Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

monkapoziomka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. monkapoziomka

  Czego się teraz uczycie?

  Mój brat uczy się już 2 lata chińskiego, ale uczy się w szkole językowej. Najtrudniejsze było dla niego opanowanie alfabetu, ale z językiem mówionym całkiem fajnie sobie radzi.
 2. monkapoziomka

  Busuu opinie

  Ciocia się kiedyś uczyła i raczej była zadwolona. Jak tam u was sprawdza się nauka z aplikacji?Myślę, że aplikację to super dodatek do nauki, ale nacisk na słowo dodatek. Nie nauczymy się swobodnej komunikacji ucząc się wyłącznie z aplikacji.
 3. monkapoziomka

  Tutlo opinie

  Myślę, że jak on nie chce się uczyć to nic na siłę, ale fajne propozycje warte uwagi dla niego. Wiesz pokaż mu najpierw tu i tu taki kurs niech zobaczy kilka filmików, niech zacznie np od youtube a później sam zdecyduje
 4. monkapoziomka

  Czego się teraz uczycie?

  Ja dziś mam egzamin z logiki strasznie się stresuje.. Ktoś z was się uczył i jak ogarnęliście? Boję się, że pomylę te metody skrócone te tautologie z kontrtautologiami
 5. Dokładnie tak jest 4 czasy wystarczą, moja siostra jak wyjechała do pracy była w szoku dogada się z każdym co śmieszne oni sami skracają co się da i mówią jak najprościej się da i faktycznie operują 3 -4 czasami zależy. Także spokojnie można dać sobie radę. Ja z innej beczki co sądzicie teraz o wyjeździe do UK? Ja mam takie marzenie, żeby kiedyś wyjechać, ale nie wiem na co się szykować. Wiem, że na wydatki i to spore.
 6. monkapoziomka

  Praca w Holandii bez języka

  Ja myślałam nad zbiorami, ale za przeproszeniem narobię się a czy to będzie warte. Problemy zdrowotne wychodzą po czasie. Może macie jakieś fajne propozycje pracy w Holandii? Jak ktoś pracuje to też fajnie jakby się podzielił opinią dla innych jak to wygląda w praktyce.
 7. monkapoziomka

  Jak przestać o nim myśleć?

  pewnie, że się da żyć. Tylko nie rozumiem dlaczego czasami mi się potrafi przyśnić, albo nagle o nim pomyśle jak nie widziałam go przez tyle lat. Ludzki umysł jest niepojęty, mój widocznie lubi wracać do tych wspomnień związanych z nim.
 8. monkapoziomka

  Jak przestać o nim myśleć?

  długa hisotria on też uważał, że nigdy z nikim tak mu się ie gadało jak ze mną i znajomość się nasza konczyła pozniej wracała i tak w kółko, aż do czasu kiedy poznałam obecnego męża(kontkat wtedy już był urwany z nim) , ale od tego czasu kontakt się zupełnie urwał a mimo wszystko czasami mnie on najdzie. Dla mnie ta znajomość była dziwna jak z filmu poznać kogoś na dyskotece a pozniej jechać zupełnie do innej miejscowości i usiąść akurat obok niego i gadać jakby się go znało od lat dziwne. Tu chyba podświadomość sobie tą znajomość za bardzo utrwaliła.
 9. monkapoziomka

  Jak przestać o nim myśleć?

  jakbym czytała o sobie. Tyle, że ja nie mogę wymazać z głowy faceta już około 6 lat a dodam, że jestem już po ślubie z innym którego też kocham. Kiedyś poznaliśmy się przypadkiem na dyskotece a pozniej po jakimś tygodniu usiadłam akurat na przeciwko niego w autobusie. Gadało się super itp. Raczej nigdy o nim nie zapomnę. Czasami nawet potrafi mi się śnić a nie myślę o nim..
 10. monkapoziomka

  Kurs angielskiego dla dziecka opinie

  U nas też się sprawdza nauka z bajkami i wierszykami, też operujemy na zwrotach i i w praktyce wychodzi ile dziecko potrafi się nauczyć przez zabawę. Rodzice ucząc się z dziećmi szczególnie w wieku przedszkolnym czy to angielskiego czy matematyki wplatajcie elementy zabawy, szkolna nauka jest nudna i mozolna a pokazane treści w formie ruchu są moim zdaniem najlepsze.
 11. monkapoziomka

  Fiszki Angielskie dla dzieci opinie

  My też uczymy się z kursem Enlinado Kids 300, mieszamy też wiele metod i oglądamy bajki i śpiewamy piosenki. Odnośnie fiszek to raczej nie polecam takiej formy nauki dla dzieci, bo nic nie daje znajomość samego słówka bez jego wymowy. Zdecydowanie lepiej nam się uczy zwrotami. Polecam zobaczyć darmową lekcję kursu i wprowadzić do nauki też oglądanie bajek, naukę wierszyków i piosenek.
 12. monkapoziomka

  sztuczne rzęsy

  polecam rzęsy z adrell na pasku i klej duo moim zdaniem ten zestaw jest najlpeszy, wiele testowałam wcześniej ale tu nie widać kleju bo jest bezbarwny
 13. Moim zdaniem taka komunikacja jest na wysokim poziomie przed okresem dojrzewania i zanim dzieci osiągną wiek różnicowania, dlatego wystawienie dzieci na języki obce w młodym wieku przed powstaniem ego powołując się na psychologię może być odpowiednim czasem na nauka języków. Tak w skrócie uważam, że warto zacząć naukę języka jak najwcześniej tylko taka nauka będzie mieć sens, jeżeli będziemy uczyć się języka właśnie przez zabawę i osłuchanie się językiem.
×