Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

JAW

Zarejestrowani
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

14 Good
 1. JAW

  Ewa i Youri

  Robert nie dał by sobą pomiatać tak jak Jurek. Ewcia się go będzie trzymała bo może mu wchodzić na głowę bo on się zachowuje jakby pierwszy raz miał dziewczynę i wie ze lepszej nie znajdzie. On się już modlił do królowej Ewci jak byli gówniarzami więc jak los na loterii że jednak dała się zaprosić na randkę i została
 2. JAW

  Ewa i Youri

  Ona jesst tak słodko pierdząca... W pierwszych minutach ostatniego vloga wygląda okropnie, zupełnie ta opalenizna jej nie dodała urody i wcale nie musi jęczeć że TO ONA i tylko ona jest największą czekoladka tego wyjazdu .Ojjć brawo Ewcia. Nieustanne brawa za wszystkie Twoje wspaniałości nie dziwię się że się jara wreszcie ... skoro ma wreszcie czym się pochwalic. wczesniej mówiła tylko o jej "malutkim słodkim i genetycznie pięknym nosku" WIECZNIE.
 3. JAW

  Szarlotka z rodzicami

  Ewa jest strasznie zapatrzona w ten swój nos... Tylko Andziaks coś powiedziala o wymazie a ona od razu : ale ja mam dziurki takie małe ... Masakra ! Serio uważacie też że ten nos to cud boski?
 4. JAW

  Blanka Lipińska

  Dla mnie jest zbyt męska, nie wiem czemu mam wrażenie jakby była transseksualna. Zbyt mocno pokazuje swoją pewność siebie i to robi ja tak mało delikatna i ordynarną. Pozdrawiam
 5. JAW

  Szarlotka z rodzicami

  Aaa teraz rozumiem
 6. JAW

  Szarlotka z rodzicami

  Czemu mówicie cały czas ...enka? :d
 7. JAW

  Szarlotka z rodzicami

  Też mi się tak wydaje. Dziwne jest to, że choćby Luka tego nie widzi i mu to nie przeszkadza. Gdyby ktoś cisnął mojemu narzeczonemu( choćby nie dosłownie ) to od razu reaguje i sobie na to nie pozwalam. A tu wielka przyjaźń i wyjazdy. Przykre jaki brak lojalności Andzie spotyka od Luki.
 8. JAW

  Szarlotka z rodzicami

  Dokładnie tak jest, samo to że tak ciśnie Andzi. Choćby ona uważała że to nie są przytyki do Andzi to w dobrym wychowaniu byłoby się zastanowić czy przypadkiem nie będzie to tak wyglądało skoro jest taka super lojalna i fair.
 9. JAW

  Szarlotka z rodzicami

  A później ten gest jakby się czul królem i zapraszał podwładne do jacuzzi! wstydziłby się !
 10. JAW

  Ewa i Youri

  Widzę że od wczoraj na internwtach... Witamy!
 11. JAW

  Szarlotka z rodzicami

  Głupio? W jej przypadku wątpię. Głupio to przyjść na chrzest wnuczki byłej żony partnera
 12. JAW

  Szarlotka z rodzicami

  Tymczasem pewnie spełnia swoją rolę
 13. JAW

  Szarlotka z rodzicami

  Właśnie dlatego się dziwię dlaczego Wandzia chce mieć w swoim towarzystwie taka zmanierowana i zakochana w sobie dziewuche.
×