Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Anka Skakanka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  146
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

131 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Anka Skakanka

  In vitro 2020

  W sprawie ostatnich wątków: w ciąży brzuch bolał mnie ciagle, jak na okres; zaczął od razu kilka dni po transferze. w temacie komórek - dziewczyny, ja nie wiem, jak to możliwe, ze ja miałam 6 dojrzałych komórek. Jasne, nadal nic z tego może nie wyjść, ale jednak 6 dojrzałych komórek to duuuuzo! Tym razem jedyna różnica to suplementy- po raz pierwszy na ponad miesiąc przed stymulacją brałam dhea, q10, ovitrelle oraz całkowicie odstawiłam cukier. 6 komórek, wow, szok.
 2. Anka Skakanka

  In vitro 2020

  Czekamy, trzymając zaciśnięte kciuki!
 3. Anka Skakanka

  In vitro 2020

  KOCHANE, w sześciu pęcherzykach było SZEŚĆ DOJRZAŁYCH KOMÓREK!!!!! Czuje się, jakbym wygrała milion na loterii. Oczywiście wcale nie jest powiedziane, że będzie choćby jeden zdrowy zarodek, wiadomo, ale SZEŚĆ KOMÓREK to jest jakiś ósmy cud świata i nasze szanse większe, niż dotąd sądziłam Przesyłam Wam wszystkim po kawałku nadziei, którą teraz, pierwszy raz od poronienia, zaczęłam czuć
 4. Anka Skakanka

  In vitro 2020

  Rany, mam tyle wdzięczności do Was. Bo myśle, ze to zrozumiecie, ze jestem kłębkiem nerwów po tej punkcji. Podskakuję na każdy telefon, chce mi się płakać, nie mam siły na nic. Szok, co stres zrobił ze mną. Dziękuję Wam. Muszę się uspokoić, co ma być to będzie, nie mam teraz wpływu na to, czy uda się uzyskać zarodek.
 5. Anka Skakanka

  In vitro 2020

  Dziękuję tak, załatwiłam sie dziś, ale dziękuję Ci za info, że też CIę bolał jajnik/ brzuch. To mnie uspokaja (a przecież najprawdopodobniej jednak nie umrę na nic, tylko stres powoduje "filmowanie")
 6. Anka Skakanka

  In vitro 2020

  Kochane, wybaczcie mi, że znowu zawracam %%##, ale nadal się "filmuję". Po wczorajszej punkcji nadal boli mnie brzuch, kłuje lewy jajnik, chwilami dość mocno, zwłaszcza gdy się poruszam. W internecie jest napisane, że ból brzucha po taim zabiegu to normalne, ale właściwie jak długo i jak mocno może boleć? Nie mam gorączki, krwawienie ustało wczoraj. Co mam zrobić?
 7. Anka Skakanka

  In vitro 2020

  Dzięki, wezmę kolejny ibuprom i poczekam do jutra
 8. Anka Skakanka

  In vitro 2020

  Lekarz pobrał 6 pęcherzyków i na razie nic więcej nie wiem. Umiarkowanie się cieszę bo, na usg było widać 3 i byłam już załamana całkiem. Przy sześciu mam słabą nadzieje na jakiś zarodek, chociaż zobaczymy, wiadomo, może być różne.
 9. Anka Skakanka

  In vitro 2020

  Dziękuje! Nie nazwałabym go silnym, denerwuje się, ze w ogóle wystąpiło. Dziękuje, spróbuje się uspokoić.
 10. Anka Skakanka

  In vitro 2020

  Dzięki, mnie jednak chodzi o to, ze ja krwawię po zabiegu, który miałam dziś rano.
 11. Anka Skakanka

  In vitro 2020

  Kochane, czy któraś krwawiła po punkcji? ja po dwóch poprzednich nic a nic, ogólnie czułam się doskonale, a teraz brzuch mnie boli potwornie i lekko krwawię potrzebuje pocieszenia, że krwawienie może być i że nie ma opcji żadnych wielkich powikłań trochę się "filmuję"
 12. Anka Skakanka

  In vitro 2020

  Pracuję normalnie, tak; po poronieniu byłam miesiąc na zwolnieniu, ale dłużej nie mogę, potrzebuję pieniędzy Moje nastawienie psychiczne jest słabe, ja właściwie jestem pewna, że to się nie uda i chyba tylko z rozpędu podchodzę. ALe skoro już zaczełam do dokończę. Jeśli jakimś cudem uda nam się uzyskać zdrowy zarodek, czekają mnie jeszcze badania, żeby spróbować znaleźć przyczynę poronienia. Ale to jest bardzo daleka droga, na razie mam 3 pęcherzyki i jutro punkcję
 13. Anka Skakanka

  In vitro 2020

  Kochana, każda z nas tutaj przeżyła bardzo dużo cierpienia i utraty nadziei. Wszystkie chcemy być matkami i nie wyobrażamy sobie innego scenariusza. Ale prawda jest taka, ze Ty tez jesteś ważna. Zgadzam się w stu procentach z tym, co napisała Aja. Porozmawiaj koniecznie z psychologiem, psychoterapeuta. Jak najszybciej, żeby nie doprowadzić się na skraj stanu w którym nie będziesz mieć siły i sensu wstać z łóżka. I pisz do nas. Jesteśmy po Twojej stronie. PS ja po utracie ciąży podchodzę ostatni raz, jestem w trakcie stymulacji
 14. Anka Skakanka

  In vitro 2020

  dozwolone, jeśli na ulotce nie ma przeciwskazań
 15. Anka Skakanka

  In vitro 2020

  Wiosenka, AsiaWin rany, super!
×