Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Luna 99

Zarejestrowani
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. ten środek nie działa u dzieci ? bo wczoraj córce dałam 2 tabletki i nic nie pomogło a teraz sprawdzę na sobie wzięłam 4 i zobaczymy
 2. Luna 99

  tabletki Bisacodyl u dziecka

  sprawdzam na sobie czy to działa wziełam cztery zobaczymy ale to jakieś oszustwo
 3. Luna 99

  tabletki Bisacodyl u dziecka

  nie podziałało no minęła doba od kiedy wzieła i nic może znacie coś lepszego ?
 4. ja miałam zastrzyki co 3 miesiące w Anglii przez 4 lata i działało teraz plastry i też dają radę
 5. czy to tak jest że środek na przeczyszczenie na dzieci działa wolniej bo dałam rano mojej córce 2 tabletki i nic nie podziałało cały dzień mała ma 8 lat i coś jej się porobiło że nie robiła kupy cztery dni to chyba za długo tabletki kupiłam w aptece i powiedzieli że można dać 8 -latce dwie tak zrobiłam w ulotce pisze że działa po ok 8 godzinach a tu nic cały dzień ja jakoś nie mam z tym doświadczenia bo nie potrzebuję
 6. czy to tak jest że środek na przeczyszczenie na dzieci działa wolniej bo dałam rano mojej córce 2 tabletki i nic nie podziałało cały dzień mała ma 8 lat i coś jej się porobiło że nie robiła kupy cztery dni to chyba za długo tabletki kupiłam w aptece i powiedzieli że można dać 8 -latce dwie tak zrobiłam w ulotce pisze że działa po ok 8 godzinach a tu nic cały dzień ja jakoś nie mam z tym doświadczenia bo nie potrzebuję
 7. mam to brać jako przygotowanie przed kolonoskopią rano i wieczorem dwa dni przed to jakiś środek na przeczyszczenie nie dostanę po tym biegunki może też tak miałyście ?
 8. Luna 99

  tabletki Bisacodyl

  mam to brać jako przygotowanie przed kolonoskopią rano i wieczorem dwa dni przed to jakiś środek na przeczyszczenie nie dostanę po tym biegunki może też tak miałyście ?
 9. potrzebuję jakiś solidny lek j/w coś mi się zrobiło i mam zastój kilka dni wczoraj dostałam od kumpeli herbatkę Laxantia Tea i nic nie pomogła mam tylko uczucie Ze mi się chce i wiatry ale nic nie idzie - znacie jakieś dobre lekarstwo?
 10. Luna 99

  jaki środek na przeczyszczenie

  dubel - pomyłka
 11. potrzebuję jakiś solidny lek j/w coś mi się zrobiło i mam zastój kilka dni wczoraj dostałam od kumpeli herbatkę Laxantia Tea i nic nie pomogła mam tylko uczucie Ze mi się chce i wiatry ale nic nie idzie - znacie jakieś dobre lekarstwo?
 12. potrzebuję jakiś solidny lek j/w coś mi się zrobiło i mam zastój kilka dni wczoraj dostałam od kumpeli herbatkę Laxantia Tea i nic nie pomogła mam tylko uczucie Ze mi się chce i wiatry ale nic nie idzie - znacie jakieś dobre lekarstwo?
×