Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Dwa w jednym

Zarejestrowani
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dwa w jednym

  Problem - ZAPARCIA!!!!!!!!!!!!!

  Ja mam już po problemie. Oczyszczam jelita w sposób naturalny 100 % produktami naturalnymi a nie przeczyszczam. To jest wielka różnica. W jelitach tworzą się ,, kilkuletnie złogi" kałowe, które doprowadzają do wielu, wielu chorób i do otyłości.Bez oczyszczania one nie znikną.Sprzątamy mieszkanie? Tak samo nalezy porządek zrobić w jelitach, bo śmierć i życie zaczyna się w jelicie. Tak mówią lekarze.
 2. Dwa w jednym

  nowa ja w 2020 - pamiętnik odchudzania

  Piszecie o jedzeniu, głodówkach, sposobach ochudzania, dietach ,,cud". KOCHANI najpierw trzeba oczyścić jelita w sposób naturalny, 100 % naturalnymi środkami. To jest podstawa czy odchudzania , czy leczenia jakiegoś schorzenia, czy dbania o przyszłe zdrowie. W jelitach tworzą się powiedzmy takie ,,kilkuletnie"złogi kałowe.Bez odpowiednich środków ich nie oczyścimy. A te kulki kałowe są złem wszystkiego.Lekarze mówią , że ,, śmierć i życie zaczyna się w jelicie". I to jest prawda.Ja ponad miesiąc stosowania , bez stosowania żadnej diety, schudłam 4 kg.Czuję się lekko i ogólnie jest SUPER. A gdybym jeszcze ograniczyła chleb , ziemniaki i słodycze, to ile bym schudła? Praca też siedząca i mało ruchu. Musi być oczyszczanie jelit a nigdy przeczyszczanie. Broń Boże nie stosujcie czopków, bo jak się organizm przyzwyczai, to bez czopka się nie wypróżnicie. Jeżeli , to co piszę , kogoś zainteresuje, to zapraszam do rozmowy, to napiszę co ja używam. Wiem , że może być dla niektórych śmieszne ( kogo to nie dotyka)ale jest to temat bardzo ważny . Ja przez to przechodziłam.
 3. Dwa w jednym

  Problem - ZAPARCIA!!!!!!!!!!!!!

  Ja też miałam takie kłopoty, brzuch był wielki jakbym była w ciąży. Teraz już nie mam a to dzięki ziołom czuję się super, doszłam do normy a przy tym zaczęłam zarabiać. Moja rodzina też zaczęła dbać o swoje zdrowie i leczy swoje różne dolegliwości.
 4. Dwa w jednym

  Problem - ZAPARCIA!!!!!!!!!!!!!

  Ja też miałam takie kłopoty ,brzuch wypięty jakbym miała rodzić. Teraz wszystko się zmieniło od kiedy zaczęłam brać zioła a przy tym zarabiać pieniądze.Moja rodzina zaczęła też dbać o siebie i leczyć swoje dolegliwości. Za j
 5. Dwa w jednym

  Spalacze tłuszczu

  Jeżeli chcecie zadbać o swoje zdrowie, zrzucić zbędne kilogramy i mieć świetne samopoczucie a przy tym nawet zarobić jakieś pieniądze to się odezwijcie,
×