Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Maileg

Zarejestrowani
 • Zawartość

  209
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

245 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Maileg

  Zimny sos młodej mamy

  Jejuuu jakie sołkjut niedzielne buziaczki na stories
 2. Ten cały Majkel wygląda na najnormalniejszą osobę w tym całym towarzystwie, oby mu się w głowie nie poprzewracalo bo szkoda chłopaka.
 3. Maileg

  Fenomenalnie fantastyczna

  Zmiany, zmiany, zmiany. W jej życiu pojawiła się nowa rozrywka, spacer z psem, zakupy w lidlu no i zebrania w szkole syna. Jezu, czy ona to przeżyje? Czy to będzie dla niej za duzo?
 4. Maileg

  projekt ślub i trzecie bebe

  U nas w polsce tez dzieci dostają ksiazki ze szkoly na czas trwania roku szkolnego. Pozniej trzeba je zwrócić by kolejny uczeń ją otrzymał.
 5. Maileg

  Oleska

  I bardzo dobrze. Są matki które wystawiają na sprzedaż nieświadome dzieci byleby zarobić i mieć jak najwiecej współpracy.
 6. Maileg

  Oleska

  Jutro na kanale wyjaśnienia jej nieobecności
 7. Konieczna wizyta u pediatry, neurologa i logopedy.
 8. Maileg

  Samotna amiszka bez japonek

  Oh, proszę wybaczyć to niedopatrzenie.
 9. Maileg

  Samotna amiszka bez japonek

  Bubka w ciągu roku pracuje tylko przez miesiąc. Takie to ciężkie życie youtuberki
 10. Maileg

  Fenomenalnie fantastyczna

  No właśnie, mieszkając na wsi osobiście wolałabym dzieciom pokazać coś ciekawszego niż widoki, widoki mogą zachwycać dorosłych ale nie dzieci. We Wrocławiu jest zoo, obejście calego zajmuje 3-4 godziny. Frajda dla dzieci niezapomniana.. eh
 11. Maileg

  Fenomenalnie fantastyczna

  Kobieta biznesu zadowolona, to najważniejsze.
 12. Maileg

  Szarlotka z rodzicami

  Andzia jest bardzo zakompleksiona, sama przyznala, ze ma ogrom kompleksów i jej pewność siebie jest nijaka, więc tkwi przy Muczosie z myślą, ze nikt inny na nią nie spojrzy.
 13. Maileg

  projekt ślub i trzecie bebe

  Ktoś jej kulturalnie napisał co myśli o jej zachowaniu, bez obelg, wyzywania , hejtu.. skoro youtuberki nie chcą być hejtowane, krytyke usuwaja to zostaje tylko słodko pierdzieć pod vlogami i autorka będzie zadowolna.
 14. Maileg

  Samotna amiszka bez japonek

  Moja znajoma, wyrobiła swojemu bombelkowi portfolio bo ma piękną buźke, rozesłała je po agencjach reklamowych, jeździła z miasta do miasta do różnych fotografów z nadzieją, ze kogoś wkońcu zauroczy się kochanym bombelkiem a tu nic, nikt się nie odezwał a nainsta za mało obserwujących i zniknęły marzenia o synie modelu dziwne mamy te czasy, kiedy ludzie za wszelką cenę chcą usłyszeć jakies komplementy na swoj i swojej rodziny temat. Dla mnie to takie desperackie wołanie o atencje.
 15. Maileg

  Mamaginekolog

  Haha tak tak, tyle lat do tego dąży i wiecznie znajduję jakaś wymówkę. Tym razem nie będzie to sraczka bo widzowie ją uprzedzili, czekamy jaki inny powód tym razem znajdzie
×