Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

pimponia

Zarejestrowani
 • Zawartość

  398
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

pimponia wygrał w ostatnim dniu 4 Wrzesień

pimponia ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

765 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. pimponia

  The Sims 4: Firma

  Dziewczyny, ja wysiadam Babka jest niereformowalna. Tam się przepaliły wszystkie styki, tego się nie ogarnie. Przypał. Nie pytajcie... Magda odpływa coraz bardziej. Raz, że jest już tak nudna, że nie da się tego oglądać. Dwa, że jest tak wredna, że straciłam do niej resztki sympatii. Trzy, zrobił się z tego cyrk, że boję się o swoje zdrowie psychiczne. Robi się z tego kula śnieżna, boję się, gdzie to wszystko się potoczy. Babka z każdym dniem pogrąża się coraz bardziej. Takie afery, że nawet Papryk Vegeta nie podjąłby się wyreżyserowania filmu o Redzkim rekinie mafii. Więc zanim wybije północ, zanim zacznie się nowy dzień, składam wypowiedzenie w Socjalnej Sieci Życia. Jesteście super, fajne dziewczynki. Będzie mi Was brakowało, można było się uśmiać, ale muszę odpocząć od Babki. Babko, a Tobie życzę, abyś się ogarnęła. Dzięki kochane. Pozdrawiam serdecznie
 2. pimponia

  The Sims 4: Firma

  Obejrzyj film Spysińskiego. Magda napisała komentarz, ktoś wytknął jej błąd. Magda edytowała komentarz i wyparła się błędu, stwierdziła, że każdy komentarz ma dopisane "edytowany" i że to ta osoba kłamie. Każdy człowiek, który jest przy zdrowych zmysłach i wie, że każdy jego krok jest screenowany, nie wypierałby się tego błędu, bo wiedziałby, że wyjdzie na i.d.i.ot.ę, bo zostawił mnóstwo śladów, że kłamie. Magda jest na tyle nierozgarnięta, że pomimo oczywistych dowodów, wypiera się wielu rzeczy i kłamie prosto w oczy. Dlatego jestem w stanie uwierzyć w to, że mogła sobie kupić te lajki i nie pomyśleć, że ktoś się domyśli. Skoro po wytknięciu błędu, edytowała komentarz i potem wpierała tamtej osobie, że kłamie.
 3. pimponia

  The Sims 4: Firma

  Akurat przed swoją słynna impreza urodzinową kupowała sobie subskrypcje. Bo miała wtedy cel, że chce do jakiejś liczby dobić. I partiami dochodziły jej duże ilości subskrypcji z Indii, itp... to samo na insta wiele postów. Akurat wtedy nikt jej nie robił dram z łapkami w dół, tylko cicho to się toczyło w statystykach. Nikt nie miałby wtedy powodu, żeby jej dokupić kilka tysięcy subskrypcji. Poza tym rozmawiamy o osobie, która sama sobie kupiła kwiaty i udawała, że od kogoś miłego dostała.
 4. pimponia

  The Sims 4: Firma

  Czy Babka to zagubiona Kardashian ka? Kręci ostatnio większe dramy niż Kris i Kim razem wzięte.
 5. pimponia

  The Sims 4: Firma

  Jest oświadczenie
 6. pimponia

  The Sims 4: Firma

  Oficjalne oświadczenie, że łapki wykupili hejterzy żeby Babce zaszkodzić za 3...2...1...
 7. pimponia

  The Sims 4: Firma

  Ale jaja. Kiepska kupiła łapki w górę. Nagle ma ich pod nowym filmem 274 xD
 8. pimponia

  The Sims 4: Firma

  Teraz skojarzyłam, że Adam przypomina mi tego gościa z 7 metrów pod ziemią
 9. pimponia

  The Sims 4: Firma

  Agnieszka jest dużo bardziej dziecinna, jeżeli chodzi o rozwój, i to było widać w tej sytuacji, że nie może znaleźć spodni. ~ Dojrzała prezes Magunia, CEO plastikowych kas fiskalnych, współpracownica pingwinka z Ikei oraz stała bywalczyni działów dziecięcych w C&A. I jeszcze Magunia rozprawiająca o tym, że mama Krzyśka miałaby w końcu czas dla siebie, gdyby on się wyprowadził do jakiegoś ośrodka
 10. pimponia

  The Sims 4: Firma

  Mam nadzieję, że przez te komentarze obudzi się w niej stara, drapieżna i nieustraszona Ostra Zwida, która w swoim schowku na szczotki vel. studiu, na tle plastikowej szyby i sztucznej trawy, walnie pół godzinny, agresywny wysryw o tym jak widzowie nie doceniają, że mogą dzięki niej oglądać kulisy szalonego biznesowego życia prezeski wielkiej firmy. Mam nadzieję, że będą groźby iż magunia przestanie nagrywać takie filmy, jeśli ludzie nie zaczną jej doceniać. Liczę na zjechanie widzów jak bure sóóóki, że zamiast całować po rączkach za to, że Magunia tak się stara, pokazuje studio i wejście do niego, to ludzie tylko narzekają. A wszystko podsumuje tak jak kiedyś, że i tak ma widzów i ich komentarze w dóóópie! Niech gadają co cchą, ona się nie przejmuje.
 11. pimponia

  The Sims 4: Firma

  Była chyba opalona w tamtym filmiku i mówiła, że wygląda jak słodka czekoladka. Coś w ten deseń.
 12. pimponia

  The Sims 4: Firma

  Ciekawe kiedy Babka wyłączy możliwość komentowania. Niestety, już nawet zwykli widzowie zauważyli, że czub produkuje farmazony o ważnych spotkaniach, o firmie, o studiu, a nic z tego nie wynika Raz ma ważne spotkania z klientami, a potem znowu utrzymuje się z kręcenia vlogów, już sama się w tym gubi.
 13. pimponia

  The Sims 4: Firma

  Małą słodką czekoladką. Przecież mówiła już.
 14. pimponia

  Z tej strony....

  Otra Vida ma 64 dolary za 24 tys wyświetleń. Gośka miała ich ok pół miliona przez ostatni miesiąc. Czyli prawie 20 razy więcej niż Ostra. 20 x 64 dolary = 1 280 dolarów. A Ostrej nie lubią, zaś fanki Gosi wiernie oglądają reklamy.
 15. pimponia

  Z tej strony....

  Ale ich kanał nie był stworzony pod takie zarobki. Jak mają płatną promocje, to jest demonetyzacja. To samo przy przekleństwach, przemocy, czy treściach erotycznych. Gocha za 5 ostatnich filmów ma ponad 500 tys wyświetleń, do tego wyświetlenia ze starszych filmów. Najniższa krajowa ma na bank.
×