Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Oniszk

Zarejestrowani
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
  1. Cześć. Przez 2 lata byłam z pewnym chłopakiem. Od stycznia nie mamy kontaktu. Dostałam wezwanie na policję w jakiejś sprawie o kradzieży danycho sobowych w roli świadka. Okazało się, ze to sprawa dotycząca byłego chłopaka, któremu uzyczylam swoje konto bankowe I wpłynęło na nie kilka przelewów. Jak sie okazało byly to przelewy za jakieś bazy danych, prawdopodobnie jakieś kradzione czy coś. Wszystkie przelewy byly adresowane na jego nazwisko, oprócz jednego. Złożyłam zeznania na policji, ze ja w ogole nie wiedziałam, ze coś jest nie tak. Czy mogę ponieść za to jakieś konsekwencje?
  2. Cześć. Przez 2 lata byłam z pewnym chłopakiem. Od stycznia nie mamy kontaktu. Dostałam wezwanie na policję w jakiejś sprawie o kradzieży danycho sobowych w roli świadka. Okazało się, ze to sprawa dotycząca byłego chłopaka, któremu uzyczylam swoje konto bankowe I wpłynęło na nie kilka przelewów. Jak sie okazało byly to przelewy za jakieś bazy danych, prawdopodobnie jakieś kradzione czy coś. Wszystkie przelewy byly adresowane na jego nazwisko, oprócz jednego. Złożyłam zeznania na policji, ze ja w ogole nie wiedziałam, ze coś jest nie tak. Czy mogę ponieść za to jakieś konsekwencje?
  3. Cześć. Przez 2 lata byłam z pewnym chłopakiem. Od stycznia nie mamy kontaktu. Dostałam wezwanie na policję w jakiejś sprawie o kradzieży danycho sobowych w roli świadka. Okazało się, ze to sprawa dotycząca byłego chłopaka, któremu uzyczylam swoje konto bankowe I wpłynęło na nie kilka przelewów. Jak sie okazało byly to przelewy za jakieś bazy danych, prawdopodobnie jakieś kradzione czy coś. Wszystkie przelewy byly adresowane na jego nazwisko, oprócz jednego. Złożyłam zeznania na policji, ze ja w ogole nie wiedziałam, ze coś jest nie tak. Czy mogę ponieść za to jakieś konsekwencje?
×