Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

RZECZOM

Zarejestrowani
 • Zawartość

  234
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

30 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. raz, dwa, trzy.
 2. właśnie odwrotnie, jak ktoś kiedyś był gruby i schudł to nie dość że materialnie jest tak samo sytuowany jak ten co zawsze był szczupły to w dodatku pokazał silną psychikę.
 3. RZECZOM

  Jak bardzo zwracać ie uwagę na ubiór faceta

  ja generalnie bardzo zwracam uwagę na to jak ubrani są ludzie, bo to wiele o nich mówi.
 4. RZECZOM

  Aborcja prawna

  no niestety, z lewactwem nie ma zgody. tego trzeba się nauczyć hard way, albo my, albo oni.
 5. RZECZOM

  Aborcja prawna

  zrzeczenie się "prawa" do opieki nad dzieckiem to mokry sen wszelkiej maści lewaków - mogą się wtedy rozmnażać i nie ponosić żadnej odpowiedzialności. trzeba zwiększyć alimenty i ich ściganie, ale czego ja oczekuję po tym państwie z kartonu.
 6. RZECZOM

  Związek z samotną matką

  społeczeństwo stara się po prostu pacyfikować mężczyzn do roli rogacza. wiek mężczyzny nie ma żadnego znaczenia, normalny mężczyzna nigdy, ale to nigdy nie weźmie dzieciatej kobiety do związku. jedynym przypadek w którym jest to akceptowalne to śmierć biologicznego ojca dziecka i wtedy faktycznie można mówić o pewnym rodzaju szlachetności i samopoświęcenia. w każdym innym przypadku jest to zwykła słabość wobec własnych uczuć.
 7. RZECZOM

  Odwiedzanie Tych miejsc po rozstaniu

  zupełnie tak jakby się dało kontrolować to kto zajmuje myśli.
 8. RZECZOM

  Związek z samotną matką

  nie wyobrażam sobie co trzeba mieć we łbie, jakim desperatem być, aby brać sobie do poważnej relacji samotną matkę. to tak jakby powiedzieć wszystkim "patrzcie, nie kontroluję się tylko moje uczucia mają nade mną władzę". chyba trzeba być zdziecinniałym starcem.
 9. każdy kto siedzi w klimatach wie z jakim kultem mamy do czynienia, bóg i szatan spi/erdalają w popłochu przed świętą śmiercią.
 10. RZECZOM

  Aborcja prawna

  przecież to temat o skandynawi, poza tym polska jest bardzo dobrym gruntem do przeszczepiania takich praw które pomagają państwu wykorzystywać rdzenną ludność do produkcji nowej kasty niewolników za pomocą imigrantów na koszt podatnika.
 11. RZECZOM

  Aborcja prawna

  hahahaha, lepiej żeby to był żart. to prawo to jest jak zaproszenie obcokrajowców do swojego kraju z hasłem "proszę, zróbcie naszym kobietom dzieci, a my będziemy je utrzymywać".
 12. RZECZOM

  Czego aktualnie słuchacie?

  Cult of Fire - काली मां
 13. czy duży wpływ na to mogła mieć dość mocna narkotyzacja kodeiną?
 14. RZECZOM

  Związek z samotną matką

  to jest przeszkoda nie do przeskoczenia, być drugorzędnym priorytetem po dziecku które nawet nie jest moje? podziękuję, jest masa chętnych je/baków na ci/pkę samotnej matki.
 15. dobra, spie/rdalaj cwelu.
×