Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Stała

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1829
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

142 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. To kombajn do zbierania kur po wioskach.
 2. Stała

  Kafe to.....

  Przeciwszczelne są jajcarki. Tanie. Proste. Skuteczne.
 3. Stała

  Co myślicie o młodych dziewczynach

  Tak. Czuję, że twoja dusza wbija się w moją świadomie. Znalazłam nawet odpowiedni przekaz dla ciebie żebyś sobie nie myślał za dużo. Czytasz czy śpisz. A zresztą, rób co chcesz tylko spokojnie proszę tam ażeby ci to w głowie nie pękło. Kim jesteś ty, który mój spokój zakłócasz... Mówisz do mnie dotykiem dłoni, mrugnięciem powiek, drżeniem ust i melodią niewypowiedzianych słów... Kim jesteś ty, który słuchasz szeptów (...), okrywasz pledem mocnego objęcia... Kolekcjonujesz myśli postrzępione i nie pozwalasz odejść trzymając przy sobie. Kim jesteś. Hym. [oczko] [cool] [śpię] Słodkich snów. Nara.
 4. Stała

  Co myślicie o młodych dziewczynach

  Transgerssion chciałabym cię zacytować. Jestem na wychodzie i nie mogę biegać po całym forum w tej chwili w poszukiwaniu ciebie. Powiedz. Powiedz, gdzie jesteś.
 5. Kolegę mam, który wędkuje i on nigdy, przenigdy na ryby nie zabiera kobiet. Serio. Często z nim łowiłam to wiem.
 6. Stała

  Co myślicie o młodych dziewczynach

  Nie przesadzaj. Coś taki sztywny Bill. [język]
 7. Stała

  Co myślicie o młodych dziewczynach

  Aaa, tu cię boli. Wiedziałam, że akurat na to uwagę zwrócisz. A nie lepiej opowiedzieć jak minął dzień. Wszyscy marudzą i obgadują się wzajemnie. Jestem zła na was i nie pisz do mnie już. Rozumiesz.
 8. Stała

  Co myślicie o młodych dziewczynach

  Co krytykujesz i z jakiego powdu. Rande wu się nie udało i się wyżywasz na koleżance forumowej. Załóż temat, rozpisuj się obficie i niech się kręci wokół twojego palca, a nie że beznadzieja.
 9. Stała

  Co robic? Walczyć?

  Po 10 latach takie cyrki to faktycznie instytucja małżeństwa chyli sie ku zakończeniu i nie ma co wymyślać po co i dlaczego. O.
 10. Stała

  Kurcze ile tu tematów !

  Ogórki przecież ci napisałam. Te małe z kolcami jeszcze. [oczko] Dobry jesteś. Kot lubi szczupaka to mam zakupić tego oto, bo jak tobie nie posmakuje to kot zawsze zje. No. Taki jesteś podjudzacz.
 11. Stała

  Kurcze ile tu tematów !

  W Szwecji mieszka Agatka od lat a za oknem ma mnóstwo drzew. Nie ironizuj.
 12. Stała

  Kurcze ile tu tematów !

  Widmo, lody zjem z apetytem w dowolnej ilości. Niech będą gotowe jak wrócę z obiadem. Masz rację. Ziemniaki, surówka ze świeżych ogórków i do tego jajko na parze albo i smażone. Gorąco jest to i chłodnik na pocieszenie. Tak. Agatka jest frywolna i lubi ludzi. Nara.
 13. Wchodzisz w fazę andropauzalną i seks już cię nie łechce. Nic ci się nie chce. A człowiek nie może wiecznie spać. Obudź się.
 14. Stała

  Kurcze ile tu tematów !

  A to nie widziałam. Wobec tego zwracam honor. Jesteś sumienna.
 15. E tam. Mam takiego jednego rupiecia i dobrze się sprawdza. Beka jest zawsze gdy jeżdżę bo drzwi trzymam ręką na zakrętach.
×