Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ka.sia

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jestem lekko po 30. Teraz czuje ze wiem czego chce, co mi sprawia przyjemność. Czuje, że mam świadomość swojego ciała i swoich potrzeb. Chce spełniać swoje fantazje i bawić się seksem. Czy to przychodzi z wiekiem, czy są osoby które od zawsze tak miały?
 2. ka.sia

  Podwójne życie

  I w nocy sie przespaliśmy. Brakowało mi tego. Nawet wcześniej porozmawialiśmy o tym, powiedziałam że mam ochotę na więcej j częściej. No i stanął na wysokosci zadania. Ale mam gdzieś z tyłu głowy taki strach, że kiedyś w chwili słabości ulegnę i poszukam szczęścia gdzieś indziej.
 3. ka.sia

  Podwójne życie

  Twoje zachowanie można byłoby próbować usprawiedliwiać, mojego raczej nie. Ty szukasz satysfakcji a ja z moim mężem mam orgazm w 99% naszych zbliżeń. Nie wiem czemu myślę o innym. Moze dlatego ze patrzy na mnie z takim pożądaniem, z jakim mąż po latach już nie patrzy.
 4. ka.sia

  Podwójne życie

  Z mężem życie też ma smak, potrafi o mnie zadbać w łóżku. Moze kochamy sie za rzadko i to doprowadza mnie do frustracji... Wiem, że nie powinnam myśleć o innym ale to przychodzi samo...
 5. ka.sia

  Podwójne życie

  Te myśli nachodzą mnie same. Ostatnio kiedy kochalm się z mężem, pomyslalam co robilabym z nim. Ciagle mam taka fantazje ze sie z nim kocham gdzieś w hotelu. Jest mi pozniej z tym strasznie głupio... Zastanawia mnie, ile taka fascynacja będzie trwała skoro nie umiem nad nią zapanować.
 6. ka.sia

  Podwójne życie

  Witajcie, Mam męża a od dłuższego czasu mam fantazje o innym mężczyźnie. Czuje między nami chemię, ale chce być lojalna wobec męża i odpycham te myśli od siebie... tylko one wracają. Kiedy jesteśmy na wspólnej imprezie, nasze spojrzenia ciagle się przyciągają. Mam wrażenie, że patrzymy się na siebie i myślimy o tym żeby zacząć się kochac. To trwa już ponad rok. Czasem myślę, że dopóki się z nim nie prześpię, nie przestanę o nim myśleć. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie życie bez mojego męża którego kocham, ale z którym czasem nie wychodzi nam w łóżku. Czy da się kochać męża i jednocześnie mieć kochanka/przyjaciela na seks?
×