Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

agaan

Zarejestrowani
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral
 1. agaan

  Sny erotyczne z eksem

  Mozna to nazwać właśnie tesknotą, ciężko tak o wymazać ludzi z pamięci z głowy,
 2. agaan

  Czego się teraz uczycie?

  Moja koleżanka poprawiła się 3 razy, zależy na kogo się trafi. A JAK TAM OBRONY KTO ZDAWAŁ ONLINE POCHWALCIE SIĘ JAK WYGLĄDAŁO?
 3. agaan

  Praca w Holandii bez języka

  Gdzie zamierzasz mieszkać? Jeśli mieszkasz w Amsterdamie, Rotterdamie, Utrechcie lub innym dużym mieście, znajdziesz o wiele więcej miejsc pracy skierowanych do obcokrajowców. Moim zdaniem oczekuje się, że będziesz mówić po angielsku, a każdy dodatkowy język, który mówisz, będzie atutem.
 4. agaan

  Czego się teraz uczycie?

  Ale fajnie, mniej stresu zdecydowanie. Pamiętam swój licencjat to trochę stres był, chociaż zupełnie nie potrzebnie. Tak naprawdę mało co słuchali, może jedyną osobą, która słuchała to była promotorka.
 5. agaan

  Czego się teraz uczycie?

  Możesz więcej powiedzieć jak wyglądać będzie teraz obrona online? Jestem bardzo ciekawa jak teraz w kwarantannie obrona będzie wyglądać, ja mam obronę za rok nie wiadomo czy wszystko wróci do normy. Bardzo mnie zaciekawiła taka obrona online kurde z jednej strony jakby to było w domu to można mieć notatki za laptopem :))
 6. Myślę, że jak najwcześniej się da z zachowaniem zdrowego rozsądku i pod warunkiem, że nauka będzie zabawą a nie czymś na siłę. Jerst tak czasami, że dziecko nie chce się czegoś uczyć i trudno go do tego zmusić. Dlatego pokazując mu, że nauka może być czymś przyjemnym zachęcamy go do niej
 7. Cześć, szukam informacji na temat nauki z fiszek przez dzieci. Chciałabym kupić chrześnicy do nauki jakieś fiszki, ale nie mam pojęcia na czym się skupić w wyborze.Chrześnica ma 6 lat i widzę, że bardzo lubi się angielskiego, ale ja nie mam pomysłu na czym się skupić w wyborze. Czy fiszki to dobra metoda nauki dla dzieci?
 8. agaan

  Kurs angielskiego dla dziecka opinie

  Moja siostrzenica za nic nie dałaby się posadzić i wiedząc, że ma się teraz uczyć języka przysiadać do niego i się uczyć. I słuchać native speakera, taka metoda jest jak najbardziej skuteczna, ale nie wszystkie dzieci ,,mają chęci do nauki'' dlatego siostra ją bierze sposobem i uczy się z nią języka przez zabawę. Mała nawet nie wie, że się uczy a podstawowe początkujące zwroty są świetnym początkiem nauki języka. Jak wspomniano wyżej zabawa jest niedoceniona, w każdym razie każda metoda jest dobra byleby się uczyć języka. Najważniejsza jest praktyka i mieszanie tych metod. Wiem to sama po sobie.
 9. zależy jaka relacja ich łączyła czasami niektórzy niepotrafią zapomnieć i odciąć się od kogoś na stałe
 10. agaan

  Jakie gesty uwazacie za romantyczne?

  czasami taka pierdoła ,,masz bluzę'' czy przytulenie jak jest zimno dla mnie to dużo znaczy
 11. agaan

  Czego się teraz uczycie?

  Ja dbania o rośliny, dopiero wprowadziłam się do swojego nowego mieszkania i chce żeby mój balkon był w kwiatach, ale jeszcze dużo przede mną nauki jak dbać o te rośliny.. W wolnym czasie uczę się angielskiego i niemieckiego, bardzo polecam uczyć się angielskiego metodą dziecka dzięki temu można powtarzać materiał i się nim osłuchać.
×