Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

pierdddelek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. patomagnes w tyłku ? Zastrzeliłaś mnie... a może to ja mam jakąś ukrytą wadę bo za nic w świecie nie rozumiem o co Ci chodzi ? Patomagnes ? hmmm ...
 2. Broken, Ty żyjesz ???? Naprawdę to Ty ? Tygrysek :):) Co u Ciebie ? Wyszłaś za mąż ? Czy nadal singielka ?
 3. Nie śmiejscie się ale dziś spotkałem w Sopocie cygankę i coś mnie podkusiło aby mi powróżyła. To była jakaś masakra. Ona mi już na wstępie powiedziała sama z siebie jakie mam 2 problemy, co mnie martwi i sprowadza do niej po poradę. Zadałem jej też kilka pytań o przyszłośc i jestem w szoku to co usłyszałem. Od siebie dodam jeszcze, że moja mama kiedyś też skorzystała z takich usług i w tamtym roku spełniła się ostatnia z tych przepowiedni i to ze szczegółami. Nigdy nie wierzyłem we wróżki z TV, choc kilka razy skorzystałem przez wysłanie sms-a to nigdy nic się nie spełniło. Ale z tą cyganką to jakaś niesamowita historia !! No i pytanie. O co tu chodzi ??? Skąd ta cyganka mogła to wszystko wiedziec ??? Ona czytała w moich myślach a wizja przyszłości to wizja która nie jest schematyczna. Ona nie powiedziała mi coś w stylu : za 5 lat się ożenisz a w przeciągu 10 lat będziesz miał 2 dzieci. To były o wiele bardziej szczegółowe przepowiednie i o wiele rzadziej się zdarzające niż te statystyczne !! Inny poziom !! O co tu chodzi ?? Jakim cudem ?? Skąd ta wiedza u Niej ?? Bóg dał taki dar do pomocy ludziom ?? Opętanie ?? No co ?? Jestem tak zmieszany i w takim szoku, że pomimo 30-stki na karku czuję się jakby dopiero co z pieluch wyszedł. Kto z Was ma coś do powiedzenia ? Jakieś doświadczenia ?? Piszcie bo to bardze ważny temat !
 4. Znacie takich ludzi, którzy mają koło 40-stki i mieszkają sami z rodzicami ? Kto się nimi zajmnie na starosc ? Jak taki człowiek sam sobie poradzi ?
 5. pierdddelek

  Mieszkanie z teściami. Da się wytrzymac ???

  Ja z rodzicami wytrzymam ale wiesz jak to jest. Inne pokolenie. Pomogą wychowac dzieci ale prywatnośc ograniczona
 6. Musisz umiec poprostu szpagat zrobic.
 7. pierdddelek

  Mieszkanie z teściami. Da się wytrzymac ???

  Marcin1 a ty stary kawaler ?
 8. pierdddelek

  Mieszkanie z teściami. Da się wytrzymac ???

  80 tyś mam odłożone. Zacząłem odkładac po 800-1200 zł m-cznie od 25 r.ż. Wcześniej przez 5 lat pracowałem ale to poszło na samochód i korzystanie z życia. Od 8 lat odkładam ale przeraża mnie to jak powoli mi idzie
 9. pierdddelek

  Mieszkanie z teściami. Da się wytrzymac ???

  Ja jestem facetem.
 10. Mam 33 lata, mieszkam z rodzicami. Pracuję za 2500 zł m-cznie, mam samochód ale nie stac mnie na kupno mieszkania. Odłożyłem 80 tyś. zł. To jest cały dorobek mojego życia. Jeżeli mam założyc rodzinę to pozostaje mi więc mieszkanie z rodzicami. A jak Wy sobie radzicie ?
 11. pierdddelek

  Czy Bóg istnieje ???

  No ja uważam, że nie.
 12. pierdddelek

  Czy Bóg istnieje ???

  Ale co w związku z tym ? Pytam czy mogę kraśc pieniądze ? Czy zostanę po śmierci za to rozliczony ?
 13. pierdddelek

  Czy Bóg istnieje ???

  NIe jest zgodne ale skoro nic mi się za to nie stanie to mogę np. ukraśc komuś pieniądze.
×