Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Aleksis Zatorzańska

Zarejestrowani
 • Zawartość

  848
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Aleksis Zatorzańska wygrał w ostatnim dniu 18 Czerwiec

Aleksis Zatorzańska ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

503 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Aleksis Zatorzańska

  Samotna amiszka bez japonek

  Jakbyśmy przez ileś lat nie śledziły losów Bu by na yt, jej dram, a nawet opinii rodzinki, że ma trudny charakter, to mogłabym się z Tobą zgodzić. My piszemy o "osobie publicznej", która do pewnego momentu, jak się dało idealizować świat, pokazywała wiele. Stąd takie a nie inne wnioski. Hany, to był idealny mężczyzna dopóki: - nie miał swojego zdania - woził Mynie dokąd chciała - prasował i czyścił kuchenkę Jak powiedział basta, to od 24 miesiączek córki nie widział. Druga sprawa, czy jej 3 siostra Pati od Szopena, wspierałaby go w walce o córkę, gdyby ten był jakiś nie teges? Znają go z Kamilem dłużej niż sama Luśka. Tam cała rodzinka z Trylogii zdaje się, że lajkowała jego posty.
 2. Aleksis Zatorzańska

  Samotna amiszka bez japonek

  Gerls jutub mi zaproponował serie Gotuj z Wedlem I co ja pacze? Rock Princeska gotuje czekoladowy makaron Obczajcie, jeśli jeszcze nie znacie.
 3. Aleksis Zatorzańska

  Samotna amiszka bez japonek

  Ona z kimś silniejszym od siebie, to by się pozabijała. Musiałby to być ktoś pokroju jej ojca - Janusz junior. Taki, który po galeriach obwiezie, na Glinojecku kupi ulepek a nie jakiś sok z brzozy, donatami zasypie, naczynia pozmywa, ugotuje tłusto, ale domowo Musiałby się odnaleźć w social świecie, mieć swój instagram z przedrostkiem glam, kupować eustomy lub słoneczniki. No i generalnie nie sprzeciwiać się niczemu a tym bardziej jej. Także myślę, że jeszcze się taki nie urodził.
 4. Aleksis Zatorzańska

  Samotna amiszka bez japonek

  Gerls, wąpie by to był przemocowiec by ona musiała dziecko od ojca izolować. Jego post polajkował Kamil z Patrycją i rodziną. To dużo mówi o sytuacji. A to, że patrzył na nią spod byka, no cóż, tak to jest jak rozsądek mówi - bądź miły ale nie dajesz rady, no nie dajesz bo tak Cię człowiek irytuje. U niego w oczach było rozdrażnienie. Żaden ulepek go nie rozmiękczył. Akurat w połógu był z nią. Tyle ile dał radę. Kto wie, czy wspólne mieszkanie nie było na tzw "próbę"?
 5. Aleksis Zatorzańska

  Samotna amiszka bez japonek

  Powiem Ci, że słysze te jej dywagacje pod tlenioną kopułką - ona już po panieńskim Pati mu pewnie ałtfity na sralando wybierała. Heh, jak to w życiu czasami bywa, że jedna decyzja zmiania wszystko. Wojak by odmówił znajomym randki w ciemno i miałby teraz święty spokój.
 6. Aleksis Zatorzańska

  Samotna amiszka bez japonek

  Masz racje. Generalizując, to niestety tak to wygląda. Znalezienie fajnego partnera po 35 roku życia, nie jest takie łatwe. Najlepszy towar wybrany Jasne, że i wówczas można sobie układać życie ale rynek rządzi się swoimi prawami.
 7. Aleksis Zatorzańska

  Samotna amiszka bez japonek

  Właśnie dobre pytanie. Ale juz Mazianka jakoś inaczej wyborów dokonuje. Poza tym pan Janusz to spoko gość. Z takim ojcem poczucie własnej wartości powinno być wysokie.
 8. Aleksis Zatorzańska

  Samotna amiszka bez japonek

  Zniknął tak szybko, jak się pojawił... więc taaaak! Do tego publicznie ją poniżył romansując na tinderze. To też by musiała przepracować. Może dlatego tak idealizowała związek z wojakiem, by zatrzeć to poprzednie wydarzenie? Zdrada jest bolesna, na oczach widzek boli podwójnie.
 9. Aleksis Zatorzańska

