Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

arek22

Zarejestrowani
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral
 1. Witam czy jest ktoś obeznany w przepisach prawa o ruchu drogowym? Podobno ustawa która miała obejmować przez 2lata od zdania prawa jazdy młodych kierowców miała wejść w życie 04.06.2018 ale z tego co się dowiedziałem tak się nie stało, lecz nie mogę znaleźć informacji kiedy ostatecznie weszła w życie.
 2. Hmm widzę że większe prawdopodobieństwo jest że spadnie na mnie meteoryt niż znajdę tutaj romantyczke
 3. Hmm prawiczkiem nie jestem 2lata nie będę ukrywał jest to dość ważny aspekt w życiu ale nie tylko seksem człowiek żyje.
 4. Pozatym twierdzę że znalezienie odpowiedniej osoby jest najtrudniejszym zadaniem mojej egzystencji, oraz wiem że całą resztę którą sobie zakładam jestem w stanie zrealizować przy pomocy odpowiedniej ilości czasu.
 5. Tak naprawdę romantyk szuka tej bratniej duszy która będzie ponad wszystkimi, heh zauważyłem że często znajomi są ważniejsi od osoby z którą są, co jest dla mnie chore i dziecinne. Dlatego bardzo się wycofałem nie szukam półśrodków tylko jestem skierowany na konkretne osoby
 6. Zazwyczaj każdy kto się uczy, przebywa(ł) w jakimś towarzystwie ma znajomych którzy są po prosu fajni, a kobieta która nam się podoba chyba powinna się wyróżniać z tego tłumu.
 7. Z tym żeby zagadać problemu nie mam odkryłem w sobie coś nowego i chciałbym aby wypowiedziały osoby które myślą podobne jak ja. PS fajna koleżanka to można powiedzieć na Panią z burdelu na jedną noc, ale jeżeli szukamy kogoś na stałe i twierdzimy że jest “fajny„ to zdecydowanie za mało, lepiej wcześniej odpuścić bo narobimy komuś nadziei
 8. Cześć, jakieś 6 miesięcy temu będąc z byłą dziewczyną odkryłem że jest we mnie coś z romantyka. Kręci mnie motyw tej jedynej, spędzania z NIĄ jak największej ilości czasu, bycia najważniejszym, chodzenie za rękę, buziaki zaraz po przebudzeniu, wolny taniec, robienie niespodzianek, pikniki, długie gry wstępne, zdecydowanie nie lubię podążać za tłumem. Odkąd pamiętam obserwuje dziewczyny w moim wieku i romantyczki żadnej nie miałem okazji poznać, zawyczaj to zimne ... czy są tu jakieś dziewczyny w wieku +/- 20lat które myślą podobnie jak ja??
×