Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Karaleczka125

Zarejestrowani
 • Zawartość

  87
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam. Mam problem. Partner z którym jestem bardzo się zmienił. Już od dawna nic do mnie sam od siebie nie napisze- tylko ja do niego pisze ( czasem odpowie, czasem nie, czasem po czasie). Wiecznie zapracowany, albo przemęczony- unika spotkań. Zawsze wymówka. Na spotkaniach tylko ja go pierwsza adoruje- łaszę się do niego. Odwzajemnia ale też nie zawsze. Wiecznie marudzi na seks. Jak mu słodzę, że dla niego się odchudzam, stroję to zadowolony. Jak tego nie robię- oschły. Wiecznie na watshapie z kimś pisze. W ostatnich dniach mnie zablokował. Zaargumentował: " no wiesz ja mam wiele spraw- a Ty mi piszesz". Kiedyś luił spędzać ze mną wieczór. Piliśmy razem winko, kiedy widział mnie sczęśliwą z nim - odwzajemniał. Kiedy go kusiłam- odwzajemniał. A teraz nic- i to trwa bardzo długo. Na spotkaniach- miły, powatrza "Czy Ty nie wiesz, że ja Ciebie kocham" . Roi mi papkę w głowie. Nie wiem co robić, jak postąpić? Jak jestem smutna- nie reaguje. Jak jestem zła- jest jeszcze gorszy. Jak miła- też źle. Jak go ignoruje i też udaje oziębłość- źle. Proszę o poradę.
 2. Karaleczka125

  ROZSTĘPY- jak z nimi walczyć

  Maseczka z kawy. Naprawdę działa!
 3. Miałam podobny problem, a nawet identyczny! Kiedy z Tobą rozmawia- zacznij ją ignorować. Wejdzie nie bądź miła. Zajmuj się swoimi sprawamia- nawet za to jej nie przepraszaj. Po dwóch, trzech dniach- powiedz- teraz mogę z mamą usiąść i porozmawiać- ale oczywiście po tym jak coś zroisz. Ona to wyczuje i dopiero zaczną się emocje. Wtedy powiedz jej, że bardzo lubisz z nią rozmawiać, ale nie masz na to zbyt dużo czasu i zawsze ochoty i chętnie Ty ją teraz będziesz odwiedzać. Przychodź do niej co 2 dzień na kawę. raz na godz, raz na dwie. Jeśli Ty nie wyznaczysz granicy ona wejdzie Ci na łeb. Uwierz mi! Musisz być trwała. A paplanie o co Ci chodzi- to jeszcze się obrazi, zacznie buntować męża. Jeszcze wpadnie na pomysł i pod Twoją nieobcność będzie Ci mieszać, tzn pomagać w domu. Powodzenia
 4. Karaleczka125

  Partner i jego rodzina

  Pozwoliłaś na samym początku! I teraz jeśli co kolwiek będziesz działać wkońcu obróci się przeciwko Tobie! Zarzuci Ci, że jesteś przeciwko jego rodzinie, że jesteś samolubna etc. Jedyne co Ci pozostaje zmanipulować go i zastosować gierkę
 5. Karaleczka125

  Związek/ małżeństwo z rozsądku czy warto?

  tak- warto.
 6. Karaleczka125

  Zniechęcenie kobiet

  i choć raz coś mądrego:)
 7. jedno ryzyko pozostanie- gdy to ogarniesz- on może nigdy już w to nie uwierzyć i zawsze będzie się już obawiał. Znienawidzi twoją pracę!
 8. Karaleczka125

  Zniechęcenie kobiet

  A po za tym to ta bezludna wyspa to chyba też kiepski pomysł. Wiesz, że tam jeszcze gorsze niebezpieczeństwo żeby mnie dopadł:)
 9. Karaleczka125

  Zniechęcenie kobiet

  no wiesz pocieszyciel to z Ciebie kiepski:((((
 10. Karaleczka125

  Zniechęcenie kobiet

  a co ja mam zrobić żeby mi dał spokój?
 11. Karaleczka125

  Zniechęcenie kobiet

  mamy podobnie. witam w klubie:)
 12. Karaleczka125

  Zniechęcenie kobiet

  też tak myślałam, że tak jest
 13. Karaleczka125

  Zniechęcenie kobiet

  no przecież na tym Ci zależy. Posiedź tu trochę to może osiągniesz swój cel. Nie cieszysz się?
 14. Karaleczka125

  ***wychodzenie z romansu***wyjscie awaryjne***

  To nie jest chore i złe! To jest życie! i nie czuj się winna.
×