Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Izaiza

Zarejestrowani
 • Zawartość

  145
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

26 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Izaiza

  Mam romans.Co o tym myslicie?

  Wiesz , w sumie to nawet nie dziwi mnie to co piszesz . Tylko ...ja nie jestem młodą dziewczyną, rozwiodłam się parę lat temu, byłam w paru związkach po rozwodzie. I nigdy nie chciałam już wiązać się na stałe , a ślub był ostatnim czego pragnęłam . Bo po co zmieniać coś , co jest dobre , a ja swoją wolność uwielbiałam. Niczego nie koloryzuję, trafił mi się męzczyzna,jeden na milion . Nie chcesz to nie wierz , nie musisz . Nasz związek zaprzecza wielu sprawdzonym teoriom , chociażby z powodu różnicy wieku. Jestem starsza o 12 lat . Jesteśmy razem już dobrych parę lat i wciąż tak samo szczęśliwi . A to o czym piszesz ...działa w moja stronę. To ja potrzebuję swojej przestrzeni i czasu spędzonego sama ze sobą. On to szanuje . Ja szanuję jego potrzeby. I to działa .
 2. Izaiza

  Mam romans.Co o tym myslicie?

  Punkt 2 i 4 odpada. 2. Bo potrafi pralkę również włączyć i dbamy o siebie wzajemnie. 4. Bo zdecydowanie od przerzucania kanałów woli czas spędzony ze mną . Co do lojalności ...Był lojalny przez 14 lat , przynajmniej o 13 za długo . Wiedział o tym od samego początku. Wychowany na " prawdziwego " mężczyznę , który zawsze bierze odpowiedzialność za swoje czyny . Więc zamiast alimentów,ślub . Potem toksyczny ,nieszczęśliwy związek . To tak w ogromnym skrócie i uproszczeniu .
 3. Izaiza

  Mam romans.Co o tym myslicie?

  Tak , rozwiódł się .
 4. Izaiza

  Mam romans.Co o tym myslicie?

  Mój romans przekształcił się w związek , teraz już sformalizowany .
 5. Izaiza

  Rozstanie w wieku 28 lat

  Myślę,że bardziej szczęśliwa niż teraz . Jakoś z Twojego postu zalatuje mi desperacja i mam wrażenie,że Twój facet , jest z Tobą z braku laku , z przyzwyczajenia.
 6. Izaiza

  Jestem zła kobieta

  Tylko problem polega na tym , że alkoholik musi sam chcieć wyjść z nałogu .Póki tego nie chce , to każda pomoc , jest tak naprawdę wsparciem ...w piciu .
 7. Izaiza

  TŻ kupuje choinke ze swoją byłą?

  Towarzysz życia ...
 8. Izaiza

  Czy warto kontynuować tą znajomość?

  Nic dodać , nic ująć , sama bym tego lepiej nie ujęła .
 9. Izaiza

  Problemy w związku

  Nie wierzę , że można być aż tak głupią . Wybaczyć raz , no niech będzie nawet dwa ...ok. Ale Ty zrobiłaś z siebie ścierkę, pogotowie seksualne. Ewidentnie, gdy jemu nie wychodzi z innymi pannami, to wraca do Ciebie, aby nie cierpieć z powodu deficytu seksu. Ja Ci powiem co masz zrobić . Rozpedz się dobrze i pierdyknij z całej siły głową w ścianę . Może wtedy szare komórki zaczną działać prawidłowo. Choć ...wybacz , ale w to wątpię . Jak można być tak pozbawionym szacunku do samej siebie . Fuuuuuuuuuujjjjjjjjj...
 10. Czasem mówi na zimno, bo jest manipulatorem i toksykiem.
 11. To zwykły szantaż emocjonalny ....
 12. Izaiza

  Tak mi źle

  Ja rozumiem,że mieszkanie to "dobro " , którego ciężko się wyrzec , ale ja na Twoim miejscu bym się wyprowadziła . Wynajelabym pokój , wystąpiła o rozwód i podział majątku. Musisz wiedzieć jedno ... alkoholikowi nie pomożesz , jeśli sam nie będzie tego chciał . Póki on nie widzi problemu to nic z tym nie zrobisz. Ja byłam związana przez parę lat z alkoholikiem,tzw.wysokofunkcjonującym. Pan w garniturze, nigdy mnie nie obraził , nie podniósł głosu, ale nie mogłam patrzeć jak topi smutki w białym winie ... i zabija się na raty. Jak przestał pić to paradoksalnie stał się innym człowiekiem, gorszym . Ale to inny temat . Reasumując, pewnie napiszesz, że go kochasz ? Tylko co to za miłość, jeśli ktoś Tobą pomiata . RATUJ siebie ...Tak jak ktoś wyżej napisał, jesteś współuzależniona i potrzebujesz fachowej pomocy. Myśl teraz o sobie. Wiem, że to niełatwe, ale inaczej zmarnujesz sobie życie .
 13. Izaiza

  Tak mi źle

  Dzieci masz ? I czyje mieszkanie jest formalnie ?
 14. Izaiza

  Tak mi źle

  Zniszczysz się przy nim ...
 15. Izaiza

  Tak mi źle

  A dlaczego jeszcze z nim jesteś ?
×