Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

anettta

Zarejestrowani
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Miałam problem z gojeniem się rany pod piersią po chirurgicznej operacji ich zmniejszania. Niestety żadne maści z apteki nie dawały rady - miałam wrażenie, że stan mojej rany zaczyna się pogarszać. Dopiero w Przychodni Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp znalazłam pomoc, której oczekiwałam. Rana się sprawnie zagoiła i nie ma po niej śladu.
 2. anettta

  Zmniejszenie piersi

  Po chirurgicznym zmniejszaniu piersi miałam problem z raną, która nie chciała się zagoić - żadne maści i preparaty nie poprawiały mojego stanu. Znalazłam namiar na Przychodnię Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp, która w 3 wizyty zagoiła moją ranę pod piersią. Jestem bardzo wdzięczna pani Agnieszce Głuszczak za udzieloną mi profesjonalną pomoc i pełne zrozumienie.
 3. anettta

  odcisk

  Jeżeli nie widzisz żadnej poprawy to polecam wizytę u podologa, który dokładnie omówi twój problem. Ja przez zbyt ciasne obuwie miałam podobną sytuację - zgłosiłam się do Przychodni Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp. Tam pani podolog przepisała mi zalecenia, których dokładnie się pilnowałam, aż problem ustał. Serdecznie polecam
 4. anettta

  Klamry na wrastające paznokcie

  Mojej córce od butów treningowych zaczął wrastać paznokieć, więc gdy tylko to zauważyłam od razu umówiłam córkę na wizytę do Przychodni Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp. Byłam przekonana, że potrzeba będzie założyć klamrę lub zastosować kostkę Arkady - Pani Agnieszka Głuszczak odradziła mi te metody w przypadku mojej córki. Powiedziała, że wystarczy założyć specjalistyczną tamponadę, która zacznie korygować jej wrastający paznokieć. Oczywiście ta metoda okazała się w 100% skuteczna i teraz paznokieć mojej córki wygląda idealnie!!! Jestem bardzo zadowolona z wizyt w tej placówce.
 5. anettta

  Jak dbać o stopy?

  W przypadku prawidłowego dbania o stopy warto udać się do podologa, który będzie w stanie dokładnie omówić spersonalizowaną pielęgnację dla danego pacjenta. Takim miejscem według mnie jest Przychodnia Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp. Od początku wiedziałam, że trafiłam w dobre miejsce ze swoim problemem, którym były wiecznie przesuszone pięty i pękający paznokieć na dużym palcu. Oprócz wykonanego zabiegu otrzymałam odpowiednią rozpiskę jak postępować w domu z moim problemem - szybko zauważyłam dużą poprawę. Jestem bardzo zadowolona
 6. Miałam problem z wrastającym paznokciem u prawej stopy - jeden z lekarzy stwierdził, że trzeba będzie go usunąć chirurgicznie, aby mógł zacząć dobrze odrastać. Poszukałam w internecie i dużo osób polecało Przychodnię Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp w Warszawie, a w szczególności p. Agnieszkę Głuszczak. Trochę zniechęcona udałam się do gabinetu, aby zasięgnąć opinii. P. Agnieszka zdecydowanie odradziła zrywanie paznokcia, ponieważ takie działanie wcale nie pomogłoby w jego prawidłowym odrastaniu. Została zalecona specjalistyczna klamra. Bardzo szybko zauważyłam pierwsze efekty - paznokieć zaczął odrastać w prawidłowy sposób. Polecam to miejsce !!
 7. anettta

  Boląca rana pooperacyjna .

  Jeśli rana się nie chce zagoić i podejrzewasz stan zapalny to warto udać się do Przychodni Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp. Moja mama po operacji miała taką ranę... wyglądało to naprawdę źle. W tej Przychodni oprócz specjalistycznego opatrunku został pobrany wymaz, który umożliwił podanie mamie spersonalizowanego antybiotyku. Po trzech wizytach w tej Przychodni rana zmniejszyła się tak, że sami byliśmy w szoku... Naprawdę polecam...
 8. anettta

  nowotwór,chemia,radość z życia

  Mojemu tacie po naświetlaniach zrobiła się spora rana, której nie byliśmy w stanie zagoić. Kiedy zaczęła się powiększać i brzydko wyglądać zaczęłam szukać specjalisty. W internecie masa osób polecała Przychodnię Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp. Zadzwoniłam i szybko udało się znaleźć termin wizyty w Warszawie. Już od samego początku wizyty otrzymaliśmy ogrom informacji o pielęgnacji rany, którą miał tata. Na wizycie byłam z tatą, więc od razu uczyłam się jak taka zmiana opatrunku powinna wyglądać, abym mogła ją wykonywać w domu. Po 2-3 zmianach opatrunków rana się zdecydowanie zmniejszyła za co bardzo chcieliśmy podziękować p. Agnieszce Głuszczak, która tak sprawnie poradziła sobie z przypadkiem mojego taty.
 9. Po naświetlaniach mojemu tacie zrobiła się rana, która miała problem z zagojeniem się. Zaczęła się powiększać i coraz gorzej wyglądać. Udało mi się znaleźć Przychodnię Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp i tam również udaliśmy się. Od samego początku wiedziałam, że trafiliśmy w dobre miejsce, gdzie już od początku wizyty otrzymaliśmy ogrom wiadomości, których nikt nam wcześniej nie przekazał. Profesjonalny i indywidualny dobór opatrunków wraz z produktami medycznymi. Tacie rana zaczęła się dosłownie w mgnieniu oka goić, już po 2-3 zmianach opatrunku była diametralna różnica. Bardzo polecam.
 10. Mojemu tacie po naświetlaniach zrobiła się rana nowotworowa. Nie udawało nam się tego zagoić, zaczynało to wyglądać wręcz paskudnie. Poszukałam w internecie i wszędzie polecali Przychodnię Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp. Udaliśmy się tam, żeby zasięgnąć porady u specjalisty. Przyznam szczerze, że ogrom wiedzy, które posiadają osoby tam pracujące jest spektakularny. Opatrunek do rany mojego taty został dobrany indywidualnie wraz z innymi preparatami do stosowania. Już po 2-3 zmianach opatrunku była znaczna poprawa!!! Żałuję, że nie trafiliśmy tam wcześniej, bo już wszystko byłoby zagojone.
 11. anettta

  WLEWY DOŻYLNE

  Cześć, czy znacie może miejsce w Warszawie, które robi specjalistyczne wlewy dożylne? Zależy mi na profesjonalnym miejscu dla pacjenta z licznymi dolegliwościami
×