Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mateuszwereszczynski

Zarejestrowani
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral
 1. mateuszwereszczynski

  Czego się teraz uczycie?

  Praktyka we wszystkim idealny przykład na to, że do wszystkiego trzeba dojść przez ćwiczenia.
 2. mateuszwereszczynski

  Busuu opinie

  Witajcie Uczę się języka angielskiego samodzielnie i nie wiem co wybrać czy skupiać się na aplikacji do nauki czy wybrać jakiś kurs online bądź szkołę. Myślę poważnie nad wyjazdem za granicę do pracy za 5 miesięcy. Czas na naukę mam, ale wiadomo jak to jest trzeba dobrze wybrać. Jestem na poziomie początkującym, dlatego bardzo bym był wdzięczny jak ktoś zna jeszcze jakieś strony np z facebook, żeby mi je polecić.
 3. mateuszwereszczynski

  Jakie kobiety lubią facetów młodszych od siebie?

  mi moja była kobieta powiedziała, że ona ,,gustuje wyłącznie w starszych dla niej młodszy facet to porażka życiowa. ''
 4. mateuszwereszczynski

  Czego się teraz uczycie?

  No i dobrze może niech imiona się wymieszają i nie będzie czegoś takiego, że ten ma takie starodawne imie a ten nowoczesne i też źle. Niech się wymieszają, żeby przestało się to dostrzegać.
 5. mateuszwereszczynski

  Czego się teraz uczycie?

  o fajna lista imion, ciekawy temat
 6. mateuszwereszczynski

  Czego się teraz uczycie?

  Dokładnie bazibaz Prosty przykład z pedagogiką absolutnie nic nie mam do tego kierunku, bo moja narzeczona po nim jest, ale to jakie czasami osoby tam trafiają to porażka. Strach później dzieci zostawiać. Jak opowiadała mi narzeczona jakich prostych rzeczy nie potrafią się nauczyć.
 7. mateuszwereszczynski

  Praca w Holandii bez języka

  Mój brat pracował trochę w Rotterdamie, generalnie był zadowolony, ale on miał ugraną pracę. Poza tym nie pojechał tam sam tylko pracował ze znajomymi kolegami i to wiesz budowlanka ja nie wiem o jakiej pracy Ty mówisz, bo jak o zbiorze truskawek to języki Ci się nie przydadzą. Także wszystko zależy od tego co Ty planujesz gdzie chcesz mieszkać, gdzie pracować to jest bardzo istotne. Ze swojej strony mogę Ci polecić kurs do nauki angielskiego Enlinado, mi się bardzo fajnie uczy z tym kursem duża pomoc i motywacja do nauki. Dodatkowo warto się nastawić na praktykę, bo bez rozmowy to nie nauczysz się sprawnie języka tutaj do praktyki jestem namawiany.
 8. mateuszwereszczynski

  Też uważacie że on jest pusty ?

  Też miałem takiego znajomego starałem się unikać go jak tylko mogłem
 9. mateuszwereszczynski

  Też uważacie że świat jest mały

  myślę, że wszechświat jest nieskończony
 10. mateuszwereszczynski

  Kurs angielskiego dla dziecka opinie

  Niech to będzie możliwie proste. Jest to jeden z najważniejszych kroków w nauce angielskiego dla początkujących. ... Zawsze sprawdź zrozumienie. ... Daj im dużo czasu na ćwiczenie. ... Pokaż, nie mów. ... U nas taki schemat się sprawdza bardzo dobrze, my zaczęliśmy naukę z synem jak miał 3 lata i nie trzeba było nie wiadomo jakich pomocy to co mamy pod ręką po prostu działało. Myślę, że jak wcześniej bym miał możliwość nauki z jakimś kursem to na pewno bym się nad tym zastanowił Syn jest już starszy, ale z doświadczenia wiem, że taka praktyczna nauka jest najlepsza i nie trzeba być expertem w matematyce, żeby na początku swoje dziecko liczyć tak samo z nauką angielskiego, chyba że chcemy mieć dziecko dwujęzyczne no to już inny temat. Nasza rola jako rodzica jest kluczowa w procesie wychowania dziecka, to co mu teraz pokażemy i przekażemy będzie miało ogromny wpływ na przyszłość. Moja żona, która nie chodziła do przedszkola i rodzice nie poświęcali jej czasu dużo musiała nadrabiać na zajęciach wyrównawczych. Jak zostawimy wszystko tylko dla specjalistów czasami tych nauczycieli bez powołania to wychodzą różne nieprzyjemne sytuacje w psychice dziecka. Żona się skarżyła, że na zaęciach wyrównawczych byli poniżani itp, wiem że to inne czasy ale mojej znajomej córka z 97 rocznika też skarżyła się na takie zajęcia. Dlatego pokażmy dzieciom, że można się uczyć i robić to dla siebie.
 11. mateuszwereszczynski

  Czego się teraz uczycie?

  ja się na razie uczę niemieckiego, ale myślę też nad angielskim. Mam w pracy taki wymóg, że muszę zacząć się uczyć języka niemieckiego.. Nigdy nnie lubiłem tego języka, ale mus to mus. Muszę się jakoś do niego przekonać. :))
×