Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Luna 99

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. mam to brać jako przygotowanie przed kolonoskopią rano i wieczorem dwa dni przed to jakiś środek na przeczyszczenie nie dostanę po tym biegunki może też tak miałyście ?
 2. Luna 99

  tabletki Bisacodyl

  mam to brać jako przygotowanie przed kolonoskopią rano i wieczorem dwa dni przed to jakiś środek na przeczyszczenie nie dostanę po tym biegunki może też tak miałyście ?
 3. potrzebuję jakiś solidny lek j/w coś mi się zrobiło i mam zastój kilka dni wczoraj dostałam od kumpeli herbatkę Laxantia Tea i nic nie pomogła mam tylko uczucie Ze mi się chce i wiatry ale nic nie idzie - znacie jakieś dobre lekarstwo?
 4. Luna 99

  jaki środek na przeczyszczenie

  dubel - pomyłka
 5. potrzebuję jakiś solidny lek j/w coś mi się zrobiło i mam zastój kilka dni wczoraj dostałam od kumpeli herbatkę Laxantia Tea i nic nie pomogła mam tylko uczucie Ze mi się chce i wiatry ale nic nie idzie - znacie jakieś dobre lekarstwo?
 6. potrzebuję jakiś solidny lek j/w coś mi się zrobiło i mam zastój kilka dni wczoraj dostałam od kumpeli herbatkę Laxantia Tea i nic nie pomogła mam tylko uczucie Ze mi się chce i wiatry ale nic nie idzie - znacie jakieś dobre lekarstwo?
×