięcy w roku stała pusta, jest koszmarnie zawilgocona i teraz ma niepowtarzalny aromat, którym na bank przeszło wszystko. Nasza parka zapewne ciągnie za sobą te smrody skumulowane na kaszmirach i dresach armani po olsztyńskim Leroju i TK (na które zawsze mają czas, w odróżnieniu od pralni samoobsługowej). Musi być super w kółko wozić do paczkomatu brudne gacie w załadowanym po sufit wieśwagenie. Tam zresztą same wygody. Mikro aneks obstawiony graciarnią do granic możliwości, słonica pewnie przy co drugim ruchu strąca wszystko co znajdzie się w jej niemałym zasięgu. Bardzo smakowite to ujęcie z myciem talerzy w luksusowej i wygodnej kuchni państwa. Na zewnątrz pełne jesienne słońce a w chacie jak w krypcie. I to genialne rozwiązanie z drugim pokojem na parterze którego nijak nie można użytkować z sensem np właśnie jako kuchni (która aż tam się prosi) bo po drodze jest jeszcze klaustrofobiczna łazienka. Ale dwie sypianie dla nieistniejących gości sOM. Kij z tym, że odludki 99,9% czasu kiszą się tam sami. Nikt im nie powiedział, że można kupić ziemię i wybrać wygodny, szybki do realizacji projekt z nowoczesnymi rozwiązaniami, zamówić najprostsze ale funkcjonalne meble, zrobić konieczne przyłącza? Nazwozili srysonów z darów a pralki niet, jak dobrze, że naczyń nie musi zmywać w ocynkowanej balii. Mogło być prosto, stylowo, oszczędnie ale i nowocześnie ale czego my oczekujemy po śpleśniałej parce nuworyszy.
 23. dl-kaw

  Czarny manikiur

  Co jedna fota to lepsza, nie wiem co słodsze, niezbyt estetyczne dziecięco-małżeńskie tyłki w wyrze czy pelikany i pełen wybór dziobów princeski
 24. dl-kaw

  Czarny manikiur

  Nie miewa refleksji. Uważa wszystkich dookoła za imbeecyli, którzy bez zastrzeżeń łykajOM w jej fantazje. Chcesz powąchać? AAA przecież ty już znasz zapach
 25. dl-kaw

  Czarny manikiur

  Kocham! La perla, w la perli, wie pani, ja idę do la perli. Pani nie wie, kim ja jestem!
×