  Samotna amiszka bez japonek

  Już wcześniej jedna siostra zauważyła, że będąc warszawska singielka, z mniejszą wagą, bez dziecka i bagażu w postaci exa stojącego pod drzwiami po dziecko, nie miała partnera, a co dopiero teraz! Gdzie ona miała by go zapoznać? Na kanapie? To wiadomo, ryzykowne Za rogiem? Odpada, już raz się sparzyła. Kisi się między Wedlową a Kurą, to jedyni faceci, których widuje, to kurierzy. Ale i ci nie polecieli na nią na Legio ☹ Widze to tak u niej: 1. Reguluje sprawy z biologicznym Gajki i bierze się za terapie. 2. W tzw międzyczasie, gdy stawia na siebie i samorozwój, zapisuje się na kurs. I wtedy może ktoś fajny by się na jej drodze pojawił. 3. Jak przestanie popełniać non stop te same błędy, to ma szansę na związek.
 10. Aleksis Zatorzańska

  Samotna amiszka bez japonek

  Dokładnie siostro doble podsumowanie. Ale skoro jesteśmy przy antykoncepcji, to każde, ale to każde pójście do łóżka, nawet w zabezpieczeniu, może skutkować ciążą. To chyba kobieta 30+ wie? Tym bardziej, że to kobieta głównie ponosi skutki ciąży. Wychowanie spoczywa na niej. L ma szczęście, że sie wojak ojcostwa nie wyparł i płaci alimenty. No, ale nikt mi nie wmówi, że po 30 stce to była wpadka. Dwóch starych i głupich się dobrało, a krzywda się dzieje małej.
 11. Aleksis Zatorzańska

  Samotna amiszka bez japonek

  Hej sister Skoro nas tu czytasz, to na pewno rzuciło ci się w oczy, że drewniaka nikt tu na piedestał nie wynosi. Generalnie siostry go surowo oceniają. I ja się przychylam do tych opinii. Już samo to, że świadomie wszedł do prodakszyns nie świadczy o nim dobrze. Pewnie za darmoszki poczytał już te wikipedie, zjadł coś na wizji. A więc na pewno, do czasu jak było ok, to był interesowny. Do tego poczytał słitaśne komentarze o sobie pod filmami i ego mu rosło. Tak, faceci są pod tym względem gorsi niż my baby L wzieła/wybrała go na ojca swojego dziecka, mądre to? Cytując klasyka. To pokazuje w jakiej ona była desperacji. Nie on, to by ktoś inny był z łapanki. Nie "zniesła" by ciężarnej Mazianki Więc to był cały ciąg przyczynowo-skutkowy u naszej psycholożki. A skutki tych decyzji będzie ponosiła już do końca życia.
 12. Aleksis Zatorzańska

  Samotna amiszka bez japonek

  Tylko wybitne jednostki mogłyby taki nick wymyśleć Czirs wodoł bo też mam zmarchy like from the moon and back i musze się nawadniać coby chociaż złudzenie optyczne działało.
 13. Aleksis Zatorzańska

  Samotna amiszka bez japonek

 14. Aleksis Zatorzańska

  Samotna amiszka bez japonek

  No i figura, a raczej jej brak. Szczupła 40 stka wygląda lepiej niż one 30 letnie babki. Już nie mówie, że każdy powinien mieć rozmiar 36. Ale u L to ewidentne zaniedbanie. Szok, że w 2 lata przytyła więcej niż w ciąży. Karmiąc!
 15. Aleksis Zatorzańska

  Samotna amiszka bez japonek

  Ja bym powiedziała, że to styl życia, brak aktywności i zapewne nadmierne opalanie w młodości. One w uk wyglądały jak skwarki, więc pewnie solarium było grane. Nic nie ćwiczą, więc skóra nie jest napięta. No i tony cukru, które walą w kolagen. Zmarszczki na czole, to nie problem. Mogą być dziedziczne. Problemem by było gdyby jakimś cudem L nagle schudła. Nie mam pojęcia, co się dzieje wtedy z taką skórą
×