Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Guess

Zarejestrowani
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

18 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hej, szybkie pytanie, potrzebuję opinii kogoś z boku. Chcę spędzić wigilię z mamą i z rodziną narzeczonego. Mama mieszka sama, narzeczony ma oboje rodziców i siostrę. Proponuję mu następującą sytuację: wigilia o 16 u mnie, wigilia na 20 u niego i tam już zostajemy i wyjeżdżam po południu następnego dnia. Czy to jest fair? Jak robicie u siebie?
 2. Guess

  Wataha vs VP

  Tak, jest już grupa Hydepark Hydeparku
 3. Guess

  Wataha vs VP

  Tak, dokładnie! Nie jest kryształowy, ale jego przeszłość nie ma wpływu na zarzuty stawiane chłopakom z VP. Raz, że to oni wywołali całą dramę, więc ma prawo im odpowiedzieć a dwa, że jego argumenty są całkiem trafne i mówi to, co fanom nie było wolno powiedzieć, bo byliby usunięci z grupy. Więc totalnie nie rozumiem tego wyciągania brudów Wardęgi wtedy na story zamiast normalnie wytłumaczyć się z zarzutów.. nagrywał nieodpowiednie filmy więc co, teraz VP jest już usprawiedliwione? Wszystko ok, bo Wardęga jest gorszy?
 4. Guess

  "włoska" rodzinka

  Tak, ktoś pisał o tej grupce kilka dni temu i na tym wątku. Ale każdy to zlał, chyba nie było żadnych odpowiedzi xD. Ja nie jestem zapisana i nie zamierzam
 5. Guess

  Szarlotka z rodzicami

  Tego czy marzyła o lodowce na kosmetyki nie wiemy, raczej firma z tej reklamy kazała jej tak napisać ;)
 6. czyzby nowe wcielenie aniaolania (czy jakoś tak..)?
 7. Guess

  Choya i torebka z ceraty

  Dorota, nie pasuje Ci ta fryzura! W poprzedniej było lepiej :)
 8. Guess

  Medicover narodziny księżniczki

  A jakie mogą być zdrobnienia? Charlie?
 9. Guess

  Medicover narodziny księżniczki

  CO TO ZA IMIĘ XD już lepsza byłaby Jessika
 10. Guess

  Medicover narodziny księżniczki

  Koleżanka nieźle baituje albo ma dwie, różne osobowości :D. Twoje wypowiedzi w wątku o Olfaktorii są zgoła inne od tych tutaj. Jeszcze wczoraj pisałaś, żeby nie hejtować :/
 11. Guess

  Wersow

  Jeszcze siedzą w tym L.A? Nie mają żadnej możliwości powrotu?
 12. Guess

  Choya i torebka z ceraty

  O, prawie się zrymowało No troszkę się ulewa, koleżanka jest aktywna tutaj już od dawna, ale chyba to jeden z pierwszych razy, gdzie lecą takie epitety? Może i jest coś na rzeczy, bo to naprawdę niezdrowe, aby randomowa youtuberka budziła w kimś takie emocje? "Rzygi emocjonalne" jak to mawiała inna Pani pod Palmami. Poplotkować sobie można, ale takie komentarze trochę się kłócą z domniemanym wizerunkiem szanowanych Pań ze stolicy - przynajmniej w moim odczuciu. No cóż, w Internecie przecież każdy może przedstawić i napisać o sobie co chce, tak jak robi to nasza luksusowa D.G. Ok, z mojej strony to już koniec offtopu, bo się zrobi bałagan w tym wątku :D.
 13. Guess

  Karo VIva

  Obserwowałam ją na początku jej kariery na YT, jeszcze jak miała około 20 tysięcy subskrypcji. Taka skromna, sympatyczna, miała jeszcze dużo pomysłów na filmy i nowe treści. A teraz, kiedy już zdobyła sporą popularność, jej instagram to jedna wielka reklama a filmiki też już nie są ciekawe, nie wstawia już niczego kreatywnego na ten kanał. A szkoda.
 14. Guess

  Choya i torebka z ceraty

  Pewnie niektórych torebek w ogóle nie miała, niektóre sprzedała, żeby kupić kolejne XD
×