Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Eteryczny Skansen

Zarejestrowani
 • Zawartość

  203
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

310 Excellent

Ostatnio na profilu byli

811 wyświetleń profilu
 1. Eteryczny Skansen

  Samotna amiszka bez japonek

  Perfekcjonistka
 2. Eteryczny Skansen

  Samotna amiszka bez japonek

  No to pomijam ale samo oświetlenie, kolory, montaż, całkiem spoko, jakby od tego czasu Luśka nad tymi rzeczami pracowała to teraz mogłaby już myślę coś zarobkowo kręcić.
 3. Eteryczny Skansen

  Samotna amiszka bez japonek

  Ta produkcja jest tak wybitna, że nawet ma dedykację! Przypomniały mi się koleżanki piszące 3-stronnicowe, egzaltowane dedykacje w swoich pracach licencjackich przy magisterkach już nie pamiętam takich cyrków. Ale to karmienie z ręki Jacka przez podjaraną Luśkę i całowanie się po pyskach, fuj! Marzenka po dwóch ciążach wygląda lepiej niż wtedy, także szacun. A Janusz sprawia wrażenie gościa, któremu równie dobrze mogliby kazać usiąść na kartonie i jeść kiełbasę i też by było w porządku, taki zrównoważony, poczciwy człowiek, który może i kiedyś miał jakieś oczekiwania wobec życia, ale już sobie odpuścił co by nie mówić, wizualnie przyjemnie się to ogląda, jakiś potencjał tam był.
 4. Eteryczny Skansen

  Samotna amiszka bez japonek

  Obstawiam, że Hany był idealnym mężczyzną póki można było się dzięki takiemu obrazowi nad wszystkimi się wywyższać, niech zazdroszczą głównie nad siostrą z mężem robolem, który nie potrafi się oświadczyć, nad widzkami, które dostały w twarz idealnym życiem, pewnie też nad Baszakową i innymi znajomymi, które zerwały znajomość, a tu proszę, nie dość że Luśce ich nie brakuje, to jeszcze tak świetnie sobie radzi bez ich. I założę się, że Hany byłby idealny niezależnie od tego co by się u nich naprawdę działo. Byle można było przykryć szambo białą firanką i postawić na niej świecznik.
 5. Eteryczny Skansen

  Samotna amiszka bez japonek

  Miało być zaparte, ale w sumie zaparcie też mi jakoś pasuje
 6. Eteryczny Skansen

  Samotna amiszka bez japonek

  Tak naprawdę to już wszystko na temat Luśki zostało już tu napisane. Gdyby pokusiła się o trochę dystansu i samokrytyki, odnalazłaby tu rzekę dobrych rad i tematów do przepracowania. Ale to Luśka, będzie iść w zaparcie. Pycha kroczy przed upadkiem
 7. Eteryczny Skansen

  Samotna amiszka bez japonek

  Nie wiem, może partner Anioła na resorach?
 8. Eteryczny Skansen

  Szarlotka z rodzicami

  Czuję jakąś sympatię do Andżeliki i mam nadzieję, że to co ona robi (imprezy, wyjazdy, wyjścia, striptizerki i pozwolenie narzeczonemu na macanie krocza koleżanek) to jest naprawdę coś czego ona chce i co czuje, a nie strategia pozowania na wyluzowaną przed Muką.
 9. Eteryczny Skansen

  Samotna amiszka bez japonek

  No ale faktycznie wymowne jest to, że ani Marzena, ani Jacek z Dominiką nie dodadzą zdjęcia z Lauronem. Może się boją, po tym co Laura zrobiła ze zdjęciem z biednym Pawłem a Marzena na pewno ma pętle emocjonalnego szantażu na szyi, dlatego się na to wszystko zgadza, ale podejrzewam, że jej się to nie podoba, może stąd brak wspólnych zdjęć.
 10. Eteryczny Skansen

  Samotna amiszka bez japonek

  Myślisz, że teraz ma narrację, że SAMA wychowuje córeczkę? I w związku z tym jest niesamowicie dzielną wojowniczą, jak ktoś śmie czegoś jeszcze od niej wymagać!
 11. Eteryczny Skansen

  Samotna amiszka bez japonek

  Wiecie co, jak pomyślę o tym, że Luśka swoją głupotą, lenistwem, brakiem wyobraźni i chęcią pokazania wszystkim jak ona sobie idealnie ułożyła życie sprawiła, że teraz ludzie na forach omawiają najbardziej intymne szczegóły z życia jej, jej córki, rodziców itd to aż mi słabo. Ciekawe czy do niej dociera, że po latach swojego „biznesu” jej dorobek to ośmieszenie całej rodziny, dziura w cv, otyłość, brak przyjaciół, brak perspektyw, brak umiejętności i toczenie pasożytniczego żywotu.
 12. Eteryczny Skansen

  Samotna amiszka bez japonek

  No jak to czego, tego do czego przyzwyczaiła ją rodzinka - podporządkowania się swoim wymysłom bez mrugnięcia okiem, znoszenia chamskich odzywek i ogólnej adoracji
 13. Eteryczny Skansen

  Kobieta żołądek pożera wątki jak panczettę

  Też ostatnio sprawdzałam co tam u niej słychać i trochę mnie drażnią jej opowieści o tym jak jest świetnie zorganizowana, jak to już wysprzątała cały dom, poćwiczyła, zrobiła zakupy, obiad i idzie na rower bo przy dziecku wszystko się da. A w komentarzach dziewczyny załamane, że one mają dziecko i czasem nie wyrabiają się z tym żeby same zjadły obiad i że nie ogarniają swojego życia. Coś nie wierzę w to, że Hania zajmuje się sama sobą od rana do wieczora jeśli np tata albo opiekunka zajmują się małą to fajnie jakby o tym powiedziała, zamiast sugerować że ona wszystko ogarnia. Ale racja że między nią a Luśką jest przepaść Ja lubię pati tv, wydaje się szczera i wiarygodna. Pokazuje życie z synem, opowiadała otwarcie o rozwodzie, mam wrażenie że to poukładana, rozsądna osoba.
 14. Eteryczny Skansen

  Monika dzieciaki cudaki

  Wiesz co, to jest taki kanał na youtubie o życiu wielodzietnej rodziny, nie jest skoncentrowany na ZD, chociaż mają jedno chore dziecko. Podobają mi się ich filmy na temat adopcji, zwłaszcza „5 things I wish I knew before I adopted a child”. Kanał nazywa się This Gathered Nest.
 15. Eteryczny Skansen

  Monika dzieciaki cudaki

  Laski, to nie temat o wyrzucaniu sobie kto spędza więcej czasu na kafe dodajcie się nawzajem do ignorowanych i tyle, nie dogadacie się.
×