Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ash

Zarejestrowani
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

31 Excellent
 1. Ash

  Szarlotka z rodzicami

  Ciekawe czy się pojawi i czy zabierze ze sobą swoją nową partnerkę Andzia taka otwarta i tolerancyjna to może dla niej to będzie norma
 2. Olfa standardowo próbuje pokazać jaka to ona profesjonalna i jak poważnie traktuje swoją pracę, ale jak zwykle tylko się pogrąża i błaźni. Tak jak piszecie, biedna chyba by się nie pozbierała jakby poszła do prawdziwej roboty. Ech kiedyś to jeszcze można było się z niej pośmiać, ale teraz czuję już tylko zażenowanie. Na yt już jej w ogóle nie oglądam, tylko na insta spojrzę, ale i to z trudem. Coraz z nią gorzej.
 3. Ash

  Sohayo

  Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu Soha próbuje na siłę pokazać wszystkim jaką to ona jest oryginalną i wyjątkową postacią.. z tymi swoimi psychicznymi zaburzeniami i niestandardowymi poglądami. I mocno chciałaby się inspirować tymi wszystkimi zaburzonymi bohaterami książkowymi i filmowymi, w których tak się lubuje. No ale życie to nie książka. I ostatnio już trochę chyba przegina.
 4. Ash

  Szarlotka z rodzicami

  Oglądałam tego live i trochę dziwne to było jak Andzia - za każdym razem kiedy mała zaczynała marudzić i popłakiwać - tłumaczyła ze jakby co to ona w ogóleeee nie płacze, po prostu teraz jest głodna (dziwne, że nie nakarmiła jej przed włączeniem live), normalnie jest taka grzeczna i spokojna. Podkreślała to chyba z 10 razy. Serio nie rozumiem po co aż tak bardzo kreować przed widzami obraz idealnego, niepłaczącego nigdy dziecka. Każdy niemowlak czasem "pokwęka" i cóż w tym dziwnego. No i dobry był tekst, że ciągle czeka na pierścionek zaręczynowy (bo ktoś zapytał kiedy ślub). I że kiedyś po zaręczynach odczekałaby jeszcze ze ślubem z pięć lat, a teraz jest pewna, że jak tylko dostanie pierścionek to w ciągu roku się pobiorą. Widać, że ma parcie, ciekawe co Lukuś na to;)
 5. Ash

  Zdrada męża? Co robić?

  Daj sobie spokój z takim facetem. Rozwiedź się. Wiem, że łatwo pisać, a rzeczywistość nie jest taka prosta, ale jeśli postawisz na swoim i będziesz zdeterminowana żeby odejść, to jeszcze ułożysz sobie lepiej życie, bo jesteś młoda i zaradna. Zostaw tego lenia, po co masz go utrzymywać i jeszcze spełniać jego zachcianki wbrew swojej woli. I jeszcze ten fakt, że jest nieszczery i ciągnie go nie tam gdzie trzeba. Myślę, że jesteś warta czegoś więcej.
 6. Ash

  Medicover narodziny księżniczki

  No Andzia pewnie rozczarowana zachowaniem Luki, do tego dziecko już na świecie, a pierścionka nadal jak nie było tak nie ma. Wbrew temu co mówi przed kamerą, to myślę, że ona jednak ciągle czeka na to.
 7. Ash

  Choya i torebka z ceraty

  Olfa niczym się nie różni od tych bogatych dzieciaków chwalących się na yt drogimi ciuchami, z których dopiero co się sama śmiała.. Tylko to jeszcze bardziej żenujące biorąc pod uwagę, że ona jest dorosła...
 8. Ash

  Choya i torebka z ceraty

  Wtf? weszłam sobie na twój profil i widzę, że tutaj wypisujesz takie mądrości, a w temacie o innej youtuberce sama jedziesz po jakiejś kobiecie używając niewybrednych epitetów. Twój własny cytat: Biorąc pod uwagę twoje wypociny na tym wątku może pochwalisz się teraz jakie ty masz kompleksy i problemy psychiczne? i na ile minut napisanie tego przyniosło ci ulgę? na 5? niezła hipokryzja ...
×