Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

artros_

Zarejestrowani
 • Zawartość

  78
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Bo dziś kobiety nie chcą dzieci w młodym wieku - i nic w tym dziwnego. Młodość wolą poświęcić dla siebie, nie na pieluchy. Ale większość z czasem zmienia zdanie. 90% moich znajomych i koleżanek, które twierdziły, że "nie chcą dzieci", i że "pieluchy nie dla nich" dziś ma przynajmniej jedno dziecko.
 2. Może ma jakąś formę autyzmu. Albo jakieś inne zaburzenie. Od uja teraz różnych zaburzeń czy dysfunkcji istnieje.
 3. W życiu, bo nie jara mnie facet przebrany za babę. Nie jestem ped.ałem, ale ty widocznie jesteś w jakimś procencie, skoro jakkolwiek cię to kręci.
 4. Z doopy to są powyższe statystyki. Pewnie jakiś politopop.rawny bełt, który specjalnie ma obniżyć odsetek nierobów na socjalu wśród kolorowych. Jakoś masa innych żródeł podaje znacznie większy odsetek, nie raz rzędu 80-90%. Ciapaki dostają tez znacznie więcej, a to nie zostało tu uwzględnione. I w przeciwieństwie do większości innych narodowości, nie kończą bardzo często edukacji na poziomie średnim nawet - więc też nietrudno się domyślić, jak będzie wyglądała ich przyszłość.
 5. Zabawne jak bardzo przeszkadzają Wam darmozjady z polski. I zasiłki na nich. A jednocześnie popieracie socjal dla ciapatej hałastry. W dodatku ciapaci otrzymują znacznie większe zasiłki i benefity niż europejczycy - to jest ta lewacka "równość", rozumiem.
 6. Myślę, że o wiele bardziej przeszkadzają im darmozjadzi o rdzennym kolorze skóry, bo polaków przynajmniej nie musza się obawiać. Tak samo polacy czasem mają dosyć cyganów czy ukrów, ale to już pewnie nazwiesz "rasizmem". Beka.
 7. Większość ciapatych pracuje? Chyba na główkę upadłaś. I to srogo. Czytałaś w ogóle statystyki? 90% z nich nie pracuje. Wielu z nich kończy "edukację" w gimnazjum albo zostaje analfabetami (tak jak np. cyganie w polsce, z łaską posyłają swoje dzieci do szkół, sam znam kilka cyganek, które "edukację"zakończyły w wieku 14 lat, bo tak chcieli rodzice i nikt im nic nie zrobił, ale to temat "tabu, bo "rasizm", buahah) Ale cóż, odrealniona od rzeczywistości, jak każda lewaczka.
 8. przybrał sobie pozę na wielce alternatywnego "pieprzącego system" bezdomnego wędrowca i myśli, ze ludzie to łykną ojjj, starych bywalców nie nabierzesz, filipku
 9. ale on ma rację tym razem, po uja ktoś zgłaszał, skoro nikomu nie wadził? pewnie tylko po to, aby koło du.py mu narobić, bo w troskę nie wierzę. swoją drogą mnie to nawet nie zdziwiło ani kapki, nie takie akcje już to forum zna, ojjj nie takie... wiele osób stąd miało przeyebane w realu przez forum. naiwni jesteście skoro wierzycie, że on serio mieszka w lesie- od lat matka i babka, go utrzymują więc wątpliwe, że tak nagle przestałyby, poza tym on ma chyba jakąs rentę czy coś. i bogatych znajomych, którzy stawiają mu żarcie itd. co nie raz udowadniał fotami.
 10. przypomnę tylko, że kilka lat temu bodaj aż 30% maturzystów nie zdało matmy podstawowej i co ty na to, yntelygentko wielka?
 11. buahahahah, ale "wielce yntelygentne" się odezwały xD nie słuchaj tych babisk, a realia sa takie, ze dziś każdy deb.il skończy liceum/technikum- na dwójach może, ale skończy 95% osób, które znam ze szkoły i które jechały na dwójach w gimnazjum albo nie zdawały (dwie osoby nawet powtarzały dwa razy klasę w gimie) dziś mają nie tylko średnie i maturę, ale i studia serio najtępsze karyny z moich klas i najdurniejsze sebki (które na serio ze wszystkiego miały 2, prócz wf-u) dziś są po jakichs studiach znam też 2 osoby po szkołach "integracyjnych" a które były pełnosprawne ( wiadomo że inteligentów tam nie biorą) które skończyły potem normalne liceum. jedna nawet poszła na architekturę. więc nie wiem o czym wy pier.dolicie na tym temacie i kogo chcecie oszukać? córka spokojnie sobie poradzi. skoro jakoś bałwany 5 x głupsze od niej i z 5 x gorszymi ocenami, jakoś zdają matury i dostają się na studia. kompletnie nie słuchaj tutejszych opinii. bo nie biorą pod uwagę dzisiejszych realiów, to jedynie jakieś wynurzenia paniuś z zawyżonym ego.
 12. artros_

  Ania maluje

  niezłe ma cycory
 13. artros_

  Gdzie poznać puszystą dziewczynę

  no własnie ten "pełny" biust najczęściej pełny jest tylko w staniku
 14. artros_

  Gdzie poznać puszystą dziewczynę

  przecież są portale matrymonialne/randkowe dla puszystych - nigdy w googlach nie szukałeś? PS. czy ty widziałeś kiedyś grubą bez stanika? przecież cycki grubych kobiet są aseksualne - dwa rozlazłe, szerokie placki nie mówiąc o tym, ze po zdjęciu stanika znajdują się z minimum 3 x niżej
×