Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kajtek01

Zarejestrowani
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Nie jestem psem na baby, po prostu byłem pijany i tak jakoś wyszło, zresztą to moja eks wszystko od samego początku zainicjowała, to ona zaczęła mnie całować, to ona zaczęła mnie rozbierać.
  2. Moim problemem jest to, że moja dziewczyna ze mną zerwała przez jakiś durny zakład, a co do dzieci to wybacz w takiej sytuacji nie planuje.
  3. Mam pewien bardzo poważny problem, otóż przedwczoraj zdradziłem swoją dziewczynę ze swoją byłą, niestety moja dziewczyna o wszystkim wie, ponieważ padłem ofiarą pewnego podstępu, otóż moja była założyła się z moją dziewczyną o to czy uda jej się ze mną przespać. Sytuacja wyglądała tak, że moja była zrobiła imprezę urodzinową na którą zaprosiła m.in. mnie i moją dziewczynę, a jako, że mamy dobre relacje to chciałem iść, więc chciałem iść ze swoją dziewczyną, niestety moja dziewczyna mówiła mi, że źle się czuje i nie da rady, na początku powiedziałem jej, że w takim razie ja z nią zostanę, ale ona za wszelką cenę przekonywała mnie, żebym poszedł sam (teraz już wiem dlaczego) no i ok poszedłem, rzeczywiście było kilku naszych znajomych, był alkohol i ja trochę osobiście wypiłem, moja była zaproponowała mi, żebym przenocował u niej, przecież nie będę w takim stanie wracać do domu, no ok zostałem, zaprowadziła mnie do pokoju gościnnego i tam dosłownie zaczęła się ze mną całować mówiąc mi przy okazji, że mnie nadal bardzo kocha, niestety po pijanemu jej uległem i zaczęliśmy uprawiać seks. Niestety jak wróciłem do domu rano to moja dziewczyna już o wszystkim wiedziała i kazała mi się wynosić. Co mam zrobić, żeby mi wybaczyła zdradę ?
×