Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Likitiki108

Zarejestrowani
 • Zawartość

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

18 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Likitiki108

  Jak będąc kobieta można głosować na Dudę?!

  Chyba dla ciebie i weź ze sobą kartkę ze swoimi żałosnymi wypocinami. Może pani psycholog jak jej porządnie zapłacisz będzie miała ochotę wysłuchać do końca.
 2. Likitiki108

  Jak będąc kobieta można głosować na Dudę?!

  Większość ludzi pod tym postem mnie denerwuje, więc nie bede tracic czasu.
 3. Likitiki108

  Jak będąc kobieta można głosować na Dudę?!

  Czy ty widzisz kur.wa jakie było moje pytanie? zapytałam kobiety dlaczego głosują na Dudę, zaakcpetowalabym nawet odpowiedź od kobiety "bo dostaje 500+", ale serio nikogo a tym bardziej mnie nie obchodzą twoje wywody. Won stąd, bo powiadomienia ciągle dostaje a nawet nie chce mi się z tego czytać.
 4. Likitiki108

  Jak będąc kobieta można głosować na Dudę?!

  Bo mi już ręce opadają do tego narodu.
 5. Likitiki108

  Jak będąc kobieta można głosować na Dudę?!

  Lepiej być lewakiem niz takim typowym polskim cwaniaczkiem, który ma ego jak balon a tak naprawdę nic sobą nie reprezentuje. Myśli, że przykozaczy jak poobraża ludzi odmiennej orientacji, bedzie nieuprzejmy dla kobiet to doda mu to męskości. Nie polscy panowie, wam to już nic nie pomoże.
 6. Likitiki108

  Jak będąc kobieta można głosować na Dudę?!

  Skończyłam dyskusje, bo ja nie dogadam się w tym temacie z ludźmi w tym głupim społeczeństwie. Mieszkałam w Szwecji, jeżdżę po świecie i przebywam w różnych towarzystwach jednak z nikim nie jest mi tak ciężko się dogadać jak z pop.ierdolonymi Polakami. To, że w I turze wygrał pan Duda nie było już dla mnie zaskoczeniem, bo zdaje sobie sprawy z toku myślenia połowy polaków. Tak, mamy prezydenta z bardzo konserwatywnymi poglądami, z którego wypowiedzi często jest beka w swiecie. Mam tylko nadzieje, że niedługo będę miała możliwość opuszczenia ciemnogrodu. Żyjcie tu sobie sami i udlawcie się własną nienawiścią do siebie wzajemnie, chamstem, dyskryminacjią, wykluczeniem, brakiem tolerancji i szacunku dla jakiejkolwiek odmienności.
 7. Likitiki108

  Jak będąc kobieta można głosować na Dudę?!

  Idz stąd, nie o to pytałam. Przez takich jak ty za granicą wstydzę się za mój kraj. Chce tolerancyjnego, otwartego, nowoczesnego, europejskiego państwa w którym ważne są prawa kobiet i nie dyskryminuje się mniejsześci -nie ciemnogrodu, homofobii, religi i prezydenta z którego smieje się cała Europa.
 8. Likitiki108

  Jak będąc kobieta można głosować na Dudę?!

  Dla mnie zagłosować na Dudę to,to samo co być kobietą i głosować na Trumpa..
 9. Likitiki108

  Jak będąc kobieta można głosować na Dudę?!

  Jego poglądy polegają na wykluczeniu, dyskryminacji, nie na tolerancji i otwartosci. Jego wypowiedzi często cuchną faszyzmem i tylko osoba ślepo zapatrzona w Dudę może tego nie widziec. Podporządkowanie prawa zasadom Religi chrześcijańskiej, gdzie np dla mnie jako ateistki jest to nie do pomyślenia, bo każdego wiara lub jej brak to indywidualna sprawa.Nieszanowanie praw kobiet, zakaz aborcji..
 10. Wyrzeźbiony brzuch na silowni, albo przynajmniej plaski, ładny brzuszek. Jak widzę brzuch misio u faceta to czuję obrzydzenie.
 11. Zastanawia mnie jak będąc kobietą można głosować na pana Andrzeja Dudę, faszystę, człowieka, który nie szanuje praw kobiet?! Jak można nie wstydzić się za jego wypowiedzi robiące siarę na cały swiat? Czy polki już naprawdę przywykły do takiego traktowania i nie czują różnicy spoglądając na inne europejskie panstwa?Nie potrafię tego zrozumieć jak kobiety kiedy mają do wyboru ludzi, którzy szanują kobiety i mają inne poglądy, wybierają kogoś takiego i same sobie szkodzą, to jest jakiś masochizm. Proszę panów o nie wypowiadanie się.
 12. Likitiki108

  Babki, co robicie jak facet was ignoruje?

  Nic mówi się trudno, czeka na innego.
 13. Oj prawda, jestem tutaj krótko a natknęłam się już na tylu chamów. Typowe polskie cwaniaki bez szacunku do kobiet a inni po prostu piz.dy dla których to jedyne miejsce gdzie mogą poszczekać i dać upust swoim emocjom.
 14. Likitiki108

  Byliście już na wyborach?

  Tak, ale u mnie przed lokalem wyborczym średnia wieku +60 lat więc byłam trochę przerażona bo wiadomo na kogo te mohery zaglosują.
 15. Nie, dla nich najważniejsze jest żeby miała szeroko otwarte nogi kiedy tylko mają na to ochotę
×