Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Sylwia1991

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2203
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

540 Excellent

8 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

5638 wyświetleń profilu
 1. Sylwia1991

  Brak szacunku w zwiazku

  Myślę że brak szacunku to zupełnie coś innego niż głupie powiedzonko Jakby mi facet po raz setny zwracał uwagę to też bym się z nim kłóciła. Gdy jej zwrócę NA TO uwagę. Gdzie jest że nie może jej wgl zwrócić uwagi? Tu jest o tym że gdy zwróci jej na to uwagę (na to że mówi ze ma rację) to jest dym, a nie że jest dym kiedy zwróci jej uwagę na cokolwiek
 2. Sylwia1991

  Brak szacunku w zwiazku

  A ja widzę to tak, że dziewczyna powtarza mu że ona ma zawsze rację a jego to strasznie boli. Mnie by coś takiego już w tym wieku nie zabolało, raczej rozbawiło. Ewentualnie chłopak może być bardzo młody a wtedy emocje biorą górę i człowiek nie ma jeszcze takiego dystansu do siebie.
 3. Sylwia1991

  Brak szacunku w zwiazku

  A ty znowu swoje luźne interpretacje. Ja o krytyce a ty o dosrywaniu. To są dwie różne sprawy.
 4. Sylwia1991

  Brak szacunku w zwiazku

  Z "mam zawsze rację" nie doszłabym do takich wniosków, że koleś jest w relacji gdzie nie ma wsparcia. Opieram się na znanych faktach a nie domysłach, a fakty są takie że autora serduszko boli jak słyszy taką głupią gadkę i zaczyna kolejną rozmowę która prowadzi do kłótni. Nie ma mowy o kłodach pod nogi
 5. A później się okaże że po takiej przerwie zostaje jej wyłącznie praca fizyczna. No ale wiadomo- Pan domu bogatszy więc się nie może zbyt zmęczyć.
 6. Sylwia1991

  Brak szacunku w zwiazku

  Odnoszę się do konkretnej osoby: - X mnie wkurza bo zrobiła/powiedziała itd. Nic nadzwyczajnego.
 7. Sylwia1991

  Brak szacunku w zwiazku

  Tyle że kobieta nie jest odpowiedzialna za jego poczucie własnej wartości. Sam powinien coś z tym zrobić dla swojego dobra. Już pominę że każda para musi się dotrzeć na początku:)
 8. Sylwia1991

  Brak szacunku w zwiazku

  Póki co autor napisał że denerwuje go że ona mu mówi że ma zawsze rację, a za głupią gadkę nie powinien się obrażać tylko machnąć ręką. No tak- teraz się okaże że normalnej kobiecie nie wolno narzekać na inne kobiety bo to nie wypada. Otóż wypada i każdy normalny człowiek takie rzeczy robi. Mężczyźni narzekają między sobą na kobiety, kobiety na mężczyzn. Nie widzę w tym nic złego
 9. Sylwia1991

  Brak szacunku w zwiazku

  Póki co autor poparł brak szacunku jedynie tym, że dziewczyna mówi "ja mam zawsze rację"- a to trochę za mało. Mądry facet nie zaczyna po raz setny tego samego tematu jak wie że wyjdzie z tego kłótnia. Mało kto obraziłby się na samo "ja mam zawsze rację"- jeśli autor ma z tym takie rozterki, to powinien pracować nad poczuciem własnej wartości.
 10. Sylwia1991

  Zdrada?

  Nie możesz następnym razem włączyć filmu? po co kusić los
 11. Sylwia1991

  Fetysz i żona

  Nie pytasz o rady więc wnioskuje że chcesz napisać do jakiejś laski na priv i walić do tego... Standardowa praktyka tutaj.
 12. Sylwia1991

  Brak szacunku w zwiazku

  Myślę, że musicie być albo bardzo młodzi albo niedojrzali. To jedno zdanie "mam zawsze rację' powoduje u ciebie tak złe samopoczucie abyś rozpoczynał dyskusje która skończy się kolejną awanturą? Powiem tak- trudno jest być z mężczyzną który ma niskie poczucie własnej wartości bo zawsze trzeba uważać aby go nie obrazić. Narzekanie na inne kobiety- normalne. Krytyka- również.
 13. Sylwia1991

  Pytanie

  Sama musisz iść aby wyjść z roli ofiary i popychadła
 14. Sylwia1991

  Dominacja

  ZajebistexD
×