Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

panna stara

Zarejestrowani
 • Zawartość

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

52 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. panna stara

  Samotna amiszka bez japonek

  Dokładnie, to tato-dziadek jest tez jego ulubiona goloneczka
 2. panna stara

  Samotna amiszka bez japonek

  Jeśli Lusia pójdzie w s..kienki, tzn że ma totalną obsesję na punkcie Kaszakowej Jeszcze tylko Prezesa musiałaby znaleźć i byłaby jak idolka
 3. panna stara

  Samotna amiszka bez japonek

  Zgadza się po chrzcie pękło, wtedy minęły te słynne 8 tygodni. Tylko że tam wcześniej już musiało trzeszczeć mocno w szwach, bo po jednej ostrzejszej wymianie zdań ludzie się nie rozchodzą. Najwidoczniej niezgodność co do ich najprawdopodobniej ślubu była dużo wcześniej, ale Lusia myślała ,że dziecko się urodzi to Haniego przed ołtarz zaciągnie. Okazało się że Wojak ma charakter i swoje zdanie, żadna ruja już na niego nie działała. Zresztą L była w połogu, a kolejne ich zejścia pewnie bez kalosza nie ryzykował, coby G. rodzeństwa nie dorobić.
 4. panna stara

  Samotna amiszka bez japonek

  Też tak mi się wydaje, że to inny cyckoshop
 5. panna stara

  Samotna amiszka bez japonek

  Lucy przelew dostała za boloński to kupuje cyckonosze i w tym momencie przypomina mi się vlog jak jest w Olsztynie z Hanim i robią zakupy w ulubionym sklepie z bielizną, tzn. są w aucie i Lucy się podnieca tym faktem. Jenyyy jaka ona jest żenująca.
 6. panna stara

  Samotna amiszka bez japonek

  dzięki wow! To chyba coś pierdyknęło
 7. panna stara

  Samotna amiszka bez japonek

  Słuchajcie czy Kaszak "sympatyzuje" jeszcze z naszą Lusią?
 8. panna stara

  Oleska

  Mi jej szkod.Oleska potrafi zachować kulturę, zobaczcie jej ostatni wpis na insta, niejedna yt-berka by pluła jadem, że się wypytują o nie swoje sprawy. Podobno się przejechała na narzeczonym i to srogo, niestety piszę że "podobno" bo to info z 5 ręki.
 9. panna stara

  Samotna amiszka bez japonek

  Lucy jeszcze pourlopuje. Wrzuci niebawem vloga z urządzania mieszkania, bo musi się rozliczyć z darczyńcami, a potem wielki powrot na żniwa czyli przed świętami. Siostry chyba kupię kamerkę, będą vlogi, będą ulepki, obiecuję że nie będę jeb...ć dyskiem zaskrybujecie?
 10. panna stara

  Samotna amiszka bez japonek

  Kiedyś to jednak na kafe były świeże smaczki
 11. panna stara

  Samotna amiszka bez japonek

  Dawaj tego screena ale numer
 12. panna stara

  Samotna amiszka bez japonek

  Spokojnie będzie na pewno Jedno L trzeba przyznać, że wzbudza zainteresowanie i tak jak inne "gwiazdy" yt (np. szuszowa, łobuzy) ogladalność spada im na łeb na szyję o tyle L ma ogromne wyświetlenia.
 13. panna stara

  Samotna amiszka bez japonek

  On tak bardzo nie pasował do niej, do nich że ... Na vlogu z urodzin L , na miesiąc przed rozwiązaniem on na tym placu zabaw był jak za karę. NO nie czuł klimatu Glamów. Sisters kojarzycie vloga w którym Wannuta coś bredzi o tym jak to L utrze nosa co niektórym ( chodziło o ciążę) ?
 14. panna stara

  Samotna amiszka bez japonek

  Smutne to że L tak się przed Hanim dwoiła i troiła, kilogramy zrzuciła, teatry i koncerty fundowała, kosze zakupów z Lydla sponsorowała a ten "niewdzięcznik" nie kupił pierscienia choćby z najmniejszym brylancikiem. Ciąża przedłużyła ten cały związek, to wszystko by padło wcześniej . On był ostrożny z deklaracjami, decyzjami i za to jest pewnie sobie wdzięczny,, że oficjalnie nie wszedł do Glamowej rodziny. Nie uległ presji, ale jak widać miał taki puszing po narodzinach małej, że zdezerterował. Żadna ciąża chłopa nie zatrzyma jak on nie kocha lub światopoglądy się nie zgadzają.
 15. panna stara

  Samotna amiszka bez japonek

  Siostro P (a naszego Dre) przyjdź do nas, zapraszamy! Ugościmy panczettą i bezą na pół. A tak serio to to wspieraj brata niech się stara o kontakt z córką, bo oszalała z gniewu matka zaraz wmówi mu że jej tata nie istnieje.
×